bir garip sakal ve nişan meselesi

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Nişanlanan çiftler öncelikli olmalı. Abla muhtemelen noel tatilinden faydalanmak için o tarihi seçmiş. Kardeşi için fedakarlık yapıp planını değiştirmeye uğraşsa daha iyi olurdu. Aynı şeyi görümce yapsa buralar görümce düşmanı dolardı.

Sen haksızsın net ablan senin yanında olmak istemiş nişanlında senn hatrına saklsız olsun ne var bunda bu kadarını da yapamıyorsa saten nişanlanma
Ablan son derece haklı

Ablami kaybettim Allah dusmanima dahi vermesin o aciyi.

Başınız sağolsun, Allah mekanını cennet eylesin. Üzüldüm, insan kaybedince daha önce değerlendiremediği fırsatların pişmanlığı ile doluyor.işte buna mahal vermemek için sevdiklerimizin kıymetini bilelim, onları üzmeyelim

O yuzden kirmayin uzmeyin iki taraftadanda orta yolu bulun.burdakilerin cogu bilir benim gunlerce kendimi dove dove agladigim olmustur simdi surekli hayrini vere vere dualar kuranlar okuya okuya biraz kendime geldim.ama hala isime esime kendi uogunluguma verdigim o zmanin ucte birini ona veremedgim zamanlar aklima gelir delirieim.sagirdi dilsizdi benden beklentisi coktu.guzel ablam melek oldu gitti o yuzden kirmayin.

Şurayı bir okur musunuz ne yazıyor?
“Bu mesajları atan Kızkardeşi yanıma geldi hiçbitşey yokmuş gibi ağırladım onu “
Yazmıyor mu?

Bak canım senin hayatın sen bilirsin sen ablanı ezdir onun kardeşinin terbşyesizliklerini sineye çek bunlar tamamen senin hayatın ben sadece annenin yetine koydum kendimi ve üzüldüm. Benimde üç kızım var rabbim iyilerle karşılaştırsın seni de cümlesini de yok ben a anlatamıyorum ne diyeyim bilemedim

Eklentiler

• 1272AF87-9820-48D9-95D4-5C2D804DCD20.png
    465,9 KB · Görüntüleme: 70
Keşke bunu zamanında nişanlına “ kardeşinse kardeşin herkes haddini bilecek.....” şeklinde de söyleseydin

Sadece sakalı değil saçı da kısa olacak hem de baya kısa olacak. nişanlınız haklı adı üzerinde nişanlınız yani siz evlenecekseniz ablanız iznini ona göre ayarlasın.

Ekleme: eski konuyu yeni okudum sakın sakın o aileye girme sakın. bir cacık olmaz o aileden, daha gençsin sakın onla evlenme.

Son düzenleme:
Bedelli 1 ay sürmüyo zaten git gel en fazla 21 gün. Geldiğinden itibaren kesmese sakalını ablanızın gitmesine yakın normale yaklaşmış olur sanki. Eşimden biliyorum sinek kaydı traştan sonra en fazla 1 haftada normale dönüyo sakalları

Ne münasebet canım adamın kendi nişanı ablanıza göre ayarlanmak zorunda değil tabiki. Kendi nişanını rahat ve mutlu geçirmek istiyorsa saygı duymak zorunda herkes.
Ablalarınız çok sıkıntılı tipler belli ki. Kırılıp bencillik yapmaya gerek yok. O size sordu mu yurtdışında yaşama kararı alırken? Sormadı kendi hayatı çünkü. O yurt dışında yaşıyorsa tercihinden ötürü onun izin günleri için kimse kendi düzeninden ödün vermek zorunda değil. Madem öyle iş yerinden o izin tarihi ayarlasın ayarlayabiliyorsa. Sizde resti çekin.
Beni bu kadar sinirlendiren hadsizce ben biliyorum bu iş olmayacak tarzı konuşması.
Unutmayın bu sizin gününüz kimsenin durumuna göre ayarlamayın kendinize göre ayarlayın diğerleri size uysun.

Nişanı ablana uygun tarihte yapın.
Sonra sakallar uzayınca , nişan kıyafetlerinizi giyip extra ufak bi eğlence düzenleyin bol bol fotoğraf çekilin :)

Valla başta sevgilin haklı diyecektim ki bizde yaşadık aynı sıkıntıyı eşimin abisi başka şehirdeydi onlara göre ayarladık istemesemde felan
Ama sevgilin ailesine düşkün annesinin en ufak surat asmasından sıkıntı çıkarmış baştan madem öyle ise senin de ailenin arkasında durman gerekir
Kardeşimde bedelli yaptı 18 gün de felan geldi

Ablanin yerinde olsam bende kirilirdim ama kendi kendime:)) baska il degil neticede ulke. Sinirle sacmalamis gerci de.

Nişanlın haksız değil özel bir gün bu kötü hissetmek istememesi normal ama askerden sonra 1 ay beklemeye gerek yok ki sakal için son gün gelmeden traş olmasın 10 güne de sakal uzar orta yolu da bulmuş olursunuz 1 ayda saç uzuyor o kadar.

Fotograftan kastınız albüm için erken çekim yada nişandan sonra çekim yaptırabilirsiniz
Salonda resim çekilirken mutlaka sakalları çıkmış olur en azından çıplak hissetmesini engelleyecek uzunluga gelir

İkinizin de isteklerine en uygun zamani belirleyin. Ablanin nişani değil bu. Sizsiniz bu olayin ana fikri. Nisanlin sakalli istemiş kendi nişani oğlanin tabiki de kendi istediği gibi yapmak ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…