Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

senin için okudum canım Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin
sizin için okudum Allah ne dileğiniz varsa kabul etsin
benim için okuyacak arkadaşım kararsız olduğum bir konu var hayırlı karar vermem için bana dua eder misin

Sizin icin okudum rabbim gönlünüzdekini hayirli bir sekilde karsiniza cikarsin.
Altaki arkadasim gönlümdeki duamin kabulu icin bana dua edermisin?

rabbim gonlundekini hayırlısıyla kabul eylesin inşallah ,

benım için okuyacak olan arkadasım ,rabbimden kızıma saglıklı sıhatlı hayırlı bir kardeş nsaip etmesini diliyorum ,
allahım herkesın duasını kabul eylesin .AMİN

Sizin için okudum.Allah dualarınızı yaşatsın.
Benim için okuycak arkadaş içinde bulunduğum çıkmazdan tez zamnda kurtulmayı Rabbimin nasip etmesi için dua edebilir mi...
Sizin için okudum .Allah kabul etsin .inşallah bu dönemden hayırlısıyla çabucak kurtulursunuz ..
Benim için okuyacak arkadaş eşimin işlerinin iyi gitmesi için dua edebilir misiniz ?

Sizin için okudum .Allah kabul etsin .inşallah bu dönemden hayırlısıyla çabucak kurtulursunuz ..
Benim için okuyacak arkadaş eşimin işlerinin iyi gitmesi için dua edebilir misiniz ?
Senin icin okuyup dua ettim insallah kabul olur :)

Alttaki arkadasim icimdeki sikintilarin gitmesi icin dua eder misin?❤

Senin icin okuyup dua ettim insallah kabul olur :)

Alttaki arkadasim icimdeki sikintilarin gitmesi icin dua eder misin?❤
Okudum sizin icin. Tez zamanda feraha cikarsiniz insallah.
Benim icin okuyacak arkadasta tez vakitye borclarimizdan kurtulmamiz icin dua edebilir mi ?

Okudum sizin icin. Tez zamanda feraha cikarsiniz insallah.
Benim icin okuyacak arkadasta tez vakitye borclarimizdan kurtulmamiz icin dua edebilir mi ?
senin için okuyup dua ettim inşallah kabul olur :)
benim için okuyacak arkadaş eşimin işlerinin düzene girmesi için dua edebilir mi ?

senin için okuyup dua ettim inşallah kabul olur :)
benim için okuyacak arkadaş eşimin işlerinin düzene girmesi için dua edebilir mi ?
Okudum. Allah kabul eder ve ins eşinizin işleri düzelir bir an önce.

Benim de bir dileğim var Rabb'im den , kabulü için dua okuyan kişiye şimdiden teşekkür ederim.

Canım senin için okudum dua ettim Rabbim kalbinde ne dua varsa yaşatsın en hayırlısıyla inşaallah

Sağlık sorunlarımın bana daha fazla zarar vermeden erken zamanda geçmesi için, Rabbimin şifa vermesi için dua edermisiniz bana ?

sizin için okudum Rabbim kabul eylesin inşallah

Canım senin için okudum dua ettim Rabbim kalbinde ne dua varsa yaşatsın en hayırlısıyla inşaallah

Sağlık sorunlarımın bana daha fazla zarar vermeden erken zamanda geçmesi için, Rabbimin şifa vermesi için dua edermisiniz bana ?

senin için okudum tatlım rabbim niyetini kabul etsin amin

X