Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim hepinizin dularını kabul etsin, katına ulaştırsın İnşaAllah.

Benim duam kızıma şifâ, dua eder misiniz?

sıradaki arkadaş gönlümden geçenin hayırlısıyla ve kolaylıkla olabilmesi için dua edebilir misin

Yuksrdaki arkadaşım Allah dualarını kabul etsin gönlündekini versin senin için fatiha okudum
Alttaki arkadaş çok istediğim birşey var sende benim için dua edermisin
Yuksrdaki arkadaşım Allah dualarını kabul etsin gönlündekini versin senin için fatiha okudum
Alttaki arkadaş çok istediğim birşey var sende benim için dua edermisin
Rabbim gonlundeki duani tez zamanda hayirlisi ile kabul etsin insallh. Okudum canim.

Suan kalbimden niyetlendigim duam icin dua eder amin der misiniz ?

elfce92 elfce92 3 ihlas 1 fatiha okudum dilegin hayirlisiyla gercek olsun insallah bir an önce..

Ben de Yüce Rabbimden hayirli zamanda yuzumu bir ömür guldurecek hayirli bir eş diliyorum benim icin de dua ederseniz cok sevinirim...

elfce92 elfce92 3 ihlas 1 fatiha okudum dilegin hayirlisiyla gercek olsun insallah bir an önce..

Ben de Yüce Rabbimden hayirli zamanda yuzumu bir ömür guldurecek hayirli bir eş diliyorum benim icin de dua ederseniz cok sevinirim...
Muradin icin ihlas fatiha okudum arkadasim Rabbim hayirli bi eş hayirli huzurlu bi yuva nasip etsin insallah.

Allahimm senden hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorum. AMINN

Muradin icin ihlas fatiha okudum arkadasim Rabbim hayirli bi eş hayirli huzurlu bi yuva nasip etsin insallah.

Allahimm senden hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar istiyorum. AMINN
Muradinizbicin okudum. Allah hayirlisiyla nasip etsin ins.
Benim duamda iliskimin duzelmesi ve hayirlisyla yuvamizda kavusmamiz.
Allah razi olsun.

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Dua ettim inşallah hayırlı hayırlı sağlıklı bebeğin olur

Benim gönlümdeki duama amin dermisiniz dua eder misiniz?

Bu mübarek günlerde ettiğimiz her dua kabul olur duamızı hayırlısıyla yaşarız inşallah

Dua ettim inşallah hayırlı hayırlı sağlıklı bebeğin olur

Benim gönlümdeki duama amin dermisiniz dua eder misiniz?

Bu mübarek günlerde ettiğimiz her dua kabul olur duamızı hayırlısıyla yaşarız inşallah
Gönlünüzdeki niyetiniz için dua ettim Allah kabul etsin inş.

Benim dileğimde gönlümde amin dermisiniz?
Allah razı olsun hayırlı bayramlar.

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Rabbim tez zamanda hayırlı salih bir evlatla yuvanızı taçlandırsın inşallah canı gönülden amiiiiiiinnnnn ...

Benim içimdekini rabbim biliyo "o" ol derse oluverir.. Benim için de dua eder misiniz lütfen ..

X