Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

1 Fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursi okudum senin için Rabbim duani kabul etsin hayırlı imanli sağlıklı çocuklar sana ve ablana nasip etsin bana ve tüm isteyenlere de tez zamanda mutlu olacağım eş nasip etsin Duama amin der misiniz

1 Fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursi okudum senin için Rabbim duani kabul etsin hayırlı imanli sağlıklı çocuklar sana ve ablana nasip etsin bana ve tüm isteyenlere de tez zamanda mutlu olacağım eş nasip etsin Duama amin der misiniz

Derim tabii ki canım Amin. Rabbim hayırlı ve mutlu olacagin bir eş nasip etsin.
Senin için okudum Rabbim kabul etsin

A anitaaa canım senin için okudum Rabbim inşallah en kısa zamanda seni sıkıntıdan kurtarır.
Gönlünde ki muradını verir.
3 ihlas 3 İnşirah 1Fatiha okudum. Rabbim kabul etsin

Canım sende sırada ki üyeye içinden ne geliyorsa ve ne kadar geliyorsa okuyorsun bu zincir devam ediyor. Konuyu takip et. Öpüyorum :KK66:

Canim senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi la havle okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin Rabbim Hz yunusun mucizesini Hz yusuf und mucizesini Hz zekiriyanin mucizesini sanada yasatsin insalah, ,,, ayseygt1453 ayseygt1453
İnşallah canım benim inşallah allah razı olsun beni çok duygulandirdin rabbimiz YETERKİ OL Desin inşallah da tüm isteyenler için OL Desin AMİNNNN insallahhhh

1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum senin için. Rabbim duanı kabul etsin İnşallah.
Rabbimden ablama ve bana hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar istiyorum. Duama amin der misiniz?
Canım benim senin için de ablan içinde ayrı ayrı üçer ihlas birer fatiha birer de ayetel kursiyi okuyup bagisladim duamı yaptım Allahım kabul etsin rabbimiz kucağınızi doldursunnn inşallah ... Benim duamda kalbimde mucizem için kim amin der benim için bugünlerde duaya çok ihtiyacım var sıkıntılı günlerden geciyorum bugünlerin aşıp mucizeme rabbimiz kavuşturur inşallah

Canım senin ve eşin için 3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi 3 İnşirah 1Fetih okudum Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı bir iş nasip etsin. Duâlarımızı kabul etsin.

Canım Rabbim mucizeleri öyle bir verir kii şaşırır kalırız. İnşallah sana da çok güzel bir mucize nasip eder. Senin için de 3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayetel Kürsi 3 İnşirah 1Fetih okudumm
Allah razı olsun bugünlerde duaya çok ihtiyacım vardi rabbime şükürler olsun böyle bir ortamdayim böyle güzel insanların içindeyim rabbimiz dualarimizi kabul etsin allahım gönül muradini nasip etsin inşallah

A anitaaa canım senin için okudum Rabbim inşallah en kısa zamanda seni sıkıntıdan kurtarır.
Gönlünde ki muradını verir.
3 ihlas 3 İnşirah 1Fatiha okudum. Rabbim kabul etsin

Canım sende sırada ki üyeye içinden ne geliyorsa ve ne kadar geliyorsa okuyorsun bu zincir devam ediyor. Konuyu takip et. Öpüyorum :KK66:
tamam okuyayım konuyu bir baştan aşağı . ay allah razı olsun senden . bir abdest alayım güzel bir şekilde okuyayım .ne varsa duada var zaten .

D delicezeytin79 canım senin için duâ ettim Rabbime yüreğinden geçeni kabul etsin.
Konuyu takip et ve hergün gelip duâ et canım sana da edenler olur.
delim_perim delim_perim sana da ettim sen de gel.

A anitaaa nerdesin canım

allah razı olsun, yarın bütün enerjimi toplamış şekilde ben de sana ve diğer arkadaşlara dualarımı edicem. çok sağol. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

D delicezeytin79 canım senin için duâ ettim Rabbime yüreğinden geçeni kabul etsin.

A anitaaa nerdesin canım
burdayım canım . yarın okusam olur mu kız güsül abdest almam lazım çünkü .
ben Kuran biliyorum inan kapağını açmıyordum ya başka şeylerle uğraşmaktan .arapçadan okurum ben dileyene . sana okuacam yarın canım bana çok yardım ettin .

burdayım canım . yarın okusam olur mu kız güsül abdest almam lazım çünkü .
ben Kuran biliyorum inan kapağını açmıyordum ya başka şeylerle uğraşmaktan .arapçadan okurum ben dileyene . sana okuacam yarın canım bana çok yardım ettin .

Tabii ki canım ne zaman müsaitsen. Canım gercekten duâ çok rahatlatiyor hem edince hem sana edildiğini hissedince.
Göreceksin bakk ruhun hafifleyecek .

Tabii ki canım ne zaman müsaitsen. Canım gercekten duâ çok rahatlatiyor hem edince hem sana edildiğini hissedince.
Göreceksin bakk ruhun hafifleyecek .
çok ihtiyacım var haklısın kendimi duaya vericem bu ara fallardan sıyılcam artık yeter . hayal dünyasında yaşıyorum resmen . her kafadan bir ses çıkıyor . Rabbim büyük benide görücektir eminim .

A anitaaa nerdesin canım
Allah razi olsun canimin ici :))) rabbim senin ve burdaki tüm dua bekleyenlerin gonlundekini nasip etsin, önlerine getirsin hayırlısıyla inşaallah. Tamam bitanem takip ederim inşaallah artık :KK66:

Uste ki uyeicin okudum 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Alttaki uye de Duama amin dermisiniz esim icin tez zamanda Hayirli bir is istiyorum rabbim kabul eder insallah,,,,

Uste ki uyeicin okudum 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Alttaki uye de Duama amin dermisiniz esim icin tez zamanda Hayirli bir is istiyorum rabbim kabul eder insallah,,,,
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:

gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:
Amin cnm duana,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum, ,,.Rabbim dualarini kabul etsin insallah hayirlisi olsun hakkinda insallah, ,,,,, Bnm Duama amin dermisiniz

Üstteki üye için, 3 İhlas, 1 Fatiha, 1 Ayet-el Kürsi, 1 Kafirun suresi okudum. Rabbim dileğin, duan ne ise kabul etsin inşaallah. Amin.

Alttaki duadaşım benim duam için dua eder misin, içim baya fena.

Üstteki üye için, 3 İhlas, 1 Fatiha, 1 Ayet-el Kürsi, 1 Kafirun suresi okudum. Rabbim dileğin, duan ne ise kabul etsin inşaallah. Amin.

Alttaki duadaşım benim duam için dua eder misin, içim baya fena.

Allah razı olsun, gönlündeki isteğin neyse rabbim tez vakitte versin inşaallah. Senin için 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi, 1 kafirun okudum, dua ettim.

BlueDaisy sende gel hadi :)

BlueDaisy BlueDaisy
canım ben mazeretliyim
ama senin için
100 tane
Ya Mucib okudum
(Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)
İnşallah en kisa zamanda istediğin gibi mutlu bir işin olur :KK36::KK36:

X