Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kursi okudum muradini Yuce Rabbim hayirlisiyla, saglikla, mutlulukla versin insallah

Allah'tan hayirli, mutlu,huzurlu bir evlilik diliyorum kendim icin.. Allah rizasi icin dua eder misiniz bana? :)
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsin.
Rabbimden tedavimizin hayirli saglikli imanli gozaydinligi salih saliha evlatlarla sonuclanmasini istiyorum. Allah ol der oluverir. Amin
Feraheymen hayirli evladina kavusman icin dua ettim.
Cozulmesi gereken bir isimin kolaylikla cozulmesi icin dua istiyorum. Allah razi olsun.

Feraheymen hayirli evladina kavusman icin dua ettim.
Cozulmesi gereken bir isimin kolaylikla cozulmesi icin dua istiyorum. Allah razi olsun.
LA PETİTE, okudum ve dua ettim sana... Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Benim duam içimde. Mühim bir konu.
Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Duama katılır mısın¿ :KK22::KK23:

bir ayetel kürsi bir fatiha okudum Allah kabul etsin

bende dua istiyoruum :)
Canimm niyetin icin fatiha okudum Allah kabul etsin..
Allahımdan eşimi bana bereketli kilmasini ve tedavimizin hayirli saglikli imanli gozaydinligi salih saliha evlatlarla sonuclanmasini istiyorum Aminnnn

Canimm niyetin icin fatiha okudum Allah kabul etsin..
Allahımdan eşimi bana bereketli kilmasini ve tedavimizin hayirli saglikli imanli gozaydinligi salih saliha evlatlarla sonuclanmasini istiyorum Aminnnn
Ferahcim hep sana denk geliyorum. Duani ettim. Ins hayirli bir evlat nasip etsin. Gonlundeki herseye kavus ins.
Bugun bekledigim sonuc benim icin hayirli sekilde sonuclansin ve bulundugum durumdan beni kurtarsin die dua ediyorum amin dermisin.
Allah razi olsun.

Ferahcim hep sana denk geliyorum. Duani ettim. Ins hayirli bir evlat nasip etsin. Gonlundeki herseye kavus ins.
Bugun bekledigim sonuc benim icin hayirli sekilde sonuclansin ve bulundugum durumdan beni kurtarsin die dua ediyorum amin dermisin.
Allah razi olsun.
PETİTE, dua ettim sana , rabbim kabul buyursun inşallah

benim duam içimde alttaki arkadaşım, duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK200:

Allah razi olsun.
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Okudum allah hayirlisiyla evladiniza kavusmayi nasip etsin
Dilegim gonlumde. Allah razi olsun.
Canimm muradin icin fatiha ve ihlas okudum. Rabbim gonlunden geceni omrunde yasamayi nasip etsin. Rabbim hayirlisiyla tedavimiz saglikli hayirli gozaydinligi salih saliha evlatlarla sonuclansin insallah. Allah isteyen herkese nasip etsin AMINNN. Allah razi olsun

Canimm muradin icin fatiha ve ihlas okudum. Rabbim gonlunden geceni omrunde yasamayi nasip etsin. Rabbim hayirlisiyla tedavimiz saglikli hayirli gozaydinligi salih saliha evlatlarla sonuclansin insallah. Allah isteyen herkese nasip etsin AMINNN. Allah razi olsun
Okudum. Allah once sana sonra dileyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin.
Bugun bekledigim haberin olumlu gelmesi ve sorunumun cozume ulasmasi icin dua iatiyorum. Allah razi olsun.

okdum duana amin dedim rabbim sana sağlıklı sıhhatli yavrular nasip etsin inşallah tez zamanda,bende duamı ettim rabbim kabul etsin inşallah

ağustos canım dua ettim sana , rabbim kabul buyursun inşallah
arada dua ediyorum sana zaten aklıma geldikçe...
benim duam içimde alttaki arkadaşım, duama amin der misin? bana dua eder misin?:KK200:
Duanı ettim Allah gönlündeki dileğini hayırlı kılıp sana nasip etsin inş.
Benim duam ise günahımı alıp bbana düşman olanları bana zararları dokunmadan hayatımdan çıkarsın Rabbim.
Allah razı olsun.

X