Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 İhlas ve 1 Fatiha okudum. Allahu teala şu mübarek Cuma hürmetine tez vakitte hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli, hayırlı bir bebek nasip etsin.

Benim dileğim için de okur musunuz? Şimdiden Allah razı olsun.

Allah seninde gönlünde ne duan varsa kabul etsin inşalllah
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması için dua istiyorum
İnşallah sağlık sıhhatle bebeğin olması iöin fatiha ve ayetel kürsi okudum canım Allah kucağını boş bırakmasın kimsenin. Ben de hayırlı sevgi dolu evlilik için dua istiyorum sizlerden

3 İhlas ve 1 Fatiha okudum. Allahu teala şu mübarek Cuma hürmetine tez vakitte hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli, hayırlı bir bebek nasip etsin.

Depresyonda diye adını görünce dua etmek geldi sana içimden 3 fatiha okudum Allah gönlündekini hayırlısı ile versin

Depresyonda diye adını görünce dua etmek geldi sana içimden 3 fatiha okudum Allah gönlündekini hayırlısı ile versin

Çok sevindim. Allah razı olsun. Senin gıyabında da hayr duası edenlerin çok olsun. Ben de senin için okuyacağım şimdi İnşaallah. Allah c.c. dünyada ve ahirette güzellikler nasip etsin. Amin.

Okudum arkadaşım. Rabbim hepimizin hakkında, herşeyin hayırlısını nasip etsin...

Allah seninde gönlünde ne duan varsa kabul etsin inşalllah

İnşallah sağlık sıhhatle bebeğin olması iöin fatiha ve ayetel kürsi okudum canım Allah kucağını boş bırakmasın kimsenin. Ben de hayırlı sevgi dolu evlilik için dua istiyorum sizlerden

Hepiniz için okudum, dua ettim..
Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah :KK68:

Aöf finallerimden yeterli puanı alıp ders bırakmadan bu dönemi geçmek dileğim..

Hepiniz için okudum, dua ettim..
Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah :KK68:

Aöf finallerimden yeterli puanı alıp ders bırakmadan bu dönemi geçmek dileğim..

okudum canım
benimde duam
rabbim içimdeki huzursuzluğa çare versin. benimde yüzüm güldün.. gireceğim sınav iyi geçsin.. güzle bir gelecek beni beklesin :KK43:

Babamın kızım kalbinden dilinden geçen olmasını istediğin tüm duaların kabul olması için okudum. rabbim kabul etsin.

benimde duam
rabbim içimdeki huzursuzluğa çare versin. benimde yüzüm güldün.. gireceğim sınav iyi geçsin.. güzle bir gelecek beni beklesin

Babamın kızım kalbinden dilinden geçen olmasını istediğin tüm duaların kabul olması için okudum. rabbim kabul etsin.

benimde duam
rabbim içimdeki huzursuzluğa çare versin. benimde yüzüm güldün.. gireceğim sınav iyi geçsin.. güzle bir gelecek beni beklesin

Senin için dua ettim inşaallah duaların kabul olur 10 salavat okudum

Benim maddi manevi sıkıntılarımın geçmesi ve gönlümdeki duanın kabulü için dua eder misiniz ?

Senin için dua ettim inşaallah duaların kabul olur 10 salavat okudum

Benim maddi manevi sıkıntılarımın geçmesi ve gönlümdeki duanın kabulü için dua eder misiniz ?

Dua ettim... Rabbim tüm sıkıntılarını dindirsin. Duanı kabul etsin.. Ben de bir arkadaşım için dua istiyorum çok acı çekiyor, Ona uzaktayım gidemiyorum yanına... Sıkıntısının geçmesi için dua eder misiniz ?

Dua ettim... Rabbim tüm sıkıntılarını dindirsin. Duanı kabul etsin.. Ben de bir arkadaşım için dua istiyorum çok acı çekiyor, Ona uzaktayım gidemiyorum yanına... Sıkıntısının geçmesi için dua eder misiniz ?
Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah

Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah

canım hayırlı bir evlat nasib etsin rabbim dua ettim okudum kabul olsun inşallah

ben de hastalıklarıma şifa ve dünya ahiret mutlulugu için dua bekliyorum

(Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âl-i seyyidinâ Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min cemî’il ehvâl-i vel-âfât ve takdî lenâ bihâ cemî’al hâcât ve tütahhirünâ bihâ min cemi’isseyyiât ve terfe’unâ bihâ a’ledderecât ve tübelligunâ bihâ akselgâyât min cemî’il hayrât-i fil hayâti ve ba’del-memât.)

QUOTE="Namaria, post: 39302095, member: 547043"]canım hayırlı bir evlat nasib etsin rabbim dua ettim okudum kabul olsun inşallah

ben de hastalıklarıma şifa ve dünya ahiret mutlulugu için dua bekliyorum[/QUOTE]

Bir salaten tüncina ve fatiha okuyup dua ettim. Rabbim kabul etsin dünya ve ahiret saadeti versin inşallah.
benim bir hacetim var. Çok sıkıntıdayım içim yanıyor :KK43: başında salaten tüncina okuyup fehimenin haceti diye dua eder misiniz?

(Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âl-i seyyidinâ Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min cemî’il ehvâl-i vel-âfât ve takdî lenâ bihâ cemî’al hâcât ve tütahhirünâ bihâ min cemi’isseyyiât ve terfe’unâ bihâ a’ledderecât ve tübelligunâ bihâ akselgâyât min cemî’il hayrât-i fil hayâti ve ba’del-memât.)

QUOTE="Namaria, post: 39302095, member: 547043"]canım hayırlı bir evlat nasib etsin rabbim dua ettim okudum kabul olsun inşallah

ben de hastalıklarıma şifa ve dünya ahiret mutlulugu için dua bekliyorum

Bir salaten tüncina ve fatiha okuyup dua ettim. Rabbim kabul etsin dünya ve ahiret saadeti versin inşallah.
benim bir hacetim var. Çok sıkıntıdayım içim yanıyor :KK43: başında salaten tüncina okuyup fehimenin haceti diye dua eder misiniz?[/QUOTE]
100 ADET ALLAHÜMME YA ŞAFİ CELLECELALUHU okudum canım şifa olsun sana bir salaten tüncina bir fatiha okudum Rabbim yar ve yardımcın olsun dualarımızı kabul etsin

Benim 3 yıldır çocuğum olmuyor Hayırlı sağlıklı sıhatli bir evlat için dua istiyorum Allah kabul etsin dualarımızı inşalah

[QUOTE="crazy3527
100 ADET ALLAHÜMME YA ŞAFİ CELLECELALUHU okudum canım şifa olsun sana bir salaten tüncina bir fatiha okudum Rabbim yar ve yardımcın olsun dualarımızı kabul etsin

Benim 3 yıldır çocuğum olmuyor Hayırlı sağlıklı sıhatli bir evlat için dua istiyorum Allah kabul etsin dualarımızı inşalah[/QUOTE]

Bitaneemm salaten tuncina fatiha ayet el kursi ve hz. İbrahimin duasini okudum sana bitanemmm Rabbim kabul etsin insallah...

Benimde duam saglikli hayirli bi evlat.Su asilamam tutsun insallah bu ayin 20'sinden sonra test yapacam dua edin arkadaslar.Simdiden tsekkur ederim :)

gulbahcesi0618 .!.:
[QUOTE="crazy3527

Benim 3 yıldır çocuğum olmuyor Hayırlı sağlıklı sıhatli bir evlat için dua istiyorum Allah kabul etsin dualarımızı inşalah

Bitaneemm salaten tuncina fatiha ayet el kursi ve hz. İbrahimin duasini okudum sana bitanemmm Rabbim kabul etsin insallah...

Benimde duam saglikli hayirli bi evlat.Su asilamam tutsun insallah bu ayin 20'sinden sonra test yapacam dua edin arkadaslar.Simdiden tsekkur ederim :)[/QUOTE]
Bende size okudum.allah dileginizi kabul etsin inşallah.evdekiler sigarayi biraksinlar istiyorum ben balkonda iciyolar ama nefeslede okşa içerigiriyor o pus koku ve ben ddayanamıyorum artik.gece uyuyamiyorm kişi cam acik geçirdik diyebilirim.elimde degil midembbulaniyo.

Bende size okudum.allah dileginizi kabul etsin inşallah.evdekiler sigarayi biraksinlar istiyorum ben balkonda iciyolar ama nefeslede okşa içerigiriyor o pus koku ve ben ddayanamıyorum artik.gece uyuyamiyorm kişi cam acik geçirdik diyebilirim.elimde degil midembbulaniyo.
Okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah.

Ben de duamı ettim. Alttaki arkadaşım duama amin der misin? Niyetime dua eder misin?

X