Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

5 ihlas 5 fatiha okudum canimm Allah kabul etsin

okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınız kabul etsin, huzur versin inşallah...

hastane annemi yatışa çağırdı bugün.. ameliyat olacak.. bunun için dua isticem sizden...

arkadaşlar tüp bebek tedavisindeyim tedavim iptal olacaktı çünki dr yumurta çıkmaz gözü ile bakıyordu ama dün iki tane yumurtam toplandı bu sabah öğrenmek için aradım dedilerki yumurtalardan biri olgundu işlem yaptık ama döllenemdi sonra baktık ki diğer yumurtanız olgunlaşmış bugün ona işlem yapacağız dediler yani son şansım kaldı bugün döllendi döllendi bu yüzden acil duaya ihtiyacım var herkesin allahım hayırlı dileklerini kabul etsin

Allah razı olsun canımm Ne muradın varsa allah sanada versin..:)

Allah amelıyatının ıyı gecmesını nasip etsinn ettim dua .. İyi haberlernizi beklıyoruz

Tez vakııte inşallah bebegin olur tutar dua ettım Allahın ıznıylee sag salım saglıklı bı bebegın olur tutar umarımmm Haber verin bizede :) İyi haberlernizi beklıyoruz:KK42:

Allah razı olsun canımm Ne muradın varsa allah sanada versin..:)

Allah amelıyatının ıyı gecmesını nasip etsinn ettim dua .. İyi haberlernizi beklıyoruz

Tez vakııte inşallah bebegin olur tutar dua ettım Allahın ıznıylee sag salım saglıklı bı bebegın olur tutar umarımmm Haber verin bizede :) İyi haberlernizi beklıyoruz:KK42:

allahım razı olsun inşallah hayırlı haberler veririm sizlere dua edenlerin dualarını kabul etsin rabbim

allahım razı olsun inşallah hayırlı haberler veririm sizlere dua edenlerin dualarını kabul etsin rabbim

cnm duanı okudum Rabbimin izniyle meleğin sana gelir inşallah ...bende dileğim için dua istiyorum :)

arkadaşım 3 fatıha okudum senın ıcın Allah diledigin ne varsa kabul etsın en hayırlı sekılde inşallahhhh

arkadaşım 3 fatıha okudum senın ıcın Allah diledigin ne varsa kabul etsın en hayırlı sekılde inşallahhhh

7 kere okudum Fatiha ..

Allah dualarımızı kabul etsin..

İç sıkıntılarımı feraha kavuştursun.

:nazar: nazarlardan esirgesin :KK53:

Bende buradaki tüm arkadaşlarım içim 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi, 1 nas ve felak surelerini okudum, Allah kabul etsin.

Rabbim herkesin gönlünden geçeni, sağlık, sıhhat, mutluluk versin amin :KK16:

Bende buradaki tüm arkadaşlarım içim 3 ihlas, 1 fatiha, 1 ayetel kürsi, 1 nas ve felak surelerini okudum, Allah kabul etsin.

Rabbim herkesin gönlünden geçeni, sağlık, sıhhat, mutluluk versin amin :KK16:

okudm duanı canım ne muradın varsa hayırlııyla gerçekleşsin .RABBİM bi avazda kurtarsın kolay dogum nasip etsin.
dilegim hayırlı evlilik .

okudm duanı canım ne muradın varsa hayırlııyla gerçekleşsin .RABBİM bi avazda kurtarsın kolay dogum nasip etsin.
dilegim hayırlı evlilik .

Rabbim bu Cuma gununde duani Kabul buyursun hayirli zamanda hayirli es nasip etsin canim okudum bende

benimde dilegim hayirlisiyla tez zamanda sevdigime kavusmak

buraya yazan tüm arkadaşlar için fatiha ihlas ve ayetel kürsi okudum

Rabbim hepinizin hayırlı dileklerini gerçekleştirsin
hastalarınıza ve sizlere şifa versin
evlat sahibi olmak isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin amin

benim dileğim eşim azoospermi onda sperm çıkışı olması ve hayırlısı ile evlat sahibi olmamız

X