Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Şişt pofidikpamuk şişt..Manti mi var kiz bu aksam yine??Bence sen o mantilari bi kermese gotur hayrina bagisla boylece evdeki yapima hazir mantilar da tehlike kapsamndan cikar evd yapcak bisey kalmaz annen de rutinine doner

Son düzenleme:
Ayy kizlar şükür yaa..Bu sayfya bisyler oldu saatlerdir acamyorum..Bugun biraz fazla meyve yedim ben de canim tatli cekiyo cok fena ama yemycem..Siz ne yaptnz??

Valla takiliyoz iste :KK17: napalim aclikla savasiyorum simdi :) listedekulerin yarisindan cgunu Yemedim, bir kahvalti birde aksam salata birde biraz uzum yesil cay su acimm accc :26:

Bence listedeklere uy canim sadece ekmegi azaltablirsin ben de aksam ve oglen birer dilim yiyorum bi de ikindi atistirmasini yapmiyorum gece yatmadan once yesilcayimi iciyorum bi de yogurt yiyorum ise yaryo ptesi 79 küsürdüm nerdeyse 80 carsamba 78 olmustum ustelik spor yapmadim

Son düzenleme:
Şişt pofidikpamuk şişt..Manti mi var kiz bu aksam yine??Bence sen o mantilari bi kermese gotur hayrina bagisla boylece evdeki yapima hazir mantilar da tehlike kapsamndan cikar evd yapcak bisey kalmaz annen de rutinine doner

kııııııızzz giremedim internetee anam yok bugun sebze yemegı vardı ama yandakı komsunun dogum gunu pastası bu sefer benı yedı
:KK70: ya sankı banane dogum gununden ay varya kendıme gıcık oldum artık dıyetteyım moduna gırmıcem bugun gıttım 50 dk spor 30 dk yuruyus yaptm bıde sen naptın uyuyomusun diyetcigimize:KK53::KK53:

ayrıca yeni gelen bayaaanlar sizlerde hoşgeldiniz bu konu başlıgından zayıf zayıf ayrılcaz ınşşş hem bırbırımızı gazlarsak valla ınsan daha motıve oluyo sahsen ben oyle yanı araba gıbıyım azcık gazlayın baya bı gıdıyorum :KK1::KK1::KK1:

Ayy bende size katilabilirmiyim yarindan itibaren saglikli kilo verin sayfasknda kendi kendime calip oynuyorum cunku tek basinada diyet cekilmez oluyor yarin kuru kayisimi alcam yanliz evde elma sirkem yok uzum sirkesi icsem olur mu yarin

tabisii katılabılırsın :)))) yalnızlık hıc bıyerde guzel degıl ayrıca bence uzum sırkesını ıcme hanı ben hıc bıyerde uzum sırkesını duymadım mıdene falan dokunmasın bak ben basladıgımdan berı ıcmıyorum sende aldıgında iç bence

artık ınce bacak gormek ıstıyorum bişiler giydiğimde aman popom cıkmısmı aman arkası cokmu genıs durmus yada bı foto cekılırken zayıf cıkmak ıcın turlu turlu sekıllere gırmek ıstemıyorum... evet dıyetıme tam uyamıyorum ama artık yavasta olsa az da olsa verıcem hayatımda hıc 60 olmadım bole bi 55 belkı 53 falan olucam sonra gıdıp o zayıflara yakısan ustu dar altı bol paca pantlnlardan alcam ve bacak bacak ustune atarken ustte olan bacagım on metre yukarda kalmıcak :KK70::KK70::KK70:

tabisii katılabılırsın :)))) yalnızlık hıc bıyerde guzel degıl ayrıca bence uzum sırkesını ıcme hanı ben hıc bıyerde uzum sırkesını duymadım mıdene falan dokunmasın bak ben basladıgımdan berı ıcmıyorum sende aldıgında iç bence

Tamam bende icmiyim bugunluk bari 82 ile basliyorum bakalim

Aaayyy kahvaltida bi cay kasgi bal yedim:KK43:..Regl oldum canim coook tatli cekiyo ama yemycem vicdan azabiii

Sabah;Elma sirkeli su
Kahvaltı=3 çiçek brokkoli,yarım havuç rendesi pulbiberli,1 tatlı kaşığı zaytinyağı,11 zeytin(en ufaklarından)2 dilim tambuğday ekmeği
Ara =3 hurma(küçük boy)-1 bardak 9 lu çay
Öğle =2 Tavuk But Izgara-Brokoli,Maydanoz ve Göbekli Salata-4 yemek kaşığı zeytinyağlı havuç-2 dilim t.b ekmeği
Ara =9 lu çay-Meyve
Akşam =Bol Salata-1 Büyük Ayran-2 dilim t.b ekmeği
Ara =9 lu çay

Bugün ki menüm bu şekilde arkadaşlarım :KK56:

Bugun kahvaltida bir dilim beyaz ekmek maalesef kepekli bulamadım 2 kibrit kutusu peynir biber maydanoz ve yarim muz yedim

Daha yeni kahvalti yapicam babami bekliyorum ama gelmek bilmedi bir türlü :KK43: kahvaltinda bir salatalik, iki tost ekbegi kepekli, iki yumurta cay ve 1-2 dilim peynir.. Öyle ve ara yemegim Yok :KK47: aksamada allah kerim ama canim sole tavasa az yagli domates ve biber buglama cekti yahuu birsey yapmaz dimi :) sonucta kilo yapmayan yicekler :KK17:

kızlaaar tünaydıın :KK54: bende bugun işe gec geldım bolcana uyudum on bucuk gıbı kahvaltı yaptım yarım dılım kepek ekmeyı ıkı catal peynır uc tane zeytın ıkı cay hiç iştahım yoktu.. sımdıde cevızle kaysı yıorum meyvelı cayla.. ya yrıca sızın yedıklerınıze bakıyorum cok ıyı sız calısmıyomusunuz yada işyerındede mı bu sekılde yıyebılıyosunuz ben fenalık gecırıyorum ya :KK43:

Daha yeni kahvalti yapicam babami bekliyorum ama gelmek bilmedi bir türlü :KK43: kahvaltinda bir salatalik, iki tost ekbegi kepekli, iki yumurta cay ve 1-2 dilim peynir.. Öyle ve ara yemegim Yok :KK47: aksamada allah kerim ama canim sole tavasa az yagli domates ve biber buglama cekti yahuu birsey yapmaz dimi :) sonucta kilo yapmayan yicekler :KK17:

o buglamayı yerken benıde cagırsanaa :KK53::KK53::KK53: domates bıber buglamaa benı bastan cıkarmaa (kafiyeli oldu):KK53::KK53::KK53: hem domateste bıberde bişi yok canım ye nolcak

kızlaaar tünaydıın :KK54: bende bugun işe gec geldım bolcana uyudum on bucuk gıbı kahvaltı yaptım yarım dılım kepek ekmeyı ıkı catal peynır uc tane zeytın ıkı cay hiç iştahım yoktu.. sımdıde cevızle kaysı yıorum meyvelı cayla.. ya yrıca sızın yedıklerınıze bakıyorum cok ıyı sız calısmıyomusunuz yada işyerındede mı bu sekılde yıyebılıyosunuz ben fenalık gecırıyorum ya :KK43:

Ya bende isteyim simdi ne yicem dışardan ızgara soyliyim bari olcem acliktan yoksa

X