Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum. inşallah gönlüne göre hayırlı kapılar açılsın.

bende dua istiyorum arkadaşım .şimdiden teşekkür ederim.Rabbim dualarımızı kabul etsin.
Okudum arkadaşım:)
Alttaki arkadaşım hayırlı ve bol paralı iş kapılarımın açılması için okur musun?:)

CathyLizzie icin okudum. Rabbim hayirli ve bol parali is kapilari acsin, hayirlisiyla huzurlu mutlu saglikli bir sekilde harcamak nasip etsin.
Ben eski nisanlimla barismak istedim, hala cevap vermedi. Eger o benim icin hayirliysa donsun bana en kisa zamanda degilse rabbim her konuda ondan daha ustununu cikarsin karsima, hayirli bir yuva kurayim en kisa zamanda.

CathyLizzie icin okudum. Rabbim hayirli ve bol parali is kapilari acsin, hayirlisiyla huzurlu mutlu saglikli bir sekilde harcamak nasip etsin.
Ben eski nisanlimla barismak istedim, hala cevap vermedi. Eger o benim icin hayirliysa donsun bana en kisa zamanda degilse rabbim her konuda ondan daha ustununu cikarsin karsima, hayirli bir yuva kurayim en kisa zamanda.
Allah hakkınızda en hayırlı en iyi en üstün olanı getirsin size eş olarak,Rabbim bir ömür mesut etsin..en kısa zamanda inşallah:)
Alttaki arkadaşım bir an evvel hayırlı ve bol kazançlı bir işe girebilmem için okur musun?

Allah hakkınızda en hayırlı en iyi en üstün olanı getirsin size eş olarak,Rabbim bir ömür mesut etsin..en kısa zamanda inşallah:)
Alttaki arkadaşım bir an evvel hayırlı ve bol kazançlı bir işe girebilmem için okur musun?
okudum . Rabbim hayırlı kapılar açsın .

arkadaşım bende güzel ,içten bir dua istiyorum işimle alakalı. teşekkür ettim:)

1 fstiha ve 3 ihlas okudum. ,çtende dua ett,m aklıma geldikçede ederim inşallah.

benimde rabbim kalbimden dilemden düşmeyen duaları kabul etsin.. :KK43:

1 fstiha ve 3 ihlas okudum. rabbim kabl etsin..

benim de kalbimden gecen dualarim hayirliysa insallah kabul olur

3 fatiha okudum.Rabbim bebişini hayır ve mutluluklarla versin. bende işimle alakalı istediğim yere gelebilmem için içten bir dua istiyorum. şimdiden tşk ettim :)

1 fstiha ve 3 ihlas okudum. rabbim kabl etsin.. dilinden kalbinden geçen dualar kabul olsun

ben de @lavieenrose_ için 3 ihlas, 1 fatiha ve bir kaç dua okudum tüm kalbimle.

benim de dileklerim için dualarını bekliyorum, huzurlu bir aile ve hayırlı bir evlat istiyorum ben de.Allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah. O esirgeyen, koruyandır. niyetlerimize göre olsun her şey.

X