Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum.Sınavınızda başarılar dilerim.
Ayrıca Yasin suresi 82. ayet = Innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu kun fe yekun. (Bir şeyi dilediği zaman, O’nun emri o şeye ancak “Ol!” demektir. O da hemen oluverir.)

Alttaki arkadaş benim için de bir fatiha okur musun?
3 fatiha 1 ihlas suresi okudum. Rabbim niyetini hayırla kabul etsin.

Dua ettim 3 fatiha 1 İhlas süresi okudum Rabbim dualarını kabul etsin.

Benim için dua edermisiniz? İçimdeki bunalımın sıkıntının geçmesi, hayırlısıyla huzurlu mutlu sağlıklı olmam için dua edermisiniz?
Sizin için 3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Rabbim kabul etsin duanızı.
Benim de şu an kalbimden geçen duama amin der misiniz?

Sizin için 3 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kürsü okudum. Rabbim kabul etsin duanızı.
Benim de şu an kalbimden geçen duama amin der misiniz?
aminn canım aminn
rabbimden hayırlı bir evlilik diliyorum amin diyip dua edermisin

Okudum. Allah tez zamanda hayırlısıyla bebeğinize can versin inş

Sınavımı kolaylıkla ve başarıyla sonuçlandırmam için dua eder misiniz?
inşallah sınavında başarılı olursun Allah kolaylık versin amin .

Allahım gönlümden geçen evliliği tez zamanda bana ver Amin.
dua edip amin der misin duama ?

3 fatiha okudum Allah gönlünüze göre hayırla nasip etsin.
sizin için okudum ALLAH kabul etsin.
gireceğim sınavda başarılı olmam için dua istiyorum birde okuyabildiğiniz kadar YA ALİM okur musunuz benim için, lütfen mesajımı görenler ALLAH rızası için dua etsin bana.

gireceğim sınavda başarılı olmam için dua istiyorum birde okuyabildiğiniz kadar YA ALİM okur musunuz benim için, lütfen mesajımı görenler ALLAH rızası için dua etsin bana.
Ben okuyabildiğim kadar okurum. Rabbim hayırlısıyla sınavınızda güzel sonuçlar nasip etsin İnşaAllah.

Kızımın şifası için dua istiyorum, Rabbim dualarınızı(mızı) kabul eylesin.

Ben okuyabildiğim kadar okurum. Rabbim hayırlısıyla sınavınızda güzel sonuçlar nasip etsin İnşaAllah.

Sizin icin 3 ihlas 1 fatiha, Yunus a.s duasi,Fetih suresinin ilk ayeti bir kac safi,1 tane insirah okudum acil sifalar diliyorum

Siradaki arkadasim duama amin dermisin?

ALLAH razı olsun kızınız için dua ettim RABBİM ŞAFİ ismiyle şifa versin.
Gireceğim sınavda başarılı olup hayırlısıyla kazanmam için dua istiyorum.

Sizin icin 3 ihlas 1 fatiha, Yunus a.s duasi,Fetih suresinin ilk ayeti bir kac safi,1 tane insirah okudum acil sifalar diliyorum

Siradaki arkadasim duama amin dermisin?
Gireceğim sınavda başarılı olup hayırlısıyla kazanmam için dua istiyorum.

Arkadasim sizin icin dua ettim Rabbim yavrunuza şifa versin tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah Amin
Alttaki arkadaşım hakkımızda hayirli kapılar acilmasi için eşimle bana dua eder misin ALLAH razi olsun

Ya Fettah,fatiha suresi ve inşirah suresi okudum Açılmayan kapıları açan Fettah olan Allah yardımcı olsun sizlere
Sağlığım için dua istiyorum şimdiden teşekkür ederimm

Ya Fettah,fatiha suresi ve inşirah suresi okudum Açılmayan kapıları açan Fettah olan Allah yardımcı olsun sizlere
Sağlığım için dua istiyorum şimdiden teşekkür ederimm
ya şafi ismiyle dua ettim allah ya şafi vasfıyla şifanızı versin Amin

Allahım tez vakitten hayırlı bir evlilik istiyorum öyle ani öyle güzel olsun ki ben bile şaşırayım mucizene AMİN

ya şafi ismiyle dua ettim allah ya şafi vasfıyla şifanızı versin Amin

Allahım tez vakitten hayırlı bir evlilik istiyorum öyle ani öyle güzel olsun ki ben bile şaşırayım mucizene AMİN
Senin için okudum canım. Bu arada elbet biliyorsundur amam niyetin için cuma suresi çok etkili.
Ben nişanlımla bir araya gelmeden evvel hayırlı bir yuva niyetiyle cuma günleri sela vakti cuma suresi okumuştum. (Bir cuma okudum bir kaç kerede akşam okudum. Sela vakitleri çalıştığım için fırsatım yoktu )Sayısını hatırlamıyorum okuma usulü nette vardır. İş yerindeyim araştıramıyorum. Tavsiye ederim.

Benim duamda Haftasonu gireceğim tüm sınavları kolaylıkla ve başarıyla sonuçlandırmak. Allah razı olsun.

1 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum içimden amin arkadaşım...
Allahım tez vakitte evlendir özge kulunu diyip amin diyip benim için dua eder misin :KK68:

10 fatiha 10 rabbi yasir vel tasir 3 ihlas 1 felak 1 nas 1 kevser okudum canım

benim dileğim Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesine ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

Senin için okudum canım. Bu arada elbet biliyorsundur amam niyetin için cuma suresi çok etkili.
Ben nişanlımla bir araya gelmeden evvel hayırlı bir yuva niyetiyle cuma günleri sela vakti cuma suresi okumuştum. (Bir cuma okudum bir kaç kerede akşam okudum. Sela vakitleri çalıştığım için fırsatım yoktu )Sayısını hatırlamıyorum okuma usulü nette vardır. İş yerindeyim araştıramıyorum. Tavsiye ederim.

Benim duamda Haftasonu gireceğim tüm sınavları kolaylıkla ve başarıyla sonuçlandırmak. Allah razı olsun.

senin içinde 184 defa ya mukaddim okudum arkadaşım insallah iyi geçer sınav

benim dileğim Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesine ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

X