Bir sokak kedisi için yardım

Öncelikle kedi şu anda çok sağlıklı ve iyi.
İkincisi çok şükür bir kediciğin sağlık giderlerini karşılayabilecek güçteyim.
Üçüncüsü açıkçası rahatsız oldum belediye ile ilgili ifadelerinizden.
Böyle söyleyerek belediye bünyesinde çalışan tüm veterinerleri zan altında bıraktığınızı unutmayın.

sizi canı gönülden sonsuz kere tebrik ediyorum anlattığınız kahverengi sıvı anal keseleri dolmuş sanırım onlar boşalıyor uzun süre boşaltamadıysa iltahap yapmıştır ama öksürmesi hakkında birsürü nedeni olabilir.gerçi şuan iyiymiş okuduğuma göre.sizin sayenizde.. çok merhametli ve iyi kalplisiniz iyiki sizler gibi insanlar var..

Teşekkür ederim ama gerçekten utanıyorum birileri sırf bir kedicikle ilgilendiğim için iltifat ettiğinde
Sadece empati yaptım "ya o kedi değil de ben çaresiz olsaydım ve kimse hayatımı umursamasaydı?" diye sordum kendime.

Kedicikte bu sıralar yuğun bir tüy dökümü var.
Sürekli kaşıdığı yerler var ve oralar kelleşti.
Haftasonu tekrar götüreceğiz veterinere:26:

inanın iltifat değil hiçbiri
tüy dökmesi çok normal hava değişiminden ama kaşınması uyuz veya mantardan kaynaklı olabilir büyük ihtimal mantar veterinere götürmeniz çok iyi olucak inşallah kötü bir durum yoktur:26:

Evet araştırdım ben de herkes aynı şeyi söyledi.
Yarın bir operasyon düzenleyip götürmek istiyoruz ama bakalım hanımefendi izin verecek mi
Box ı görünce kaçacak delik arıyor ama bir şekilde kandırıp götürmem lazım kediciği.

küçük konserve bir tonbalığı bu iş için birebirdardaneli açıp kutuya koyduğunuzda dayanayıp giricektir kendi rızasıyla tabi bu bıcırıkların inadıda inat.mutlaka bizide haberdar edin durumdan merak ediyorum sonucu inş kötü birşeyi yoktur.tahminimce iğne yapıcak belirli periyotlarda birde krem vericek inş büyük bir durum yoktur

Yok maalesef bırakın konserve balığı, okyanusu getirsem yine de korkuyor.
Daha önceki rahatsızlığında kontrole götürmek için kırk takla attık ama bir türlü beceremedik.
Yarın nasıl yaparız bilmiyorum ama tüm aile uğraşıp bir şekilde götürcez kediyi inşallah.

Bugün kediciği veterinere götürdük.
Egzama olmuş hatta iğleşmeye bile başlamış.
Temizledi, merhem sürdü bir de 3 tane iğne yaptı: antibiyotik, vitamin, cilt hastalığına karşı.
Sanırım artık tamamen düzelir.

Öncelikle kedinizin durumunun iyi oluşuna çok ama çok sevindim.ikincisi durumunuzun hayvanlara yardım eli uzatacak kadar iyi olmasına da ayrıbir sevindim,çünki sokaktaki birçok hayvanın buna ihtiyacı var,Üçüncüsüde belediye bünyesinde çalışan veterinerler umurumda bile değil birşey biliyorumki ben böyle bir ifade kullanıyorum siz yeni öğrenmişsiniz belediye hizmeti olduğunu sizde belediyeye başvurunda o zaman anlarsınız bendeki ifadelerin anlamını....heee yokmudur insana ve mesleğine yakışır şekilde gelen hayvanla ilgilenen belediye veterinerleri elbette vardır ama koca istanbulda 10 parmağımı geçmemesi o kadaarrrrr yüksekkkiiiiii......evet üzgünüm keşke tam tersi olsa ama böyle....buarada bazen özel veterinerlerde çıldırtıyor insanı öyleleri varki sadece paraya dökmüş işi nerden ne yapsamda para alsam diye bakıyor hayvan umurumda bile değil....ama bazısıda varki bırakın gelen hasta kedilerle ilgilenmeyi çevresindeki bütün kedilerle elinden geldiğince ilgileniyor onların kısırlaştırma işlemlerini yapıp tekrar sokağa salıyorr,böylelerini içççteennn ama çoookkk içten kutluyorum ve gurur duyuyorum iyiki varsınız diyorum...

ne zaman bi sokak hayvanı görsem hep aklıma sokak çocukları gelir hangisine üzülsem şaşırırım sonunda hepsine bir üzülürüm keşke hiçbiri sokakta kalmasa

Pembebuket e belediye veterinerleri konusunda kesinlikle katılıyorum...Geçen kendi veterinerime gittiğimde bi olaya şahit oldum...Kadıncağız durumu pek iyi değil belli dişi kedisini kısırlaştırmak için belediyeye gidiyor...Operasyondan sonra pisiciği fenalaşıyor ...Kedisini kaybetti enfeksiyondan ...Murat Bey elinden geleni yaptı ama kurtaramadı ne yazık ki...İstanbul da olan pet sahibi arkadaşlara sesleniyorum 16 senedir kedi bakan biri olarak...Zeytinburnu veteriner kliniği ...Hayvanları çok seven bi veteriner ... Sokak hayvanı götürürseniz sadece masrafını alıyor...Teşhis konusunda süper...Ben kendisine hayvanların Dr.House diyorum...O kadar paragöz veterinerlere rastladım ki,hiç bi şey bilmeyenlere ...Murat Bey bi tane 0 212 546 81 51 umarım lazım olmaz canlarımıza ama sizler yine de bi yerlere not edin derim

Evet bende çok şahit oldum belediyede kısırlaştırma yapılıp toparlanamayıp ölen kedilere...ve daha neler neler...ya bu zamanda millet bir ton para aldığı halde doğru düzgün işini yapmaktan acizken beş parasız yapandan ne hayır beklenirki,böyle ücretsiz yerlere gerçekten ama gerçekten gönüllü, bu işi isteyerek ve hayvanları severek bu işi yapan insanlar koyulmalı yoksa bu böyle gider...ben hiçkimseye çok ama çok zor durumda kalmadığı müddetçe önermiyorum belediye veterinerlerini helede kısırlaştırma gibi bir operasyon için asla...

çok merak ettim şu anda kedi nasıl? tam olarak iyileşti mi?
benim de çok sevdiğim bir kedim ve bir köpeğim var.
hayvanları çok seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…