Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin için fatiha ve sayısız ya vedüd ya cami okudum. Eşinle tez zamanda aranız düzelsin sevgi saygı dolu olun inş.

Senin için fatiha ve sayısız ya vedüd ya cami okudum. Eşinle tez zamanda aranız düzelsin sevgi saygı dolu olun inş.

Canım ben de senin için okudum 3 îhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi. Rabbim kabul eder inşallah gönlündeki dileği.

Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını nasip etsin İnşaAllah

Canım ben de senin için okudum 3 îhlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi. Rabbim kabul eder inşallah gönlündeki dileği.

Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını nasip etsin İnşaAllah
Duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
Alttaki arkadaşım girecegim sınavlarda başarılı olmam için dua eder misin.

Siradaki arkadas Rabbim hayirlisiylaben kisa zamanda hayirli evlatlar nasip etsin diye dua edermisin Rabbim kabul etsin

Siradaki arkadas Rabbim hayirlisiylaben kisa zamanda hayirli evlatlar nasip etsin diye dua edermisin Rabbim kabul etsin
Senin için dua ettim arkadaşım. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda.

Haftasonu gireceğim sınavlarımı başarıyla sonuçlandırmam için dua eder misiniz?
Allah razı olsun.

Hayırlı cumalar

Allah gireceğin sınavda başarılı kılsın seni canım amin .

1 ihlas 1 fatiha 11 tane fetih suresinin 1.ayetini ve 41 ya mukaddim okudum

Allahım sen bana tez zamanda hayırlı güzel mutlu olabileceğim sevilip seveceğim her yönüyle güzel bir evlilik bahşet...
duama amin diyip benim için dua edermisin

Bu cuma sela vakti sebebin olsun gönlündeki gibi evliliği sana nasip etsin inş. Senin için okudum canım
Benim duamda hafta sonu gireceğim sınavları başarıyla sonuçlandırmak. Nişanlımın hayırlı bir iş bulup kalıcı bir şekilde başlaması ve tez zamanda kolaylaıkla yuvamızı kurup bir araya gelmemiz.amin der misiniz? Allah razı olsun.

duanızı okudum ALLAH kabul etsin.
alttaki arkadaşım hayırlısıyla girecegim sınavlarda başarılı olmam içi dua eder misin.

Okudum duanizi. Zihin açıklığı icin ayriyeten de dua ettim. Allah yar ve yardimciniz olsun.. Basariyla verin sinavlarinizi amin...

Bir dilegim var benim icin dua eder misiniz alttaki uye Allah razi olsun.

Okudum duanizi. Zihin açıklığı icin ayriyeten de dua ettim. Allah yar ve yardimciniz olsun.. Basariyla verin sinavlarinizi amin...

Bir dilegim var benim icin dua eder misiniz alttaki uye Allah razi olsun.
Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum Rabbim dileğini kabul etsin İnşallah.

Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını nasip etmesi.

Allah sizin de niyetinizi hayırlarla versin 3 fatiha okudum.

Dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah dualarinizi

Ben duamı ettim içimdeki duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz banada, Allah razı olsun.

Rabbim Dua bekleyenlerin dualarını inşaallah hayırlısıyla kabul etsin yar ve yardımcımız olsun .

duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
dileğim hayırlısıyla girecegim sınavlarda başarılı olmak çekebildiğiniz kadar YA ALİM çekerek dua eder misiniz

duanızı ettim ALLAH kabul etsin.
dileğim hayırlısıyla girecegim sınavlarda başarılı olmak çekebildiğiniz kadar YA ALİM çekerek dua eder misiniz
Senin için dua ettim arkadaşım. Allah kalbindekini tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin inş. Ve sınavını kolaylıkla başarıyla sonuçlandırmanı nasip etsin.

Benim duamda nişanlımın tez vakitte hayırlı kalıcı bir iş bulup başlaması.Evlilik yolumuzdaki engellerin kalkması ve yuvamızı kurmamız. Allah razı olsun.

Dua ettim sizin için, Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşaallah nişanlınızla hayırlısıyla kolaylıkla mutlu huzurlu yuvanızı kurarsınız Allah beraberliğinizi mutluluğunuzu daim etsin inşaallah. Neden bilmiyorum ama size çok içten dua ettim inşallah kabul olur duanız

Benim duam içimde
Benim için dua edip duamın hayırlısıyla kabul olması için amin dermisiniz ? Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…