Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim hayirlisi ile evlad sahibi yapsin seni
Okudum Rabbim kabul buyursun insaallah...
Saglik ve afiyet istiyorum Rabbim den
ben de rebbimden sana Saglik ve afiyet diliyorum. siradaki arekadas da bana dua edermi. bugun esimin cok onemli bir isi var o isi kolaylikla alinsin

ben de rebbimden sana Saglik ve afiyet diliyorum. siradaki arekadas da bana dua edermi. bugun esimin cok onemli bir isi var o isi kolaylikla alinsin
Nara, üç ihlas bir fatiha suresi okudum. Dua ettim size... Allah hakkınızda hayırlısıyla eşinin işlerine kolaylık versin. O işi hayırlısıyla kolaylıkla alsın inşallah...

benim duam içimde alttaki arkadaşım, duama amin der misin? bana dua eder misin?

Canimm muradin icin 3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbimm muradini omrune nasip etsin..aminnn..
Benim duamda Tedavimizin hayirli saglikli imanli evlatlarla sonuclanmasi..Allah razi olsunn aminn

Canimm muradin icin 3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbimm muradini omrune nasip etsin..aminnn..
Benim duamda Tedavimizin hayirli saglikli imanli evlatlarla sonuclanmasi..Allah razi olsunn aminn
çok zor züreçler Rabbim nasip etsin inşallah hayırlısıyla
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

çok zor züreçler Rabbim nasip etsin inşallah hayırlısıyla
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

agustos72 İnşirah, ihlas ve Fatiha okudum. Rabbim duanı hakkında kolaylaştırsın, mucip isminin hürmetine kabul etsin inşallah.. şüphesiz ki onun herşeye gücü yeter..

sevdiğime kavuşmak istiyorum.. hayırlı güzel bir birlikteliğimiz olsun inşallah Rabbim bizi birbirimize eş etsin inşallah.. bana dua eder misiniz... aramız çok iyiyken üçüncü kişiler yüzünden soğukluk oldu.. Allah rızası için dua eder misiniz.. bana ilgisi sevgisi muhabbeti artsın..

Rabbim en hayrla sizi en hayrli zamanda en hayrli muhabbetlerle bulustursun .. gönlünuzun muradını en hayrla nasip etsin ... insaAllah. .. hayrli evladın icjn dua istiyorum jns..

Rabbim en hayrla sizi en hayrli zamanda en hayrli muhabbetlerle bulustursun .. gönlünuzun muradını en hayrla nasip etsin ... insaAllah. .. hayrli evladın icjn dua istiyorum jns..
Canimm duani okudum Rabbim hayirli zamanda saglikli imanli hayirli evlatlar nasip etsin insallahh
Benim duam Rabbim hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etsin insallahh Aminn

feraheymen, okudum dua ettim, Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

İşimde sorun yaşamamayı, başarı ve sabır diliyorum...
Birde manevi güç.

feraheymen, okudum dua ettim, Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

İşimde sorun yaşamamayı, başarı ve sabır diliyorum...
Birde manevi güç.
1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
la duana amin dedim canım. bir de manevi güç için İnşirah okumanı tavsiye ederim. gücünü hissedeceksin İnşallah:)

Rabbim gönlümdeki duamı hayırlısı ile tez zamanda kabul eyle inşallah

Okudum. Canim. Etiketlemeyi unutmusum.

Annemle yasadigimiz iletisim sorununu onu kirmadan cozebilmemiz icin dua istiyorum . Allah razi olsun.

Okudum. Canim. Etiketlemeyi unutmusum.

Annemle yasadigimiz iletisim sorununu onu kirmadan cozebilmemiz icin dua istiyorum . Allah razi olsun.
la petite üç ihlas bir fatiha suresi okudum size dua ettim. inşallah Rabbim kabul buyurur

agustos72 1fatiha 3 ihlas okudum. rabbim sanada eeşinede sevdiklerinede bu mutlu haberi duymayı nasip etsin.tez vakiite sağlıklı bir bebek kucağına almayı nasip etsin rabbim..

ben duamı ettim.. amin dermisiniz.. rabbim kalbimden dilimden geçen duaları kabul etsin inşallah

Canimm duan icin fatiha okudumm Allah dualarini kabul etsin inşallah.
Allahim eşimle bana saglikli hayirli imanli salih saliha evlatlar nasip et Aminnn duama kim amin der :)

Allahim eşimle bana saglikli hayirli imanli salih saliha evlatlar nasip et Aminnn duama kim amin der :)
1fatiha 3 ihlas okudum. rabbim dularınızı geri çevirmesin..

ben duamı ettim.. amin dermisiniz.. rabbim kalbimden dilimden geçen duaları kabul etsin inşallah

1ffatiha 3 ihlas okudum. rabbim dilinizden düşmeyen dualarınızı kabul etsin

1ffatiha 3 ihlas okudum. rabbim dilinizden düşmeyen dualarınızı kabul etsin

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 felak
1 nas
la duana amin dedim canım

Rabbim bugün mutlu olacağım bir şey olsun ne olur. uzun zamandır olmadığım kadar mutlu olayım..

1 ayet-el kursi
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah
1 felak
1 nas
la duana amin dedim canım

Rabbim bugün mutlu olacağım bir şey olsun ne olur. uzun zamandır olmadığım kadar mutlu olayım..
elfce92, üç ihlas bir fatiha suresi okudum size dua ettim. inşallah Rabbim kabul buyurur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…