bir günde bahar temizliği

1 günde

• yaparsın !

OY: 11 23,9%
  • yapamazsın !

OY: 35 76,1%

• Ankete Katılan
    46
Eee ben geldim nerdesin,şuraları da sil,buraları da sil,ehh,idaare eder,hadi bi kahve koy da içelim,aayy beliiim,ne de yorulmuşum yaa,,Not :kaynanan

Eee ben geldim nerdesin,şuraları da sil,buraları da sil,ehh,idaare eder,hadi bi kahve koy da içelim,aayy beliiim,ne de yorulmuşum yaa,,Not :kaynanan
Hahah gelmez o gelmez kız iyi aklıma soktun bitiriyim isleri de pazartesi onu cagiriyim su gösteriş yaparım temiz evimle

Kızlar çok yavaş ilerliyorum galiba..
Koltuklarin yastık kılıçlarını yikadim nevresimleri yikadim küçük odanın camini çerçevesini sildim dağınıklığıni topladım koltuğunu masasını sildim yerlerini süpürdüm. Makine biraz dinlensin salondaki halıyı aticam sonra mutfaktakini.

Simdi yatak odasına geciyorum cami baza yi dolaba çekip silcem süpürcem. Gardroba gitmicem çünkü gece eşim geç gelcekmis o zaman yaparım hadi bakalim

Iyisin ya geceye kadar vaktin var burada vakit kaybetme ama

Makineyi dinlendiriyomusun bizimkine acidim simdi :)

büyükse sığaz tattlı benım mutfaktaki de dikdörtgen ve küçük ve cok sık yıkayabılırım mutfakta cok rahat kullanımı
Onların yıkandıkca altları ufalanıp dökülmüyormu canım ya,benim bir parca var 3 yıllık,elde yıkamaya çalısıyorum ufalanmaya başladığı için...

Bende aynı sebeple olumsuz oy kullandım:)Benim dış kapıyla birlikte 11 kapım,13 pencerem var,bir günde ancak onları silerim,layıkıyla yaparsam.
.

Kızlar çok hirsli giditorum haa
Hala pes etmedim
Ama artik köpegimi dışarı çıkarmak gerekiyordu onu çıkardım bide aciktigimi farkettim yemek söyledim simdi geziyoruz eve çıkıp yemek yiyp devam etcem. Ama ellerimi hep kesmisim ise ara verince fark ettim

Kaynananla gelip bakıcaz,ona göreÇok tatlı buldum seniÇokmu daha,camlar.silindi mi
Kalan isleri diyim sana camların yarısı silindi inşaata bakan tarafı silemedim çalışanlar car çünkü. İçten tozunu aldım ama her yerin necresimler takılacak koltuk kılıfları takılacak yerler süpürülcek bide banyo kaldı camları yarin eşim varken silcem

Oo maşallah kahve içmene az kaldı o zaman,hadi gayret

mutfak dolaplarını hallettim buzdolabını cektim altını süpürdüm sildim dolapların altını da bı güzel sildim halısını yıkadım oh mis
koltuklarımı sildim kılıflarını yıkadım salonun halısını yıkadım masayı ve sandalyelerı camasır suyuyla sildim bi güzel canını içten sildim
yatak odasında yatagı kaldırdım havalandırdım bazayı ve başlıgını sildim cektim altını hallettım gardrobu cektım(çok pişmanım belimi incittim galıba )altını hallettim
küçük odanın koltugunu masasını camını sildim
komple kapıları sildim ve duvarların alt kısımları baya lekelıydı oraları sildim cook uzun sürdü
korıdordakı dolabı düzenledim sildim.
banyoyu baştan aşağı yıkadım duşakabıni ve fayansları cifledim tuvalet ve lavobo da tamam
nevresımlerı yıkadım kuruttum taktım
mutfak korıdor ve salon halılarını 4 posta da yıkadım ıkı tane kullanmadıgım halım vardı halı yıkamaya gönderdım persembe gelcek kucuk odaya bıde balkona serıcem
benım evım amerıkan mutfak ama ev sahıbı pimapenle kapatmıs mutfağı o penleri silerken canım cıktı he bıde onları sildim baştan aşağı
bi posta daha renki çamaşır attım makıneye durdu ascam şimdi

bu arada 2 kez köpeğimi gezdırmeye cıkardım yemek yedım ve kardesım yardıma gelmedı yarası vardı pansumana geldı gıttı yarım saatte onla ılgılendım
daha yapılcak ıslerım var yarınaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…