Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

bravoooooooooooooo sana devam devammmm ben serdim yine birazcık ama bu hafta toparlıycam inşallah :KK9::KK9:

dönüşümlü mü yapıyosun ??

sayende saref :)
her listeyi 3 hafta uyguluyorum..son listenin ilk haftasındayım şimdi..70 kgya ulaşınca yürüyüş eklicem bi de :KK51:

Gecen hafta saglik sorunlari sebebiyle hicbsey yspamadim..Bugün yenden diyet + jillian level 1 + 6 km yuruyus yaptim..

Kizlar onu bunu bilmemde persembeden bugüne 2 kilo verdim arti göbek indi biraz , ilk patates diyeti yaptim 3 gun son 2 gundurde dukan diyetine basladim cok rahat listedeki istediginizi yiyebiliyorsunuz dilediginiz kadar derin arastirmalar sonucu cok ise yaradigini ogrendim ve dunden bugune 400 gr gitti yane yine :)) 59.9 la basladim sabah 58.2 ydim simdinise hala 58.6 yim cok mutluyuk cokk :KK1:

Merhaba kizlar, sitede de forumda da yeniyim ve yakinda araniza katilacam bende galiba.. Bastan sona tum hikayelerinizi okudum, basaranlari tebrik ederim, sonucsuz kalanlar da umarim tekrar gaza gelip amaclarina ulasabilirler.. Ben de ne yaparsam yapiim kilo veremeyenlerdenim, ama patates diyetini denemistim. Gercekten ciddi sonuc veriyor ve ilk gunden sonra ertesi sabah karin bolgesindeki fark hissediliyor. 1 haftalikti benim uyguladigim, tekrar bununla baslamak istiyorum yine. Ama once o moda girmem gerek tekrar.. :)

kızlar ben gene komedıyım artık bunyem kendınden gectı :KK70: gecen pazartesı tartıldım 63.5 cıktım yıkıldım resmen ama sonra carsamba gunu tartıldım 62.4 bıde 62.2 cıktım.. artık hangısı dogruysa. ama o ılk gun nedn 63.5 cıktım anlamadım.. sımdı guya dıyetteyım ıste aksam elli dk spor yapıoruz ve kafama görede mezdeke oynuyorum bakalım bu hafta napıcam. bi 61leri görsem super olcak ya. benımde belım ınce popom masslllah

Bence 1 haftada okadar cok kilo vermen hic iyi birsey degil kalici kilo kaybetmek istiyorsan ayda 3-4 kiloyu kendinize hedeflemeniz gerekiyor boyle sok diyetlere itibar etmeyin bir insanin 1 haftada 2 kg yag yakmasi imkansiz 10 saat spor yapsaniz haftada yine yakamazsiniz kas kaybedersiniz. ustelik aksam bile karbonhidrat beslenmissiniz ekmekle beraber ne spor yapiyorsunuz ne protein besleniyorsunuz proteinler vucuttan yag atimini saglar siz gunde 2 bardak yesilcay ictiginiz icin bence vücudunuz su kaybina ugramis sizde kilo degil su atmissiniz vucudunuzdan sizin iyiliginiz icin soyluyorum sok diyet listesi veren diyestisyenlere inanmayin

Saref bisey soracam diyetisyenin kan tahlili falan yapti mi yaptiysa bukisiye ozel diyet olabilir mi? Yok herkese goreyse hemen bende baslamak istiyorum dogumdan sonra kilo veremedim. Yani bu diyet herkese uyuyor mu?

Kizlar sizi dukan diyetine davet ediyorumm :)) 57 oldumm :)) son 5kg kaldi oda teste gore 14.2 ins :))

Bence 1 haftada okadar cok kilo vermen hic iyi birsey degil kalici kilo kaybetmek istiyorsan ayda 3-4 kiloyu kendinize hedeflemeniz gerekiyor boyle sok diyetlere itibar etmeyin bir insanin 1 haftada 2 kg yag yakmasi imkansiz 10 saat spor yapsaniz haftada yine yakamazsiniz kas kaybedersiniz. ustelik aksam bile karbonhidrat beslenmissiniz ekmekle beraber ne spor yapiyorsunuz ne protein besleniyorsunuz proteinler vucuttan yag atimini saglar siz gunde 2 bardak yesilcay ictiginiz icin bence vücudunuz su kaybina ugramis sizde kilo degil su atmissiniz vucudunuzdan sizin iyiliginiz icin soyluyorum sok diyet listesi veren diyestisyenlere inanmayin

bu şok bir diyet değil normal bir tıp merkezindeki diyetisyenin verdiği normal bir diyet hiçbir zararıda yok herşey var çünkü sebze meyve et balık tavuk yoğurt süt vs... diyetleri iyice okursanız şok bir diyet olduğunu anlarsınız zaten çok diyetlerde bunların %90 ı olmaz onlar genellikle 3 öğün olur zaten o 3 öğünlerde doğru dürüst bişey olmaz zaten... yani, gönül rahatlığıyla yapılabilir.yağ yakmaya gelince benim yağ yakmaya müsait bir vucüdum var doktor söyledi. metebolizmaya bağlı bişey bu herkeste farklı olabilir.ayrıca şok diyetlere itibar etmem ben itibar etseydim incecik olmuştum şimdiye ....

Saref bisey soracam diyetisyenin kan tahlili falan yapti mi yaptiysa bukisiye ozel diyet olabilir mi? Yok herkese goreyse hemen bende baslamak istiyorum dogumdan sonra kilo veremedim. Yani bu diyet herkese uyuyor mu?

kan tahlili yaptırırsan iyi olur dedi ama şart değil dedi canım. gönül rahatlığıyla yapabilirsin cnm hiç bir zararı olmaz bu diyetin:)))

Kizlar sizi dukan diyetine davet ediyorumm :)) 57 oldumm :)) son 5kg kaldi oda teste gore 14.2 ins :))

bern dukanı hiç tavsiye etmiyorum cnm ben 15 kilo verdim geriye çok hızlı bir şekilde 20 kilo aldım. he hala o 56 kiloyu atamıyorum yaa deli olacammmmm:KK43::KK43::KK43:

kan tahlili yaptırırsan iyi olur dedi ama şart değil dedi canım. gönül rahatlığıyla yapabilirsin cnm hiç bir zararı olmaz bu diyetin:)))

saol canım başlıyorum bende gerçekten doyurucu gibi duruyor liste yalnız ben yeme işlemini 5 gibi bitirecem şuan öyle yapıyorum sonra sadece çay içiyorum .. meyve dahil yemiyorum.

Arkadaşım çok güzel bir menü,benim de menüm böyle..yeşil çayı sevemedim sadece..
birde birşey sormak istiyorum..ben tatlı hastasıyım dr.un bunun için birşey önermedi mi??kaçamak yok mu?
kuru kayısı ve hurma yiyorum eğer canım tatlıyı çok isterse..
:18:

yeşil çayı sevmeyen arkadaşlarım içine bir tane karanfil veya tarçın çubuğu atın tadı gayet güzel oluyo. Ayrıca yeşil çayları pakette sallama almayın aktara gidin 1 tl lik bile alsanız baya oluyo. Hem fiyat açısınan avantajlı hem daha faydalı. Tadı bile sallama çaylara göre daha farklı. Gerçek yeşil çay içtiğinizi o zaman anlıyosunuz.

bu konudaki 3 listeyle 6,500 kg vermiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki kesinlikle şok diyet değil..
aslında bana göre diyette değil tamamen sağlıklı beslenme..ideal kiloma ulaşınca da bu yeme düzenimi değiştirmeyi düşünmüyorum..
yapmak isteyenler sadece 1 hafta denesinler..normal bir şekilde 1-2 kg veriliyor..

yeşil çayı sevmeyen arkadaşlarım içine bir tane karanfil veya tarçın çubuğu atın tadı gayet güzel oluyo. Ayrıca yeşil çayları pakette sallama almayın aktara gidin 1 tl lik bile alsanız baya oluyo. Hem fiyat açısınan avantajlı hem daha faydalı. Tadı bile sallama çaylara göre daha farklı. Gerçek yeşil çay içtiğinizi o zaman anlıyosunuz.

yeşil çayı şekersiz içebilioymusun canım

yeşil çayı şekersiz içebilioymusun canım

evet yeşil çayı ve siyah çayı şekersiz içiyorum kahveyide az şekerli. Gerçi kahveyi komple bıraksam daha iyi olacak ama günde en az 3 tane içiyorum. Bu arada bende aranıza katılmak istiyorum. Bir haftadan beri kendi çapımda diyete başladım. Üniversitedeyken çok zayıftım boyum 1,63 kilom en fazla 50ydi. Okul bitti işe başladım masa başı çalıştığım için kilo almaya başladım. 58 kiloyla evlendim. Yeni evlenincede bi 8 kilo aldım 66 oldum. Şimdi bir tane çocuğum var allahtan doğum kilom pek kalmadı şu an 68 kiloyum ama hep zayıf bi tip olduğum için halimden hiç memnun değilim. En azından bi 60 kiloya düşmek istiyorum. Televizyonda Gürkan Kubilay diye bi diyetisyen var dün onu araştırdım gitsem mi acaba diye aradım fiyat öğrendim. İlk tanışma fiyatı ve tahliller 500 TL tutuyomuş. Devamında paket satın alıyomuşsun. Verdiğin kiloları almamak için bi en az 6 aylık paket öneriyolar 2500TL. 3 aylık paket ise 1500TL. Rakamlar çok uçuk geldi bana bende şimdi kendi kendime bi deneyim bakalım dedim ne kadar zayıflıycam.

evet yeşil çayı ve siyah çayı şekersiz içiyorum kahveyide az şekerli. Gerçi kahveyi komple bıraksam daha iyi olacak ama günde en az 3 tane içiyorum. Bu arada bende aranıza katılmak istiyorum. Bir haftadan beri kendi çapımda diyete başladım. Üniversitedeyken çok zayıftım boyum 1,63 kilom en fazla 50ydi. Okul bitti işe başladım masa başı çalıştığım için kilo almaya başladım. 58 kiloyla evlendim. Yeni evlenincede bi 8 kilo aldım 66 oldum. Şimdi bir tane çocuğum var allahtan doğum kilom pek kalmadı şu an 68 kiloyum ama hep zayıf bi tip olduğum için halimden hiç memnun değilim. En azından bi 60 kiloya düşmek istiyorum. Televizyonda Gürkan Kubilay diye bi diyetisyen var dün onu araştırdım gitsem mi acaba diye aradım fiyat öğrendim. İlk tanışma fiyatı ve tahliller 500 TL tutuyomuş. Devamında paket satın alıyomuşsun. Verdiğin kiloları almamak için bi en az 6 aylık paket öneriyolar 2500TL. 3 aylık paket ise 1500TL. Rakamlar çok uçuk geldi bana bende şimdi kendi kendime bi deneyim bakalım dedim ne kadar zayıflıycam.
Rakamlar asırı ucuk ki senin acil vermen gereken zararlı seviyede bir kilon yok. Kendin halledebilirsin bence. Ben buradaki diyetisyen ayça kaya diyetini yapıyorum haftada 2,5 kilo verdiriyor ortalama. Gecen sene de yapmıstık annemle birlikte o zaman da vermistim simdi yine basladım. Dukan vs o tarz diyetlere güvenmiyorum böyle cok acıdan beslenilmeli bence bir göz at canım dedigim diyete bence

sağol cnm bi bakayım ama şöyle bi durum var evde olmadığım için harfi harfine diyete uyamıyorum.Sabahları iş yerinde bakkaldan tost yaptırıyoduk ondan vazgeçtim kepekli ve yağsız yaptırıyodum ama o da çok kalorili gibi geldi bugün yulaf getirdim iş yerine yulafla sütü karıştırıp yiycem bundan sonra. Öğlen iş yerinde çıkan yemeklerin çoğu diyete uygun değil. Az az yemeye çalışıyorum. Öğün aralarında iş yerimizde sürekli tatlılar bisküviler kurabiyeler ikram oluyodu onlara hayır diyorum. 2 kupa yeşil çay içiyorum. Akşamları eve gidince bi gün dışarıdan bi gün kayınvalidemlerde bi gün ben evde pratik şeyler yapmaya çalışıyorum ama diyet için kendine özel yemekler yapmak gerekli. İşte o bnm için pek mümkün değil çünkü 1,5 yaşında kızım var ve eve çok geç gidiyorum en erken 7de falan evdeyim yapıpta sofraya oturana kadar 8 oluyo saat. Bakalim en azından şimdilik porsyonlarımı azaltıcam işe yarar inşallah.

X