Bir erkek severse de aldatırmı

Şöyle ki ;beni aldatan eski kocam beni aldattığı kadınla birlikte ve şimdi sürekli onu aldatıp yakalanıyormuş yani aldatmak sevgi ya da sevgisizlik değil karakter meselesidir bence.Aldatılan kadında koşulları sağlayıp kalmamalıdır çünkü insanın psikolojisini bozacak bir yıkım kimsede kusura bakmasın da bir erkek için psikolojisini de bozmamalı bir kadın
Ay hayret birşey ya bu tipler ruh hastasi ya bence nasıl bunu yaparlar anlamam neden gerçekten sevmek sevilmek varken bunlar yapilir aklim almaz valla

Aldatan erkek nedir yahu? Aldatan insan olur. Bunu neden erkeklere indirgiyorsunuz? Sevgi dediğiniz şey ihaneti barındırabilir mi içinde? İhanete uğrayan bi insan neye sırtını dayayıp ilişkisine devam edebilir?
Erkek diyerek altını çizmiş oldum belki ama daha çok onlar yaptiği içindir belki bilmiyorum kadınlar daha sadakatli

Her erkek aldatana kadar sadiktir :KK35: masumiyet karinesi...

Aldatildigindan emin olan kadin istiyorsa bir sans daha verir, bu isin kurali yok bence.

Aldatan erkek nedir yahu? Aldatan insan olur. Bunu neden erkeklere indirgiyorsunuz? Sevgi dediğiniz şey ihaneti barındırabilir mi içinde? İhanete uğrayan bi insan neye sırtını dayayıp ilişkisine devam edebilir?
Evet ayrıca sevgide ihanet olmazda adamlar ihanet ettiği halde evde hiçbirsey olmamis gibi eşleriyle devam edebiliyorlarya budaha garip

Birazdan sırf kendi eşi aldattı evet her erkek aldatır diyen kadınlar gelebilir

Işte bu. :KK9::KK9::KK9:
Bir de yüzdelik dilim verenleri var bu tiptekilerin, herkesi mi ölçtünüz biçtiniz deyince, kendi küçük dünyalarındaki gibi sanıp herkesi evet aldatır deme cesareti gösterenleri var...:işsiz:

Işte bu. :KK9::KK9::KK9:
Bir de yüzdelik dilim verenleri var bu tiptekilerin, herkesi mi ölçtünüz biçtiniz deyince, kendi küçük dünyalarındaki gibi sanıp herkesi evet aldatır deme cesareti gösterenleri var...:işsiz:
Benim annem ve babam 20 sene birbirlerinden ayrı yaşadılar. Babam yurtdışında çalışıyordu. Komşumuz da sırf kendi kocası onu aldatıyor diye anneme sürekli seninki orada seni aldatıyordur diyip dururdu. Ama annem güvendiği için hiçbir zaman problem olmadı. Şimdi beraber yaşıyorlar ve hala gözlerinde birbirlerine olan aşkı görebiliyorum.
O yüzden aldattı ama seviyor hala diye hiç kendimizi kandırmayalım. Seven insanın aklının ucundan geçmez böyle bir ihtimal.

30 yaşındayım .. gördüğüm şeyler ve tecrübelerim den anladığım kardiyak şunu diyebilirim ki .. erkek kadi farketmez .. herkes aldatabilir, insanoğlu garip bir yaratık .. ya ı beşer şaşar , kimseye tam manasıyla güvenmemek gerektiğini düşünüyorum .. (aldatılmadim:)))tabi bnm bikdışı kadarıyla :))yani inşallah öyledir )

Kadin affetmeyince meydani o.kadina birakmis olmuyor mu. Oooh cekil aradan bize yol acilsin hesabi. :110:

Muhtemelen evet ama bu sevip sevmemekle alakalı değil karakterle saygıyla alakalı :KK66:

Bunu erkek kadın olarak ayırmamak lazım zira kadınlarda aldatabiliyor. Seven hiçkimse başkasına yakınlaşamaz , sevginin olduğu yerde ihanet olmaz. Bi anlık hataydı felan filan yenmemesi gereken laflar.

Nasıl ya ama o evde huzur olurmuu
Valla ablam bazen yüzüne vuruyor ama eniştem karıcım ben seni çok seviyorum aşkım değişmem kimseye deyince beyinsiz ablam hemen gevsiyo. Başkasına şeytan da kocasına melek seviyorum diye. Bildiğin eşek yani

kapanın elinde kalsın yani.

Valla aldatan, karaktersiz, leş bir insanı terk edince ister alsınlar ister satsınlar umrumda olmaz.

Başkasıyla birlikte olmasın diye, hergün aldatan bi adamla birlikte yaşayacak kadar midem geniş değil.

Başkası kaptı diye bakmam, kurtuldum derim.

X