Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin için 7 Fatiha Bir tane de Enfal okudum...Allah ım bu mübarek Cuma gününde kabul etsin dua larımızı inşallah

8/ENFÂL-63: Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.

وَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنفَقْتَ مَا فِي الأَرْضِ جَمِيعاً مَّا أَلَّفَتْ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَكِنَّ اللّهَ أَلَّفَ بَيْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ

Senin için 7 Fatiha Bir tane de Enfal okudum...Allah ım bu mübarek Cuma gününde kabul etsin dua larımızı inşallah

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
okudum senin için. Rabbim kalbindeki duanı kabul etsin İnşallah.

Rabbim nişanlımın işine hayırlısı ile bereket ver. Kapalı kapıları aç

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
okudum senin için. Rabbim kalbindeki duanı kabul etsin İnşallah.

Rabbim nişanlımın işine hayırlısı ile bereket ver. Kapalı kapıları aç
Canım senin için 1 ayet el kürsi 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul eylesin
Bende hayırlısıyla evlat sahibi olmak için dualarınızı bekliyorum

Canım senin için 1 ayet el kürsi 1 fatiha 3 ihlas okudum Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul eylesin
Bende hayırlısıyla evlat sahibi olmak için dualarınızı bekliyorum

7 fatiha okudum senin için rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana

Hayatımdaki olumsuzlukların belirsizliklerin düzelmesi için dua eder misin alttaki arkadaşım?

[QUOTEmir_35, post: 44174089, member: 161569"]7 fatiha okudum senin için rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin san

Hayatımdaki olumsuzlukların belirsizliklerin düzelmesi için dua eder misin alttaki arkadaşım?[/QUOTE]
Senin icin bir İhlas bir Kevser bir Fatiha birde İzaca (Nasr ) okudum.Allahım dualarini kabul etsin arkadasim

[QUOTEmir_35, post: 44174089, member: 161569"]7 fatiha okudum senin için rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin san

Hayatımdaki olumsuzlukların belirsizliklerin düzelmesi için dua eder misin alttaki arkadaşım?
Senin icin bir İhlas bir Kevser bir Fatiha birde İzaca (Nasr ) okudum.Allahım dualarini kabul etsin arkadasim[/QUOTE]
3 îhlas 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin insallah dualarini, ,,,

1 ayetel kursi, 3 ihlas, 1 fatiha okudum. Sıkıntın neyse Rabbim çözsün. Amin.

Benim de korktuğumun başıma gelmemesi için okuyup Rabbimden niyazda bulunur musunuz...

7 fatiha okudum senin için ..

Sevdiğimin kalbinin yumuşaması bana olan öfkesi gitsin diye dua eder misiniz?
Senin için dua ettim tez zamanda aranızdaki sevgi saygı bağları kuvvetlenir, aranızdaki sorunar çözümlenir, kalpleriniz yumuşar inş.
Benim duam kalbimde amin dermisiniz. Allah razı olsun.

Senin için dua ettim tez zamanda aranızdaki sevgi saygı bağları kuvvetlenir, aranızdaki sorunar çözümlenir, kalpleriniz yumuşar inş.
Benim duam kalbimde amin dermisiniz. Allah razı olsun.

Canım senin için 3 ihlas 3 İnşirah 3 Fatiha okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah...

Benim duâm ; Rabbimin çok şükür kabul ettiği duamin devamını en hayırlı şekilde nasip etmesi....

umarım en güzel şekilde devamı gelir Rabbim nasip etsin . 3 fatiha okudum .
Melisamelisss senin için fatiha insirah felak nas ayetel kursi okudum arkadaşım
Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul buyurur inşallah Amin
alttaki arkadaşım yuvamizda sağlık huzur ve borcumuzu odeyebilmemiz için dua eder misin Allah razi olsun

2 fatiha
3 ihlas
1 ayet-el kursi
1 inşirahla duana amin dedim.
Rabbim kabul etsin İnşallah..

Rabbim nişanlımın işine bolluk bereket hayırlı kazançlar , benim parama bereket
evlerimize , huzurunu , nurunu , bereketini nasip et İnşallah

2 fatiha
3 ihlas
1 ayet-el kursi
1 inşirahla duana amin dedim.
Rabbim kabul etsin İnşallah..

Rabbim nişanlımın işine bolluk bereket hayırlı kazançlar , benim parama bereket
evlerimize , huzurunu , nurunu , bereketini nasip et İnşallah

Canım 3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim nişanlınla senin parana bereket versin. Evinizden huzurunuzu hiç eksik etmesin. Hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah..

Alttaki arkadaşım gönlümdeki ve aklımdaki kişinin hayırlısıysa olmasını hayırsızsa da gönlümde ve aklımda bitmesi için dua eder misin?

Canım 3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim nişanlınla senin parana bereket versin. Evinizden huzurunuzu hiç eksik etmesin. Hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah..

Alttaki arkadaşım gönlümdeki ve aklımdaki kişinin hayırlısıysa olmasını hayırsızsa da gönlümde ve aklımda bitmesi için dua eder misin?
Günaydın Hakkınızda hayırlı olan neyse tez vakitte o güzelliği yaşamanızı, içinde bulunduğunuz tüm olumsuzluklardan sıyrılmanız için dua ettim.

Arkadaşım benim içinde dua eder misiniz? İş yerinde işten çıkartılma olasılığım var. Hayırlı rızk ve borçlarıma ödeme kolaylığı için dua ediyorum amin dermisiniz.

Günaydın Hakkınızda hayırlı olan neyse tez vakitte o güzelliği yaşamanızı, içinde bulunduğunuz tüm olumsuzluklardan sıyrılmanız için dua ettim.

Arkadaşım benim içinde dua eder misiniz? İş yerinde işten çıkartılma olasılığım var. Hayırlı rızk ve borçlarıma ödeme kolaylığı için dua ediyorum amin dermisiniz.

1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 ayet-el kursi ile dua ettim . Rabbim kabul etsin İnşallah

Rabbim nişanlımla bana iman dolu , mutlu , huzurlu, , her iki aileninde birbirini sevdiği , senin rızan olduğu evlilik nasip eyle , işine , parasına , gönlüne bereket ver inşallah .

1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 ayet-el kursi ile dua ettim . Rabbim kabul etsin İnşallah

Rabbim nişanlımla bana iman dolu , mutlu , huzurlu, , her iki aileninde birbirini sevdiği , senin rızan olduğu evlilik nasip eyle , işine , parasına , gönlüne bereket ver inşallah .
elfce92 Rabbim hayırlı iman dolu bir yuva kurmanizi nasip eder insallah islerinizde helal hayirli kazanclar evinize bolluk bereket huzur verir insallah
fatiha inşirah ayetel kursi ile duani ettim Allah kabul buyurur insallah Amin

Arkadasim yuvamiza huzur sağlık ve bereket için dua eder misin Rabbim borcumuzu ödemeyi kolaylastirir insallah
Allah razı olsun

elfce92 Rabbim hayırlı iman dolu bir yuva kurmanizi nasip eder insallah islerinizde helal hayirli kazanclar evinize bolluk bereket huzur verir insallah
fatiha inşirah ayetel kursi ile duani ettim Allah kabul buyurur insallah Amin

Arkadasim yuvamiza huzur sağlık ve bereket için dua eder misin Rabbim borcumuzu ödemeyi kolaylastirir insallah
Allah razı olsun
3 fatiha suresi okudum . Rabbim tüm zorluklarınızı kolaylaştırsın kaldırsın yardımcınız olsun inşallah.

X