Bir erkek neden eşini arzulamaz

Hangi podcast merak ettim.

İlk iki yıl o istiyordu ılk çocuğu doğurduktan sonra bi soğuma başladı bende belki bana kıyamıyordur diye ona yanaşırdım bı yıl kadar sürdü artık o bana adım atsın istiyorum yok yok
Boşanalım demiş zaten sizi zaten gözden çıkarmış. Siz bir an önce iş olanaklarını düşünün derim.

Kaç yaşında ? Neden dedin mi ? 4 yıldır hamilesin ve lohusasin bahane değil ama uzaklaşması normal.

Ya hormonal sorunları var ya da başka ilgilendiği kendini tatmin ettiği şeyler var , iyice gözlemleyin derim , aldatmaz demeyin ...

Konuşun eşinizle bu durumu cinsellik için evlilik terapisi alın başka bir sorun yoksa.

yıllarca ilişki yaşamadan evlilik yürüten tanıdıklarım var, bana da mantıken öyle geliyor ama iki yabancı gibi yaşayanlar var. nasıl oluyor bende bilmiyorum
Bende biliyorum öyle 2 yıl cinsellik yaşamadan hatta öpüşme olmadan evli duranlari okudum burada. Ee neden o adamların yemeği, temizliği, ütüsü yapılıyor ki. Aşk sevgi heyecan yoksa

Ağır işte mi çalışıyor ? Ya da iki yıldır aile, iş sıkıntıları var mı ? Önceden istekli biri miydi ? Bunlar çok önemli. Benim eşim işiyle alakalı kafasına bir şeyi çok takınca kendi kabuğuna çekilir. Akşam evde pek konuşmaz bişe. Çaktırmamaya çalışsa da ben sıkıntı olduğunu anlarım. Eşinizi en iyi siz tanırsınız. Bunlardan hiçbiri yoksa konuşun. Neden idare ediyorsunuz ? Sağlıkla alakalı bir problem ise doktora gitsin

Bende biliyorum öyle 2 yıl cinsellik yaşamadan hatta öpüşme olmadan evli duranlari okudum burada. Ee neden o adamların yemeği, temizliği, ütüsü yapılıyor ki. Aşk sevgi heyecan yoksa
keşke iki yıl olsa benim birebir tanıdığım 7 yıldır birlikte olmadıklarını söyledi. 3 çocuk var ve boşanamıyorlar. adam çocuklarına aşırı bağımlı kadında bu yüzden oturuyor evde ama sonlarını bilemiyorum işte

Öyle olanlar genelde iki tarafta başkalarıyla ilişki yaşadıkları için zorlarına gıtmıyor mutsuz da hissetmiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…