Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim tez zamanda hayırlı salih bir evlatla yuvanızı taçlandırsın inşallah canı gönülden amiiiiiiinnnnn ...

Benim içimdekini rabbim biliyo "o" ol derse oluverir.. Benim için de dua eder misiniz lütfen ..
Canimm duan icin fatiha okudum Allah muradini versin
Senin için okudum dua kardeşim.
Canim muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsinn.

Ben Rabbimden hayirli saglikli imanli salih saliha evlat istiyorumm Aminn

R
Benim için de şu an gönlümden geçen dilak için okur musunuz?
rabbim bu mübarek günde gönlünden geçen dileği kabul etsin inşallah fâtihanı okuyorum
Aşağıdaki arkadaş
ben de yarın gebelik testi yapacağım pozitifi görmek için Fatiha okur musun ?

R

rabbim bu mübarek günde gönlünden geçen dileği kabul etsin inşallah fâtihanı okuyorum
Aşağıdaki arkadaş
ben de yarın gebelik testi yapacağım pozitifi görmek için Fatiha okur musun ?
Teşekkür ederim. Ben de senin için okudum, hayırlısıyla pozitif görürsün inşallah.

Gönlünüzde ne dua varsa hayırlısıyla kabul olur inşallah okudum sizin için.

Benim içimdeki duanın hayırlısıyla kabul olması için amin dermisiniz dua eder misiniz bana da ?
Teşekkür ederim. Ben de senin için okudum, hayırlısıyla pozitif görürsün inşallah.

La Petite Princesse, okudum dua ettim, Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısıyla.

İşimin altından kalkabilmeyi, azim, başarı ve manevi kuvvet diliyorum...

3 ihlas 1 fatiha okudum inşallah ..
Benim de istediğim bişe var bugün belli olucak inşallah gelişmeler duanızı bekliyorumm:):)

ben de sizin için okudum love_story...
Allah başta sizin ve burada dua eden herkesin hayırlı tüm dileklerini kabul etsin inşallah...

Nova23 için üç İhlas ve bir Fatiha okudum. Allah cc kabul etsin.

Benim dileğim için de amin deyip dua eder misin?

Bu arada tüm kardeşlerimin mübarek kurban bayramını kutlar, nice güzel bayramlar dilerim.

Nova23 için üç İhlas ve bir Fatiha okudum. Allah cc kabul etsin.

Benim dileğim için de amin deyip dua eder misin?

Bu arada tüm kardeşlerimin mübarek kurban bayramını kutlar, nice güzel bayramlar dilerim.
iyi bayramlar sana da :)
okudum arkadaşım Rabbim kabul eylesin
Alttaki arkadaşım bir arkadaşımın abisi trafik kazası geçirdi beyin ölümü bekleniyor...bir mucize olup iyileşmesi için okur musun??

iyi bayramlar sana da :)
okudum arkadaşım Rabbim kabul eylesin
Alttaki arkadaşım bir arkadaşımın abisi trafik kazası geçirdi beyin ölümü bekleniyor...bir mucize olup iyileşmesi için okur musun??
Rabbim sifa versin Ya Şafi ismiyle insallahh Fatiha okudum. Allah yardimcisi olsun.

Rabbimden hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorumm Aminn.

ne kadar güzel bir başlıııııııkkk

ben de yukardaki arkadaşım ve onun üstündeki trafik kazası için okudum. inşallah hayırlısı ile kabul olur dualarınız kızlar.
alttaki arkadaşım da benim davam var şu an süren onun için okursa çok sevinirim

okudum arkadaşım:)
alttaki arkadaşım bir an evvel iş durumumun olması için dua eder misin çok yoruldum beklemekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…