Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

canim benim insallah rabbim saglikla kucagina almak, anali babali büyütmek nasip etsin
insallah anne olmak isteyenlerde en yakinda mutlu haberlerini bizimle paylasirlar..

canim benim insallah rabbim saglikla kucagina almak, anali babali büyütmek nasip etsin
insallah anne olmak isteyenlerde en yakinda mutlu haberlerini bizimle paylasirlar..

Amin canım sağolasın... Allah seninde sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin. dualarım hep arkadalarla Rabbim onlarında yüzünü güldürsün. amin

allahim tamamini erdirsin insallah gözün aydin

Amin canım, Allah razı olsun

gözün aydın tebrik ederim canımmm allah tamamına erdirsin sağlıcakla al bebişini kucağına

gözün aydın tebrik ederim canımmm allah tamamına erdirsin sağlıcakla al bebişini kucağına

Amin, Allah razı olsun canım... Allah sanada sağsalim doğurup kucağına almayı nasip etsin. Vatana millete, anasına babasına hayırlı bir evlat olsun

şimdiki belirtilerimse söyle;

Kusturmayan, sadece öğürten bir mide bulantısı ile yaşıyorum. kafamçokkarıştı

Arada halsiz kalıp, hiç uyanmak istemiyorum. mirmirmirmir

İçimde bir "şey" sürekli beni yiyip bitirmeye çalışıyor. Ve bense bitmemek için sürekli yiyorum. :icecream:

Çok alıngan oldum. benneyaptımki

Sulugöz biri olup çıktım.. N'ber dendiğinde bile gözlerim doluyor :a015:

Herkes, her şey kokuyor. Dünyada ne çok koku varmış meğer. :bbo:

arkadasım hayırlı olsun bebişin negüzel sende bebişine kavuştun darısı bize artık sağlıcakla kucağına alman dileğiyle...

Ne zaman bir hamile haberi duysam çok seviniyorum.Seni tebrik ederiz..Darısı başımıza inşallah.Bütün duaarımız hamişlerle ve seninle..İnşallah bu sefere alırsın bebeğini kucağına :teytey:

Ne zaman bir hamile haberi duysam çok seviniyorum.Seni tebrik ederiz..Darısı başımıza inşallah.Bütün duaarımız hamişlerle ve seninle..İnşallah bu sefere alırsın bebeğini kucağına :teytey:

canım çok teşekkürler... Allah razı olsun a.s.

Pıt..... Pıt..... Pıt.....

Kızlar kasıklarımda Pıtlama var bebişim pıtlıyor annesine :CüvCüv: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
cnm ablam hayırlı olsun rabbim sağlıkla sıhhatle kollarıına almayı nasip eder yawrunu meleğini ayyy nediim bilmemki sewimdim vallla hayırlarla gelsin kuzucuk

canım tebrik ederim gözün aydın çok güzel bir haber. allahım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. allahım bebek sahibi olmak isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin.

cnm ablam hayırlı olsun rabbim sağlıkla sıhhatle kollarıına almayı nasip eder yawrunu meleğini ayyy nediim bilmemki sewimdim vallla hayırlarla gelsin kuzucuk

şekerim canım, Allah razı olsun tatım.. darısı senin ve tüm isteyenlerin başına :CüvCüv:

canım tebrik ederim gözün aydın çok güzel bir haber. allahım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. allahım bebek sahibi olmak isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin.

Aminnnn canım, Allah razı olsun.. Duaların kabul olsun... Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin :Saruboceq:

benim gibi umutsuzlara tavsiye ediceniz bişeyler varmı, mesela zamanı şekli vs

canım bende aşılamayla hamile kaldım................
allahım bu bebeğini kucağina almayı nasip etsin inş.dualarımız seninle.
ve tüm bebek isteyenlere

canım bende aşılamayla hamile kaldım................
allahım bu bebeğini kucağina almayı nasip etsin inş.dualarımız seninle.
ve tüm bebek isteyenlere

ah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. allah razı olsun. tatlım doğum yaklaşmış görüyorum ay ay ikizmi bide maşallah allah nazarlardan saklasın hep içimde uhdedir hep ikizim olsun istemişimdir. Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin.... vatana millete annesine babasına hayırlı evlatlar olsunlar inşallah nazar: nazar:

benim gibi umutsuzlara tavsiye ediceniz bişeyler varmı, mesela zamanı şekli vs

canım ilk olarak umutsuzluk kelimesinizi aklından silip atmanı tavsiye ederim... ben 5 yıldır çocuk sahibi olabilmek için uğraşıyorum tabiki inişler çıkışlar olacak bende de oldu dibe vurdum çoğu kez... ufaçık bir umut kırıntısı için insanın nelere sarılabileceğini çok iyi biliyorum... ama şunu unutma biz anne adayıyız biz güçlü olmazsak o minicik meleği nasıl koruyacaz iş kendimizde bitiyor umutta biziz, çarede biziz tatlım... dibe vurduğumuzda, düştüğümüzde yine ayağa kalkacak olan biziz o yüzden umudunu hiç ama hiç yitirme.. Rabbimin mucizeleri bitmez... öncelikle buna inan... yürekten inanırsan olur unutma :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…