Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

dua ettim. :KK66: Rabbim kabul buyursun inşallah.

Alttaki arkadaşım ben duamı ettim. Duama dua eder misin? Duama amin der misin?
Sağ ol var ol. :KK68:

amin amin ..
en hayırlısından olsun inşaallah :)

benim duam da her şeyin en hayırlısının olması ve içimden ettiğim ayrı duama da amin der misin sevgili bi sonraki yazacak arkadaşım :))

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı ettim. rabbim kalbimden ve dilimden düşmeyen duaları kabul etsin inşALLAH. alttaki arkadaşım duama içten bir amin dermisin.

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı ettim. rabbim kalbimden ve dilimden düşmeyen duaları kabul etsin inşALLAH. alttaki arkadaşım duama içten bir amin dermisin.
Aminnn ben de sizin için ettim

Benim de olmasını çoooooook isteğimin bişey Rabbim tez zamanda hayırlısyla kabul etsin duamı istediğim olsun istiyorum

Aminnn ben de sizin için ettim

Benim de olmasını çoooooook isteğimin bişey Rabbim tez zamanda hayırlısyla kabul etsin duamı istediğim olsun istiyorum
Ettim canım inşallah tez zamanda hayırlısıyla kavuşursun isteğine :KK15:
inşallah en kısa zamanda en hayırlı insanı karşıma çıkarsın Allahımm :KK69:

1 fatiha 3 ihlas okudum.

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı okudum ..
amin amin...Rabb im en hayırlısı olarak nasip etsin inşaallah..:)

içimdeki duamın kabul olması için dua eder misiniz_?

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı ettim. rabbim kalbimden ve dilimden düşmeyen duaları kabul etsin inşALLAH. alttaki arkadaşım duama içten bir amin dermisin. kabulu için dua edermisin

1 fatiha 3 ihlas okudum.

duamı ettim. rabbim kalbimden ve dilimden düşmeyen duaları kabul etsin inşALLAH. alttaki arkadaşım duama içten bir amin dermisin. kabulu için dua edermisin
Asmu,
Üç ihlas bir fatiha okudum. Dua ettim. Rabbim duanı kabul buyursun hayırlısıyla inşallah...

Benim duam bir yakınım göz ameliyatı oldu. Allah şifa versin diye dua eder misiniz?
İnşallah gözü sapasağlam olmuştur. Bundan sonra sağlıkla görür hayırlısıyla... AMİN!

X