Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

rabbim kalbinden dilinden geçen duaları kabul etsin. karşına iyi insanlar çıkarısn. yakınında inşALLAH eskisinden daha iyi sağlıklı olur gözleri.. rabbim ya şafi ismiyle şifa versin

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı ettim. rabbim kalbimden ve dilimden düşmeyen duaları kabul etsin inşALLAH. alttaki arkadaşım duama içten bir amin dermisin. kabulu için dua edermisin

Amin inşallah

Benim de olmasını çok istediğim duam var Rabbim hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin inşallah AMİN

Amin inşallah

Benim de olmasını çok istediğim duam var Rabbim hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin inşallah AMİN
sizin için okudum ALLAH kabul etsin
dileğim hayırlısıyla evlenmek.bunun için dua istiyorum ve evlilik için özel dua bilenler yazabilir mi ne okumalıyım.

sizin için okudum ALLAH kabul etsin
dileğim hayırlısıyla evlenmek.bunun için dua istiyorum ve evlilik için özel dua bilenler yazabilir mi ne okumalıyım.

Ben de sizin için okudum Allah kabul etsin , evlilik için Furkan suresi 74. ayeti okuyabilirsiniz ayetin Anlamı şöyle: Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.

Alttaki üye benim için dua edip duama amin dermisin gönlümden geçen hayırlısıyla tez vakitte olsun inşallah

okudum,amin, inşallah niyetin hayırlarla mutluluklarla olsun.

bende dua istiyorum. şimdiden tşk ettim,Rabbim dualarımızı kabul etsin

okudum,amin, inşallah niyetin hayırlarla mutluluklarla olsun.

bende dua istiyorum. şimdiden tşk ettim,Rabbim dualarımızı kabul etsin

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin.

alttaki arkadaş da benim için en kısa zamanda gönlüme göre hayırlı bir iş bulmam için dua edebilir mi?

Amin Duanız Hayırlısıyla kabul olsun inşallah

benim de gönlümden geçen duayı Hayırlısıyla tez zamanda Rabbim kabul etsin inşallah Amin

3 fatiha suresi okudum Allah kabul etsin .
arkadaşım niyetim hayırla,tez zamanda olması için dua istiyorum. ve ettiğim duaların tez zamanda kabul olması içinde amin der misin? Allah dualarımızı kabul etsin .tşk ettim şimdiden :)

Bir Fatiha 3 ihlas 1 ayetel Kürsü okudum rabbim hayırlı bütün dileklerini kabul etsin.

DUAMI OKUDUM RABB ŞN HAYIRLARLA KABUL ETSİN DUALARINIZI :)

ARKADAŞIM BEN DE HAYIRLI EVLATLAR İSTİYORUM SAĞLIKLI BEREKETLİ ÖMÜRLER VE DE RABB İMİN RIZASINI İSTİYORUM İNŞAALLAH
Amin ettim hem de yağmur yağarken :)

Benim de olmasını çok istediğim duam var Rabbim hayırlısıyla tez zamanda kabul etsin inşallah

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

3 fatiha okudum. Rabbim sana çok hayırlı,hayal ettiğinden de güzel ,mutlu olacağın evlat nasip etsin inşallah.

sıradaki arkadaşım bende işle ilgili tüm dileklerimin hayırlarla,mutluluklarla tez zamanda kabulü için içten duanı istiyorum,Rabbim dileklerimizi kabul etsin mutlulukla :)

okudum dua ettim.
benim duam içimde alttaki arkadaşım duama amin der misin? Sağ ol

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

duamı okudum ve ettim :)
Rabb im kabul buyursun inşaallah :) sana da bana da isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşaaallah :))

ben de hayırlı sağlıklı verimli bir ömür ve hayırlı evlatlar istiyorum Rabb imden ve deee cennet bahçelerine girmeyi diliyorumm :))

Aminn
Alttaki arkadaşım benim duam için dua edermisin hayırlısıyla tez zamanda istediğime kavuşayım

Aminn
Alttaki arkadaşım benim duam için dua edermisin hayırlısıyla tez zamanda istediğime kavuşayım
Hayirlisi ile tez zamanda istegidigine kavusman icin dua ettim Turta Yagmuru Rabbim kabul buyurur insallah
Amin
Siradaki arkadasim benim icin dua eder misin ic huzuru ve guclu bir iman icin ailemde saglik ve mutluluk icin ve Rabbimin rizasini kazanmak icin dua istiyorum Allah razi olsun simdiden

aminn Allah dualarını hayırla kabul etsin inşallah ..

bende gönlümden geçen bütün hayırlı dualarımın kabulu için dua istiyorum sıradaki arkadaşım..Teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…