Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

dileğiniz için okudum ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım dileğimin kabul olması için dua eder misin

3 ihlas 1 nas 1 felak 1 kevser 1 fatiha okudum allah gönlüne göre versin

benim dileğim Allahımdam eşimle evliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

3 ihlas 1 nas 1 felak 1 kevser 1 fatiha okudum allah gönlüne göre versin

benim dileğim Allahımdam eşimle evliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

Allahım hayırlısıyla havuştursun inşallah aşağıdaki duayı (41 defa) ve kenzül arş duasını (1 defa) sizin için okudum allahım kabul etsin
Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni. Anlamı; 41 defa okunursa aile arasında muhabbet meydana gelir.

aşağıdaki arkadaşım benim duam yüreğimde rabbim duyuyor hayırlısıyla kabul olması için amin dermisin?

Allahım hayırlısıyla havuştursun inşallah aşağıdaki duayı (41 defa) ve kenzül arş duasını (1 defa) sizin için okudum allahım kabul etsin
Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni. Anlamı; 41 defa okunursa aile arasında muhabbet meydana gelir.

aşağıdaki arkadaşım benim duam yüreğimde rabbim duyuyor hayırlısıyla kabul olması için amin dermisin?
3 fatiha 1 ihlas suresi okudum Rabbim kabul etsin hayırlısıyla dileğinizi:)

okudum dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah. Allah gönlünün muradını versin. Kızına da şifa versin inşallah. :KK68:

alttaki arkadaşım duam içimde... bana dua eder misin? duama amin der misin? :)
1 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum içimden amin arkadaşım...
Allahım tez vakitte evlendir özge kulunu diyip amin diyip benim için dua eder misin :KK68:

okudum dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah. Allah gönlünün muradını versin. Kızına da şifa versin inşallah. :KK68:

alttaki arkadaşım duam içimde... bana dua eder misin? duama amin der misin? :)
okudum ALLAH kabul etsin
gireceğim sınavda başarılı olmam için dua istiyorum birde okuyabildiğiniz kadar YA ALİM okur musunuz benim için, lütfen mesajımı görenler ALLAH rızası için dua etsin bana.

okudum ALLAH kabul etsin
gireceğim sınavda başarılı olmam için dua istiyorum birde okuyabildiğiniz kadar YA ALİM okur musunuz benim için, lütfen mesajımı görenler ALLAH rızası için dua etsin bana.

Senin için okudum Allah yardımcın olsun Başarıyla sonuçlandır sınavlarını inş

Benim duam ise nişanlımın hayırlı,bereketli bir iş bulup başlaması.Allah razı olsun.

Dileginiz icin 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi okudum,Allah kabul etsin.

Siradaki arkadasim gonlumdeki duama amin der misin ?
duanızı okudum ALLAH kabul etsin.

duanızı okudum ALLAH kabul etsin.

Okudum hem fatiha hem 100 Ya Alim
Rabbim kabul etsin

umutlu sen bir şey istememişsin allah işlerini kolaylaştırsın Amin....

allahım tez vakitte bana gönlümden geçtiği gibi güzel bir evlilik nasip etsin
duama amin der misin ?:KK68:
Sizin için okudum. Allah düşüncelerinizden daha güzel daha huzurlu bereketli bir evlili nasip eder tez vakitte inş.

Benim duamda haftasonu gireceğim sınavlardan kolaylıkla başarıyla çıkmak. allah razı olsun.

Sizin için okudum. Allah düşüncelerinizden daha güzel daha huzurlu bereketli bir evlili nasip eder tez vakitte inş.

Benim duamda haftasonu gireceğim sınavlardan kolaylıkla başarıyla çıkmak. allah razı olsun.

Sizin için okudum.Sınavınızda başarılar dilerim.
Ayrıca Yasin suresi 82. ayet = Innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu kun fe yekun. (Bir şeyi dilediği zaman, O’nun emri o şeye ancak “Ol!” demektir. O da hemen oluverir.)

Alttaki arkadaş benim için de bir fatiha okur musun?

X