Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar
şimdiden allah hepinizden razı olsun

Sersoyummmmmmmm canım benim kız sabah daha msnde konuşuyoduk bişeyyy söylemedin bana.CANIM ANLATAMAM O KADAR ÇOK SEVİNDİMKİ GÖZÜNNNNAYDINN RABBİM BU SEFER SAGLICAKLA KCUAĞINA ALMAYI NASİP EDİCEK İNŞALLAH BEN YÜREKTEN İNANIYORUMM.ALLAHA EMANET OLL CANIM BENİM:teytey::teytey:HOpaaaaaa :dance::dance:

canım benim tebrikler..yazdıklarını okuyordum,çok imtihan verdin gerçekten...Allah inş bu bebişi sana bağışlar,sağlıcakla kucağına aldığın günleri görürsün...bak sen Allahın işine,hemde kendiliğinden hamile kalmışsın...inşşşşşşşşşş bu sefer herşey çok güzel geçecek....:))))

balım canım arkadaşım sağol allah razı olsun rabbim seninde yüzünü tez zamanda güldürsün ne olur kusuruma bakma 2 gün önce kan testi yaptım sonuç 42 çıktı eşime bile söylemedim bugun yeniden test yaptırdım 186 çıktı dayanamadım ilk sizlerle paylaştım henüz eşimin bile haberi yok kaydirigubbakcemile3

canımsın çok sağolallah razı olsun. amin inşallah herşey güzel olacak bu defa

kızlar ya iftara davetliyiz çıkmam gerekiyor ama gözyaşlarımda durmuyoor sevinçten. Allahım herbirinize yaşatsın bu duyguyu

Maşallah suphanallah....... Tebrikler canim..... Rabbim sağlikli hayirli evlatlar versin tamamina erdirsin....

Gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağınıa almayıda nasip etsin inşallah eşini ve seni tebrik ederim

Canım tebrik ederim gerçekten gözlerim doldu:çok üzgünüm: okurken sizin kadar mutlu oldum Rabbim sonuna kadar karnında taşımayı ve sağlıcakla bebişine kavuşmayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:,,,,Gözün aydın olsunn,,,Allhım herşeye kadirdir,,,a.s

sersoy çok sevindim allah hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım, darısı bütün evlat sahibi olmak isteyenlerin başına..

Canım tebriklerrrrrrrrrrrrrrr. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bu sefer yavrunu sana bağışlasın inşallah. Amin. :Saruboceq: Darısı da bizlerin başına inşallah. :sm_cool:

sersoycum canım tebrik ederim.inan çok sevindim.yazını okurken gözlerim doldu..rabbim tamamına erdirsin.meleğin sımsıkı tutunsun sana bu sefer inşallah. a.s. :teytey:

hayırlı olsun allah kucağınada almayı nasib etsin çok sevindim senin adına darısı bütün bekleyenlerin başına

tebrik ederim, çok sevindim.İnşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin, bebeğine kavuşursun.Bizlere de umut oldun.

canım benım ınankı cok sevındım rabbım saglıcakla kucagınada almayı nasıp eder ıns dualarım senınle canım guzel haberlerını beklıyozzzzz

canımmm çok sevindimm yaa.....allah ne kadar büyükk....inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağını alırsınn...şu mübarek günlerde allah isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlarlar versin inşallah..hep böyle dua ediyorumm..canım mutlu oldum gerçekten...inşallah herşey yolunda gider....allah tamamına erdirsinn...bana da dua et olurmu..kendine dikkat et....güzell anne....

sersoy..canım.çok sevindim...........
mutlu haber almak insanı daha da aşka getiriyor...........yazını okuyunca işte mucize bu olsa gerek dedim..........
işte yaradan ne zaman isterse diyoruz ya bak gördünmü ne kadar da doğruymuş.........

evet o ol demeden olmuyor.......

mutluluğunu paylaştığımı bil...............

kaydirigubbakcemile5AYYYYYYYYYY AYYYYYYYYYY AYYYYYYYYYY....!!!!!.....! CANIM ARKADAŞIM BENİM ..TEBRİK EDERİM... NE MUTLU SANA..:CüvCüv:..NE MUTLU EŞİNE..:1closedeyes:.. BU MUBAREK GÜNLERDE RABBİM DUALARINI BOŞ CEVİRMEDİ... RABBİM NE BÜYÜKSÜN........HAYIRLISI OLSUN..... CANIM ARKADAŞIM BENİM.....a.s..

Son düzenleme:
senin adina cok sevimdim allahim tamina erdirsin kazasiz belasiz kucagina almayi nasip etsin darisi bizlerin basina amin

canım tebrik ederim çok sevindim senin adına. hayırlı olsun bebeğin. Allah kucağına almayı da nasip etsin. ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim. dün tekrar hamile olduğumu öğrendim. Allah inşallah bu sefer evlatlarımızı bizlere bağışlar. sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip eder inşallah. darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…