Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas ile amin dedim
Rabbim gönlündeki duanı hayırlısı ile kabul etsin İnşallah.
Rabbim bana , nişanlıma ,aileme , ailesine ferahlık , Evlerimize bereket ver. Bizin nurunla nurlandır

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas ile amin dedim
Rabbim gönlündeki duanı hayırlısı ile kabul etsin İnşallah.
Rabbim bana , nişanlıma ,aileme , ailesine ferahlık , Evlerimize bereket ver. Bizin nurunla nurlandır
Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum Rabbim inşallah kabul eder.

Benim duâm Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını nasip etmesi.

Rabbim razı olsun canım.

Senin için 3 ihlas 1 Fatiha 7 inşirah okudum. Eminim gönlünden geçen bir duân vardır inşallah kabul eder Rabbim.
Dua ettim size.
Rabbim gönlünüzün muradını versin.

Benim duam içimde, alttaki arkadaşım duama amin der misin? bana dua eder misin?:oops:

Allah ım dua larını kabul etsin.
El açan kullarının ellerini boş çevirmesin.
Rabbim sen herşeye Kadir sin..Olmazı olduransın..Rahman ve Rahimsin...Azizsin..Hakimsin..Herşeye gücü yetensin..
Sen dilemezsen biz dileyemeyiz..
Sen sana inanan sana dayanan yalnız senden yardım bekleyen kulunun dua larını kabul et rabbim..Amin...

Yukardaki arkadasım..senın için okudum..Rabbim kabul etsin inşallah..
Allah buraya yazan ve yazamayıp sadece okuyan tüm kullarından razı olsun..Rabbim bu mübarek günde ona el açan tüm kullarının dua larını kabul etsin inşallah..

Allah ım dua larını kabul etsin.
El açan kullarının ellerini boş çevirmesin.
Rabbim sen herşeye Kadir sin..Olmazı olduransın..Rahman ve Rahimsin...Azizsin..Hakimsin..Herşeye gücü yetensin..
Sen dilemezsen biz dileyemeyiz..
Sen sana inanan sana dayanan yalnız senden yardım bekleyen kulunun dua larını kabul et rabbim..Amin...

Yukardaki arkadasım..senın için okudum..Rabbim kabul etsin inşallah..
Allah buraya yazan ve yazamayıp sadece okuyan tüm kullarından razı olsun..Rabbim bu mübarek günde ona el açan tüm kullarının dua larını kabul etsin inşallah..
Okudum Allahin izniyle arkadaşım Allah kabul etsin insaAllah.

Allahim içimdekileri en iyi bilen sensin kabul et Ya Rabbim.

Bende dua istiyorum dua eder misiniz bana da? Allah razi olsun.

Okudum Allahin izniyle arkadaşım Allah kabul etsin insaAllah.

Allahim içimdekileri en iyi bilen sensin kabul et Ya Rabbim.

Bende dua istiyorum dua eder misiniz bana da? Allah razi olsun.
3 fatiha suresi okudum. Allah hayırla mutlulukla kabul etsin duanı. ben de niyetimin hayırla kabulü için dua istiyorum tşk ederim şimdiden

Okudum canım Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre versin

Alttaki arkadaş işlerimin yolunda gitmesi ve kolay olması için dua eder misin lütfen
Hayırlı cumalar
Arkadaşım senin için okudum. Allah işlerinde kolaylık versin ve rast getirsin inş.Ummadığın güzellikler sunsun.

Benim duamda nişanlımın Hayırlı bereketli bir işe girmesi. İş ve evlilik konusunda önümüzde ki engellerimizin kalkması ve yuvamızı kolaylıkla kurmamız. Birde borçlarımıza ödeme kolaylıgı versin Rabbim inş.
Allah razı olsun.

Hayırlı cumalar
Arkadaşım senin için okudum. Allah işlerinde kolaylık versin ve rast getirsin inş.Ummadığın güzellikler sunsun.

Benim duamda nişanlımın Hayırlı bereketli bir işe girmesi. İş ve evlilik konusunda önümüzde ki engellerimizin kalkması ve yuvamızı kolaylıkla kurmamız. Birde borçlarımıza ödeme kolaylıgı versin Rabbim inş.
Allah razı olsun.

Okudum canim. Allah gonlunuze göre versin.

Alttaki üye banada yuvam için dua eder misin. Eşimle aramdaki problemler için

Okudum canim. Allah gonlunuze göre versin.

Alttaki üye banada yuvam için dua eder misin. Eşimle aramdaki problemler için

Senin için 7 Fatiha Bir tane de Enfal okudum...Allah ım bu mübarek Cuma gününde kabul etsin dua larımızı inşallah

8/ENFÂL-63: Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.

وَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنفَقْتَ مَا فِي الأَرْضِ جَمِيعاً مَّا أَلَّفَتْ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَكِنَّ اللّهَ أَلَّفَ بَيْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ

X