Bir şans

çok çok geçmiş olsun. verilmiş sadakanız varmış.

aaa şaşırdım o ne oluyoki ??
iyi olmana sevindim Allah daha beterinden korusun
geçmiş olsun

lerenim tekrar geçmiş olsun canım. büyük bir olay atlatmışsınız,
bundan sonra daha dikkatli olun. ihmale gelmez bu tür şeyler.

Lereenm geçmiş olsun. Şükür ki iyisin şimdi.:teselli:

canim gecmis olsun kendine iyi bak insallah tez zamanda atlatirsin :çiçek: :çiçek:

Leerenim canim benim, Allah saglik sihatlar versin, cok büyük gecmis olsun

Lerencim geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Bu sitede çok sevlien birisin. Allah seni ailene bağışlamış.

canım lerenim , Allah korumuş, aramızdasın dikkat et kendine nolur çok geçmiş olsun

Canim Ablacim çok Geçmiş Olsun çok üzüldüm Ama Atlatmişsin çok şükür Allah şifalar Versin Ve Bir Daha Da Böyle Kötü şeyler Yaşatmasin Hiçbirimize
Hep Bizle Ve Böyle Güzel Kalman Dileğiyle

lereenim daha yeni açtım açar açmaz gördüm
Allah korumuş çokçok geçmiş olsun
duyunca üzüldüm aramızdasın ya çok şükür.

lerenim buyuk gecmis olsun canim yeni okudum yazini...kendine dikkat et canim ALLAH sevdiklerine bagislamis seni..

gecmis olsun lereenim..boyle bir durum yasadigin icin cok uzuldum..ama tekrar aramizda olman cok guzel..en kisa zamanda eski sagligina kavusman dilegiyle..
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Canim lereenim,veda senden ve sevdiklerinden uzaklarda olsun...Daha yasanacak güzel günlere...tekrar gecmis olsun...

Lerenim geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın:teselli:
Acil şifalar dilerim,aklıma takıldı hayatım Karbonmonoksit zehirlenmesi diyorsun,nasıl oldu bu zehirlenme:sm_confused: sebebi nedir:sm_confused: Verilmiş sadakan varmış,dikkat et kendine,Allah sağlığımızı elimizden almasın inşallah.

İlaçlarımı almadan sizlere tek tek teşekkür etmek istedim .Çünki ilaçlar uyutuyor .Bugün biraz daha iyiyim uyumanın haricinde .Dr. bir kaçgün sürer etkisi dedi .İlginiz ve sevginiz için tekrar teşekkürler .Bende sizleri tek tek seviyor ve öpüyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…