Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Üstteki arkadasima bende okudum bir fatiha insallah kabul olsun.
Bende diledim dilegimi alttaki arkadasimdan bir fatiha beklerim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Okudum merileyn duani..kabul olur ins...kararsizim dogru karari alip pisman olmamak icin dua istiyorum..hakkimda hayilisi olmasi icin...

Okudum merileyn duani..kabul olur ins...kararsizim dogru karari alip pisman olmamak icin dua istiyorum..hakkimda hayilisi olmasi icin...

Missnunu, okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah. :KK34:

okudum cnm Rabbim kabul etsin inşallah ...bende dileğim için dua istiyorum hayırlı cumalar...

arkadaşlar tüp bebek tedavisindeyim tedavim iptal olacaktı çünki dr yumurta çıkmaz gözü ile bakıyordu ama dün iki tane yumurtam toplandı bu sabah öğrenmek için aradım dedilerki yumurtalardan biri olgundu işlem yaptık ama döllenemdi sonra baktık ki diğer yumurtanız olgunlaşmış bugün ona işlem yapacağız dediler yani son şansım kaldı bugün döllendi döllendi bu yüzden acil duaya ihtiyacım var herkesin allahım hayırlı dileklerini kabul etsin

canım inşallah hayırlısıyla gönlünden geçen herşey olur inşallahh rabbim dualarını kabul eder inşallahh

canım inşallah hayırlısıyla gönlünden geçen herşey olur inşallahh rabbim dualarını kabul eder inşallahh
duanı okudum canım . bende erkek arkadaşıma yakın bi şehre geçmek istiyorum . Rabbim nasip eder inşallah .

Ernb okudum duanizi..dilerim gecersiniz...bende aldigim karardan pisman olmamak icin dua istiyorum...

X