Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canım ben de senin için 1 Fatiha. 3. İhlas ve 1 İnşirah. Okudumm inşallah hayırlı bir evladın olur..
Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah benim için de okuyan olur.

İnşALLAH içinden gecen, duaya dökülen
Her dileğin hayırlısıyla kabul olur.
Okudum dua.
Huzur huzur huzur, ve borç için okur musunuz zor durumdayız

Rabbim kabul etsin muradini senin icin okudum.

Allahim hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar nasip et amin..kim benm icin dua eder duama amin der
Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Annemin sağlığına kavuşması için dua istiyorum.

Senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum. Allah kabul etsin.
Annemin sağlığına kavuşması için dua istiyorum.

Canım annen için okudum. Rabbim sağlığına kavustursun. 3. İhlas 1. Fatiha ve 1İnsirah okudum.

Canım annen için okudum. Rabbim sağlığına kavustursun. 3. İhlas 1. Fatiha ve 1İnsirah okudum.

Gönlündeki dilek için 3 ihlas 1 fatiha okudum bende, Rabbim kabul etsin.

Ben de bebeğimizin sağlıkla dünyaya gelişini ve hayırlı bir evlat olarak yetiştirebilmeyi diliyorum Rabbimden, umarım duanız vesile olur.

B bebekleben senin duan için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetelkursi 1 inşirah 10 salavat okudum rabbim dua ni duamizi kabul etsin amin.

Benim duamda en yakın zamanda kızıma kavuşmak inşallah

filozof prenses fatiha okudum duana amin dedim inşallah duan hayırlısıyla kabul olsun...
alttaki arkadaşımda benim adıma da dua edermisin hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim inşallah.ismim yasemin.

filozof prenses fatiha okudum duana amin dedim inşallah duan hayırlısıyla kabul olsun...
alttaki arkadaşımda benim adıma da dua edermisin hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim inşallah.ismim yasemin.
Eylul_ikra ,
üç
ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur Rabbim inşallah

alttaki arkadaşım duam içimde. duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK23:

Eylul_ikra ,
üç
ihlas bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana hayırlısıyla tez vakitte kabul buyurur Rabbim inşallah

alttaki arkadaşım duam içimde. duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK23:
Duana amin dedim. Senin duan için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsü okudum.
Ben de ablam ve kendim için hayırlı sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Benim duama da amin der misiniz?

Ben de ablam ve kendim için hayırlı sağlıklı, imanlı evlat istiyorum. Benim duama da amin der misiniz?
okudum Allah kabul etsin
hayırlısağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum

okudum Allah kabul etsin

Canım inşallah Rabbim size hayırlı bir bebek nasip eder. Senin için okudum Rabbim kabul etsin.

okudum Allah kabul etsin
Okudum arkadaşım. Hayırlısıyla bahtı ömrü güzel olcak sağlıklı ve hayırlı yavruna tez zamanda kavuşursun inş.

Benim duam da nişanlım için benim şehrimde hayırlı bereketli bir iş.

Canım inşallah Rabbim size hayırlı bir bebek nasip eder. Senin için okudum Rabbim kabul etsin.

Arkadaşım senin gönlündeki dileğin için okudum. Tez vakitte umduğundan daha büyük hayırlarla güzellikkerle duan gerçeğin olur inş

allah için 12 ihlas 3 fatiha 1 ayetel kürsi 1 inşirah 1 haşir süresi son ayetleri okudum rabbim yüregindekini sana acilen lütfundan bu ayetlerin bereketi ve faziletiyle versin amin

X