Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Asinaz, her iki deden çin de ayrı ayrı okudum. ruhlarına hediye eyledim. Rabbim kabul buyursun inşallah. :KK16:

Mavilim, Yeşilim, okudum dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah!:KK16:

Asinaz dedelerin için fatiha okudum. Allah mekanlarını cennet etsin inşallah
Bujuu kardesim sana da 3 ayetel kürsi 3ihlas 1fatiha 3kafirun okudum
Gülümsünn ; Sanada 3 ayetel kürsi 7 rabbi yessir 3 ihlas 1 fatiha 3 kafirun okudum Rabbim niyetini kabul etsin bu mubarek günde inşallah.

Benimde hayırlıysa nişanlımla aramın artık düzelmesi ve hayırlısıyla evlenmemiz için dua edermisiniz
:KK14::KK14:

Allah dualarımızı kabul etsin...

filozofum prensesim.... gülümsün :KK16: teşekkürler ... :KK23:

1 yasin 1 fatiha okuyorum ... gülümsün ve tanem...

Allah dualarımızı kabul etsin...

filozofum prensesim.... gülümsün :KK16: teşekkürler ... :KK23:

1 yasin 1 fatiha okuyorum ... gülümsün ve tanem...

Yasin mi?:KK53: İş yerinde değil misin? Nasıl okudun. Uzun sürer de...

Mavilim, Yeşilim, okudum dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah!:KK17::KK54::KK51:

arkadaşlar ben de Fatiha,3İhlas,3Ayetel kürsi okudum
Allah kabul etsin
benim için de dua eder misiniz,riskli bir gebelik geçiriyorum,tüm hamile arkadaşlarım ve içlerinde ben de bebeğimizi kucağımıza sağ salim alalım diye
Allah razı olsun hepinizden

Asinaz dedelerin için fatiha okudum. Allah mekanlarını cennet etsin inşallah
Bujuu kardesim sana da 3 ayetel kürsi 3ihlas 1fatiha 3kafirun okudum
Gülümsünn ; Sanada 3 ayetel kürsi 7 rabbi yessir 3 ihlas 1 fatiha 3 kafirun okudum Rabbim niyetini kabul etsin bu mubarek günde inşallah.

Benimde hayırlıysa nişanlımla aramın artık düzelmesi ve hayırlısıyla evlenmemiz için dua edermisiniz
:KK14::KK14:

ALLAH razı olsun cnm okudum duanı aranız düzelsin inşallah
sevilya34 duanızı okudum
saglıgım için ve hayırlı evliligim için dua istiyorum

Son düzenleme:
buujuu okudum dua ettim sana rabbim şifa versin. hayırlısıyla gönlüne göre evlenmeni nasip etsin inşallah tez vakitte...:KK16:

3 fatiha okudum senin için gönlünün dileklerini allah tez vakitte nasip etsin...

Allah hayırlı iş kapıları açsın.İşsiz arkadaşalarıma. Hayırlı arkadaşlar ve eşler nasip etsin ...

3 fatiha okudum senin için gönlünün dileklerini allah tez vakitte nasip etsin...

Allah hayırlı iş kapıları açsın.İşsiz arkadaşalarıma. Hayırlı arkadaşlar ve eşler nasip etsin ...

Fatiha, 3İhlas okudum allahh dualarını kabulll etsinnn.

Kimin derdi varsa allah gonlune göree versin tez vakkıte inşallahhhh

5 ihlas 5 fatiha okudum canimm Allah kabul etsin

okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınız kabul etsin, huzur versin inşallah...

hastane annemi yatışa çağırdı bugün.. ameliyat olacak.. bunun için dua isticem sizden...

okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınız kabul etsin, huzur versin inşallah...

hastane annemi yatışa çağırdı bugün.. ameliyat olacak.. bunun için dua isticem sizden...

Rabbim anneni sag salim hastaneden saglikli sekilde cikmasini saglasin canim gene dua ettim rabbim hikmetini ustunuzden eksik etmesin herp Yüzünuzu guldursun insallah

arkadaşlar tüp bebek tedavisindeyim tedavim iptal olacaktı çünki dr yumurta çıkmaz gözü ile bakıyordu ama dün iki tane yumurtam toplandı bu sabah öğrenmek için aradım dedilerki yumurtalardan biri olgundu işlem yaptık ama döllenemdi sonra baktık ki diğer yumurtanız olgunlaşmış bugün ona işlem yapacağız dediler yani son şansım kaldı bugün döllendi döllendi bu yüzden acil duaya ihtiyacım var herkesin allahım hayırlı dileklerini kabul etsin

X