Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ben de @lavieenrose_ için 3 ihlas, 1 fatiha ve bir kaç dua okudum tüm kalbimle.

benim de dileklerim için dualarını bekliyorum, huzurlu bir aile ve hayırlı bir evlat istiyorum ben de.Allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah. O esirgeyen, koruyandır. niyetlerimize göre olsun her şey.
okudum Allah dualarını kabul etsin inşallah

hayırlı sağlıklı bi evladım olması için dua istiyorum

okudum Allah dualarını kabul etsin inşallah

okudum bende canım. rabbim şu mübarek günlerin hatrına sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed
rabbim şu mübarek ramazan ayının içinde ki mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine evlilik yolunda bize kolaylık sağla. sevdiğimle ailemin rızasının olduğu hayırlı , iman dolu evlilik nasip eyle.

okudum bende canım. rabbim şu mübarek günlerin hatrına sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed
rabbim şu mübarek ramazan ayının içinde ki mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine evlilik yolunda bize kolaylık sağla. sevdiğimle ailemin rızasının olduğu hayırlı , iman dolu evlilik nasip eyle.
3 ihlas 1 fatiha okudum canım allah kabul etsin

hayırlı eş hayırlı evlat dileğin kabul olur herşey gönlünce olur inş. canım

3 ihlas 1 fatiha okudum canım allah kabul etsin

hayırlı eş hayırlı evlat dileğin kabul olur herşey gönlünce olur inş. canım
Rabbim dileklerini gönlüne göre mutluluklarla versin. amin amin amin. fatiha suremizi okudum.

arkadaşım işimle hayatımla alakalı çok içten hayırlı duanı istiyorum. şimdiden tşk ettim . Rabbim kalbimize göre versin :)

Rabbim dileklerini gönlüne göre mutluluklarla versin. amin amin amin. fatiha suremizi okudum.

arkadaşım işimle hayatımla alakalı çok içten hayırlı duanı istiyorum. şimdiden tşk ettim . Rabbim kalbimize göre versin :)

1 fatiha 3 ihlas okudum, gönlünden ne geciyorsa Allah hayirlisiyla karsina cikarir insallah

benimde kalbimdeki dualar kabul olur insallah

1 fatiha 3 ihlas okudum, gönlünden ne geciyorsa Allah hayirlisiyla karsina cikarir insallah

benimde kalbimdeki dualar kabul olur insallah
Allah gonlune gore verdin Inş duayi okudum.
Sizde benm icin sali günü yumurtalar toplanacak tup bebk tedavisindeyim. Sorunsuz gecmesi icin dua edermisiniz

1 fatiha 3 ihlas okudum. rabbim tedavini hayırlı bir şekilde sonuçlandırsın. sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağuna almayı nasip etsin.. huzur ve mutlukluk sizi hiç bırakmasın..

benimde kalbimden dilimden geçen duaların kabulu için AMİN dermisiniz

1 fatiha 3 ihlas okudum. rabbim tedavini hayırlı bir şekilde sonuçlandırsın. sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağuna almayı nasip etsin.. huzur ve mutlukluk sizi hiç bırakmasın..

okudum Allah kabul etsin

okudum Allah kabul etsin

fatiha 3 ihlas okudum. rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağuna almayı nasip etsin.. huzur ve mutlukluk sizi hiç bırakmasın..adını vererek okudum canım

fatiha 3 ihlas okudum. rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağuna almayı nasip etsin.. huzur ve mutlukluk sizi hiç bırakmasın..adını vererek okudum canım

canim okudum. bundan sonraki arkadasada bu mubarek gecelerde benim icin dua ederse allah razi olsun

canim okudum. bundan sonraki arkadasada bu mubarek gecelerde benim icin dua ederse allah razi olsun

kalbinden dilinden geçen amin dediğin her duanın bu mübarek günde kabul olması dileğiyle..
1 fatiha 3 ihlas okudum..

herkesin kadir geçesi mübarek olsun.
duamı ettim. kabulu için amin dermisin.

duamı ettim. kabulu için amin dermisin.benim için hayırlı olan doğru olan ne ise o olur inşALLAH

3 ihlas 1 fatiha okudum rabbim kalbinden geçen dualarını kabul etsin inşallah,bende kalbimden geçen dualar için diyarum ,

duamı ettim. kabulu için amin dermisin.benim için hayırlı olan doğru olan ne ise o olur inşALLAH

bende sana 1 fatiha 3 ihlas okudum, Allah herseyi gönlüne göre versin insallah

bende insallah kaderimdeki hayirli insanin karsima cikmasini diliyorum Allahtan, dualariniz icin tesekkürler

KADIR GECEMIZ MÜBAREK OLSUN
Allah bu mübarek günde dualarimizi geri cevrimez insallah

Roseiara için okudum Rabbim ne duası vrsa kabul etsin
Hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

X