Bir erkek severse de aldatırmı

Aldatmayan karakterli kişiler çok.

Gözlemlediğim bir şey var, makamında değişiklik olan, cebinde değişiklik olan erkekler daha çok aldatıyor.

Bir erkek severse de aldatırmı çok merak ediyorum neden hep aynı senaryo hiç anlamam. Erkek aldatır ,evliyse eğer bi hataydı der sevgiliyse zaten çeker gider geneli .Bu dünyada aldatmayan erkek kaldımı çok merak ediyorum ya erkekler neden birine sadık kalamaz .Birde aldatılan bir kadın kalmalimi gitmelimi sizce ? Kafamda deli sorular :)

BANA göre seven ERKEK aldatmaz.
Ki zaten adamsa hiç ALDATMAZ...

seven erkek aldatmaz,özgüveni az olan insan aldatır.kendindeki eksiklikleri başkalarında bulmaya çalışır çünkü

Herşeyden önce kendine saygısı olan erkek durum ne olursa olsun aldatmaz. Uçkuruna düşkün, saygısız, sevgisiz biri ise bağlasanız bile bir fırsat bulup aldatır. Her erkek aldatır diye birşey kesinlikle , yüzdesi kaç bilmem ama uzaklık, hamilelik veya eşine sevgisi bitmesine rağmen aldatmayan erkekler de var. Umarım daha da çok olurlar. Erkeğin doğası bilmem ne gibi bahaneleri kabul etmiyorum, bu işin erkeği kadını yok insanda azıcık şeref varsa aldatmaz.

ben insanlarda aldatma geni olduğunu düşünüyorum, bu konuyla ilgili bi sürü bilimsel araştırma da yapılmış hatta. severse de aldatabilir, iyi bi analiz yapmak lazım. aldatmanın boyutu mühim. yine de hiçbir sağlıklı insan aldatmayı hazmedemez diye düşünüyorum.

aldatmak karşı tarafın sizde gördüğü bi eksiklikten değil, kendinde olan bir eksiklikten dolayı oluyor.

Seven insan ASLA ALDATMAZ.
ha tabi her zamanki gibi yorumları okuyunca KK nın kendini kandıran kadınlarının burda olduğunu unutmuşum :halay: hee hee aldatır sevse de aldatır :KK45:yazık çok zayıflar, beyinleri de yok, napsınlar kandırılıyolar falan, zavallı korunup kollanması gereken canlılardır aldatan erkekler. Aslında çok da sevgi doludurlar canlarımm yaaa :KK45::KK45::KK45:

Bu cinsiyet değil karakter meselesi. O yüzden kadın erkek diye ayırt etmek yanlış olur. kadını da erkeği de aldatıyor bu devirde. Çalıştığım hastanede erkek doktorların yemediği halt yok. Kadın çalışan hemşire ve asistanların da keza durum aynı. Yani bu biraz şahsiyet, karakter meselesi.

Bir de su erkek arkadaslar bunun bir tür karaktersizlik oldugunu idrak edebilseler!
Onlar icin skor,onlar icin bir basari..
Fazla basarilari olamadigi icin hayatta böyle sacma sapan zaferler(!)pesine düserler cogu zaman.Neden diye sorsan kendilerine göre mantikli sebepler sayarlar.
Kadinlardan yaka silkerler ama yine de vazgecemezler.
Ihanet;Her iki cinste de cok cirkin,igrenc olan bir sey ama gel gelelim empati yapmadan,aldatildigimiz sürece fena bir sey oldugunu tecrübe edebildigimiz bir kavram ne yazikki..
Kimseye ama kimseye yüzde yüz güvenmemek gerekir nokta

Peki enişteniz ablanızı seviyor mu sizce? Konu erkekler aldatır mı değil çünkü seven erkek aldatır mı konu bu.
Seviyorum diyo. Seviyorda cünkü 30 yıl boyunca benim salak ablamdan başkası kahrını çekmez.

Canm ablan ne yapsın insan hemen bitiremiyor bitirmek bile istese o güç herkeste olmuyor
Canim 30 yıllık evli ama babam ölene kadar onlara baktı. Çocuklarını eniştem değil babam büyüttü eniştem sürekli cezaevine girip çıkıyor her çıktığında bi çocuk yapıp girdi içeri. Yani bir maddi dayanağı yoktu ona karşı boşasa boşanır da ablam seviyom diyor. Aman anlatsam roman resmen ya

Erkeklerin davranış eğilimleriyle ilgili ahkam kesen onlarca kadın. :KK70: Bayılıyorum bu siteye. Kimisi o kadar emin yazmış ki, bir erkek okusa allah allah öyle miyiz acaba gerçekten der. O kadar saçma ve anlamsız bir soru ki aslında, bir kadın olarak bile bütün kadınların ne şekilde davranacağını bilemezsiniz. O yüzden çok da şeyapma konu sahibi. :KK45:

Seven taraf burda ablanız yalnız, enişteniz değil. Seven erkek aldatır mı konumuz :KK70: seven kadın aldatılır mı değil
Valla canim ablamin sevdiği kesin. Ayrıca hangi erkek aldatipda karısı yakalayınca seni sevmiyorum diyor. Seviyorum seni bırakmam,o bir hataydı,senden başkası yok gönlümde falan filan yalan dolan. Sence seven aldatır mi. Aldatiyo kanı bozuksa içinde adilik varsa yapıyor. Ben aldatipda karımı sevmiyorum diyen adam duymadım nankörler. Başına inşallah gelmez gelirse anlarsın seviyor mu sevmiyor mu. Peki böyle sevdiğini söylediği halde niye bunu yaptı dersin.

Erkeklerin davranış eğilimleriyle ilgili ahkam kesen onlarca kadın. :KK70: Bayılıyorum bu siteye. Kimisi o kadar emin yazmış ki, bir erkek okusa allah allah öyle miyiz acaba gerçekten der. O kadar saçma ve anlamsız bir soru ki aslında, bir kadın olarak bile bütün kadınların ne şekilde davranacağını bilemezsiniz. O yüzden çok da şeyapma konu sahibi. :KK45:
Kadınlar gördüklerini, gozlemlediklerini genel olarak paylaşıyor. İstisnalar her zaman vardır.

X