bir günde bahar temizliği

1 günde

• yaparsın !

OY: 11 23,9%
  • yapamazsın !

OY: 35 76,1%

• Ankete Katılan
    46
eve gelen yardimcilar sabah 9dan aksam 6ya kadar yapiyor bunlari tek başına ama valla nasil yapiyorlar anlayamiyorum tebrik ediyorum sende yaparsin elbet ama canina yazik degilmi niye o kadar zorluyorsun kendini. ben mesela camlari önceden siliyorum, perdeleri yikiyorum. dolap duzenlemeleri ayri gün, silip süpürmeyi ayri gün

ay kafamı karıstırdın keske konuyu sabah acsaydım bugun dolaplarımı hallederım ama gec kaldım artık pazar gunune bırakamam temızlıgı

Iyi iyi başlamak bitirmenin yarisidir allah kolaylık versin

öyle yapınca ilk yaptıgım yer kirlenıyo benım

öyle yapınca ilk yaptıgım yer kirlenıyo benım
bahar temizligindeki amac zaten camlar, perdeler, halilar, duvalar, dolaplar temizlensin diye (bunlari yilda bi kac kere yapiyoruz zaten, yani ben öyle yapiyorum ) silip sürme zaten her hafta yapiliyor.

camlar zaten kirlencek 1 gün önce silsen nolur ki takma o kadar cam silmeyi ayri bi gün yap. önce bi gün cam sil, perde yika, ertesi gün diger işleri yap bari. yok ben kendime işkence etmeyi severim diyosan tabiki 1 günde hepsi biter ve seni de tebrik ederim

en azınden denicem içimde kalmasın (kesın önmelı bı işim cıkar yarın hahaha

Ya tabi ki zamanlama çok da önemli değil. Ben topluca temizlenmesini seviyorum evin sanki öyle parça parça geliyor bana

Ya camlar genel sıkıntı zaten hele çerçeveler ıyy ama mecburen yapılıyor işte...
Cerceveler beyaz sabunla cok guzel beyazliyomus

Ben özellikle bahar temizliği yapmıyorum, o saydıklarını ayda bir zaten titizlikle yapıyorum veya yaptırıyorum çünkü evde iki çocuğum var

Kızlar koridor halılarını yikadim
Bardaklarimi da çamaşır sulu suya bastım simdi liste yapicam bakalım oda oda gitmicem ama banyo en son yaparım herhalde bakalım. Sabah erkenden baslicam bana sans dileyin yardıma gelmek isteyenleri beklerim

ben de senin gibiyim temizliği falan hiç sevmiyorum ve yaparsam hemen bitsin istiyorum.ama aslında bu çok saçma oluyor biliyorum.

eltilerim var gün gün yaparlar hem çok daha temizdir evleri hem de daha az yoruluyorlar.

hem öyle hemen kirlenmiyor yaptığın yer.

denedim geçen yaz 20 gün sürdü hem çok temiz oldu hem de az yoruldum.bir gün cam sildim diyelim ertesi gün camların bitmiş olması çok zevkli.

kadın tutsan sadece düz yüzeyleri siliyor .bana zaten zor olan o değil .dolap içleri,çamaşırlar kışlık yazlık,yatak yorgan,perde ,koltuk silme bunlar zor.

Oo süper hadi iyi şanslar ve kolay gelsin sana. Ben gelirim

Günaydın kızlar iyiki erken kalkcaktim eşim bile ise geç kaldı
Neyse ama yine de pes etmedim koltuklarim için kircoz aldım az önce marketten bir de beyaz sabun

Program yapın karışmaz :) Şu gün şurası şurası, bugün burası diye. Benim ev 2+1, yardımcı gelmesine rağmen 1 haftada temizleyemiyorum sjsjs. Gelin olmaz benden :/
Olur olur,gelin olanların 10 parmağında 10 marifet mi var sanki,damat bulan gelin oluyor işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…