Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kizlar dileklerimiz icin 313 ayetel kursi okuyoruz katılmak isteyen katilabilir nekdr fazla kisi okadar Iyi kimin duasinin kabul olacagi bilinmez, ,,,,

Senin icin 1 Fatiha 1 ayetel kursi 3 îhlas 1 kevser okudum bu dualarin hurmetine Rabbim dilegini kabul etsin
üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana.. gönlünün muradını versin Allahım. hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur inşallah

alttaki arkadaşım duam içimde. duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK23:

Okudum . Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşallah
Rabbim gönlüme İnşirah ferahlığı ver. Ne olur
okudum. dua ettim sana.. gönlünün muradını versin Allahım. hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur inşallah

okudum. dua ettim sana.. gönlünün muradını versin Allahım. hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur inşallah

Canım duân için 1Fatiha 3 ihlas ve 1İnsirah okudum. Rabbim kabul etsin.
Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah benim için de okuyan olur

Arkadaşım aprilnis aprilnis senin için duâ ettim Rabbime 1Fatiha 3 ihlas 3 İnşirah okudum .Rabbim kabul etsin.

Seni burda da görmek istiyorum :KK66:

Canım duân için 1Fatiha 3 ihlas ve 1İnsirah okudum. Rabbim kabul etsin.
Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah benim için de okuyan olur
Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum.
Ben de ablam ve kendim için Rabbimden hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Benim duama amin der misiniz?

Nefssems arkadasim 3ihlas bir fatiha ve ayetul kursi okudum rabbim kabul etsin .dertlerin bitsin rabbim cocuguna guzel hayirli bir tahsil hayati nasip etsin.amin

Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum.
Ben de ablam ve kendim için Rabbimden hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Benim duama amin der misiniz?

Canım ben de senin için 1 Fatiha 3 ihlas 3 İnşirah okudum. Rabbim inşallah hayırlısıyla sana sağlıklı imanlı bir evlat nasip eder..

Canım ben de senin için 1 Fatiha 3 ihlas 3 İnşirah okudum. Rabbim inşallah hayırlısıyla sana sağlıklı imanlı bir evlat nasip eder..
nefssems, gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:

nefssems, gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. :KK200: üç ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?:oops:
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin benim du amada amin dermisiniz, ,,,

X