bir günde bahar temizliği

1 günde

• yaparsın !

OY: 11 23,9%
  • yapamazsın !

OY: 35 76,1%

• Ankete Katılan
    46
,032222
Kahveyi hakettiin hemdee 2 fiincaanAfiyet oolsuun
Bütün gece uyandim durdum kol agrimdan çok AĞRIDI yatinca sabah bi ağrı kesici aldım kahvaltimi yaptım simdi günlük isleri yapıp gardroba giriscem sonra camlar oh mis süpür sil hergun mecbur zaten bende

benim anlamadığım hepsini tek güne sığdırınca köpek tekrar batırmıyomu. zaten yine kirlencek kendini bu kadar üzmeye zorlamaya ne gerek var. bide belini incitmişsin, olan yine sana oluyo. yavaş yavaş yorulmadan yap hepsini.
Koalina nın yorumlarını çok beğendim. benim kafadan

Yapma bir daha cok tehlikeli.

Supuruyorum siliyorum altina giriyor hersey zorda olsa tozuyla yasamiyoruz

Sizin baza hafif o zaman bizim mobilya kimildamiyor.
Bizim baza çok ağır ama ben çekmesem rahat etmiyorum.Temizlikçi çekemediğinden ben çektim o süpürdü sildi.Ama çekmemekte fayda var tabi ama ben pimpiriğim rahat etmiyorum.Yoksa ağır yani..

Bizim baza çok ağır ama ben çekmesem rahat etmiyorum.Temizlikçi çekemediğinden ben çektim o süpürdü sildi.Ama çekmemekte fayda var tabi ama ben pimpiriğim rahat etmiyorum.Yoksa ağır yani..
Imkani yok kimildamaz basligi falan sokmek lazim az hafifler belki ama ben yetisiyorum altina cok rahat siliniyor.

Imkani yok kimildamaz basligi falan sokmek lazim az hafifler belki ama ben yetisiyorum altina cok rahat siliniyor.
Benim canım altı yere sıfır.Güçlü olduğumu söylerler belkide öyledir.Zorlanıyorum ama yinede çekiyorum.Zaten ilk fırsatta değiştireceğim altını çekmeden süpürüp silebileceğim bir tane baza alacağım.

Guctendir o bende guc yok :)
Baza almaya gerek yokki baza ayaklari satiliyor.

Guctendir o bende guc yok :)
Baza almaya gerek yokki baza ayaklari satiliyor.
Yok canım ben bi tane gördüm çok beğendim.Benim kini görsen çok kötü nasıl beğenip aldıysam.Bellonanın antibakteriyel olmasına kandım.Yarın resim çekip koyayım bak hak vereceksin.Kötü derken baza yüksek artı yatak yüksek artı bide yatak üstünde ayrı bir yatakta var koruyucu diyorlar ama öyle değil bildiğin o da bi yatak çok yüksek yani.

Kacak kat cikmislar yataga at o bazati cop o

Bence az kullandığınız yerlerden başlayın
köpeğinizi bir süre az odalarda dolaşmasına izin verin.
daha sonra tüm odalar temizlenince tekrar süpür sil yapın mis olur eviniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…