Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Insallah sakin skain ve emin adimlarla islerinizi yaparsiniz, guzelce dusunerek planlayarak. Allah basiret firaset sukunet guc kuvvet nasip etsin, hem maddi hem manevi guclenin insallah! La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Hasbunallahi veni'mel vekil.

Ben de icinde bulundugum zorluklari asabilmeyi ve yalnizligimin giderilmesini diliyorum Rabbimden. Duama katilirsaniz sevinirim.

Dua ettim sizin için inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

Bi yakınımız vefat etti onun için dua edermisiniz ?

3 ihlas bir fatiha okudum inşallah Allah ikimizide tüm isteyenlerede hayırlı evlatlar nasib eder

Sizin gönlünüzdeki niyetiniz için dua ettim.

Benim gönlümdeki niyetime amin der misiniz? Allah razı olsun
Amin insallah hayirlisiyla dileginiz gerceklesir. 3 ihlas 1 fatiha da okudum.

Ben de dikkatimi toplayip elimdeki isimi bitirmek ve patronuma mahcup olmamak istiyorum. Allah'im yuz akiyla bu isi hayirlisiyla bitirmeyi nasip etsin!

Leylaleyli, okudum dua etim... Rabbim kabul etsin inşallah.

İşimin altından kalkabilmeyi, başarabilmeyi..
Olumsuzluklara yenilmemeyi..
Manevi güç kuvvet diliyorum...

Leylaleyli, okudum dua etim... Rabbim kabul etsin inşallah.

İşimin altından kalkabilmeyi, başarabilmeyi..
Olumsuzluklara yenilmemeyi..
Manevi güç kuvvet diliyorum...
Canim senin niyetinle 1 fatiha 3 ihlas okudum. Allahh muradini versin insallah.
Benim duam tedavimizin hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlarla sonuclanmasi Allahin izniyle. Aminn

Canim senin niyetinle 1 fatiha 3 ihlas okudum. Allahh muradini versin insallah.
Benim duam tedavimizin hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlarla sonuclanmasi Allahin izniyle. Aminn
3ihlas 1 Fatiha okudum ..duamı ettim ..Rabb şm en hayırlısından sağlıklısından hayırlı zamanda evlatlar nasipe tsin inşaallah...

benim duam ise hayırlı bir ömür ve hayırlı evlatlar ve hayırlı imanlı ölüm istiyorum...

şimdiden teşekkür ederim :)

3ihlas 1 Fatiha okudum ..duamı ettim ..Rabb şm en hayırlısından sağlıklısından hayırlı zamanda evlatlar nasipe tsin inşaallah...

benim duam ise hayırlı bir ömür ve hayırlı evlatlar ve hayırlı imanlı ölüm istiyorum...

şimdiden teşekkür ederim :)
Kayacans, okudum ve dua ettim sana... Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Benim duam içimde. Mühim bir konu.
Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Duama katılır mısın¿ :KK22::KK23:

Kayacans, okudum ve dua ettim sana... Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Benim duam içimde. Mühim bir konu.
Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Duama katılır mısın¿ :KK22::KK23:

Okudum inşallah hayırlısıyla kabul olur

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için amin dermisiniz dua edermisiniz bana da ?

Okudum inşallah hayırlısıyla kabul olur

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için amin dermisiniz dua edermisiniz bana da ?

okudum canım amin

bende 6 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla barışmak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedenin olmaması ve bir an önce barışmak eski mutlu günlerimize dönmek istiyorum...

okudum canım amin

bende 6 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla barışmak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedenin olmaması ve bir an önce barışmak eski mutlu günlerimize dönmek istiyorum...
okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
1 fatiha
3 ihlas
1 ayet-el kürsi
1 inşirah ile amin dedim .Rabbim kabul etsin inşaallah.
Aile rızasının olduğu , hayırlı , iman dolu , mutlu huzurlu evlilik için dua eder misiniz ?

3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kursi okudum muradini Yuce Rabbim hayirlisiyla, saglikla, mutlulukla versin insallah

Allah'tan hayirli, mutlu,huzurlu bir evlilik diliyorum kendim icin.. Allah rizasi icin dua eder misiniz bana? :)

X