Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Allah aşkına yazdığımdanda hediye istiyorum anlamı çıkardı deli oldum
benim demek istediğim sen de benim doğumgünümü bilmiyosun gibi bişeydi
yani o kadar samimi değiliz demeye getirdim
bana kııız gülüm tarzı şeyler yazma demek istedim tabi anlayana
o 93 doğumlu ben 85 yahu, kardeşimden bile küçük

ben ona en baştan demiştimki bak sen benim kardeşimden bile küçüksün ben sana eltilik değil ablalık yaparım ancak benden yana çekincen olmasın, daha baştan zeytin dalı uzatmıştım açık oynamayı severim çünkü,ama o anlamadı yaşına veriyim dicemde bu cinlik o yaşa fazla

Yaşına başına bakma temkinli ol canım, cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor aklınca.
Bende elti de görümcede var, elti çok dertli anlıyorum ama tek 1 laf etmedi 1 yıllık evliyiz kaynanagilin sorunlarını asla konuşmadı benimle.
Görümceye geline evlere şenlik senin eltinin 2 üst modeli. Allahtan mesafemi koydum arayıp sinirlerimi bozamıyor artık.
Şükür ki bizde ayrı şehirlerdeyiz.

Evet gereksiz hitaplarda bulunmuş
İyi ki de samimi değilsiniz yani, yoksa nasıl seslenicek merak ettim

Kendi suçu mu ailesinin mi artık bilemiyorum yani o kadar küçük yaşta böyle bi sorumluluğu almak ama
Seninle bi alakası yokken niye kıyasa giriyo anlamadım
Umarım başka elti de vardır, en azından iki yöne dağıtır bu enerjisini tek sana değil

sanki ben zorla evlendirdim bunu, adaletmi bu falan yazmış!

yok anacım ben tek eltisiyim
şimdi onun durumu şöyle kaynımın yaşı aldı başını gitti sosyal bi insanda değil geze geze eltimi buldular zaten akraba, bunlar aşık olmuş öyle evlendiler kız daha lise sondaydı nişanlandığında, babası yatalak hasta Allah şifa versin, annesi vermiş aile tanıdık diye,aşık olmuşlar işte evlendiler bende nikahlarına gittim, altımı taktım o yani, yoksa aman bende bunların diğer oğullarıyla sittin senedir sevgiliyim vıcık vıcık olayım karışayım edeyim demedim, ilk muhabbetimiz ben evlendikten 1,5 ay sonra oldu beni görür görmezde başladı anlatmaya,dip dibe oturuyolar kv ile, sanırım maddi yardımda alıyolar çünkü şu an kaynımın düzenli bi işi yok

Bence de fazla muhatap olma
Kendini doldurmuş, mesaj da bile saydırıyo çünkü

Durum öyle ise şikayet etmeye hakkı yok
Aşk karın doyuruyo madem devam etsin bildiği gibi
Maddi destek görüyosa iki hizmet ettim diye de yakınmayacak
Hem o kadar yakınken maddi destek almasa bile mecbur yaşlı kadını beklemektense illa bi işe elini atar insan
Sen Batman dan gidip yapacak değilsin ya

bide Allah var kayınvalidem oturduğu yerden iş beklemez o da tutar ucundan, bende diyorum bazen hiç mesaj atmıyım diyorum, bu seferde küsmüyüz dicek, bir araya gelince trip atıcak belki laf çarpıcak, ben şimdi uzaktayımya öyle ağız dalaşı ya da tartışmaya girmek istemiyorum milleti doldurur diye, neticede ben herkesten uzağım o herkese yakın, yoksa beni biliyosunuz az çok ağzının payını alır

Bilmiyorum daha şimdiden ben yaşlılara bakıyorum bu adalet mi diyo
Ben olsam cevap vermezdim
Adam gibi konuşana kadar en azından, o zaman da müsait değildim vs. derdim
Abuk sabuk mesajlara müsait olmadığımı anlasın diye

Sen abla olurum demişsin ama o kardeş olacağa benzemiyo

Son düzenleme:
yılbaşı sabahıda mesaj atmış abim zengin olcam diyodu para çıktımı diye, yok çıkmadı dedim, tüh yazık oldu demiş ortak çıkacaktı heralde, para beklentimiz yoktu belki seneye yazdım o da inşallah yazmış dahada cevap vermedim
zaten şu var ben ona hiç mesaj atmam yani ilk mesajı hep o atar napıyosun diye bende normal insanların kısa keseceği şeyler yazarım nedir, yemekteyiz, yürüyüşteyiz alışverişteyiz gibi, bana biri bunu dese afiyet olsun der dahada yazmam, adab_ı muaşeret gereği, insan bi düşünür yaa hep ben yazıyorum bi kere bana nasılsın diye sormadı der, beni geçiştiriyo der dimi, ama yok

Nemesis,daha öncede yazmıştım bunu,eltin de iyi niyet göremiyorum ben..aşırı meraklı bir tip.yapacağın şey uzak durmak olsun.her msjına cevap verme mesela ya da tek kelimelik şeyler yaz.

Nemesis,daha öncede yazmıştım bunu,eltin de iyi niyet göremiyorum ben..aşırı meraklı bir tip.yapacağın şey uzak durmak olsun.her msjına cevap verme mesela ya da tek kelimelik şeyler yaz.

hiç yazmamak iyice kudurtabilir, kayınvalideyi gaza getirebilir zaten kv ile de aram yok yani aramam sormam,kısa mesajlar yazıyorum
beni şu an düşündüren Ankaraya dönsem bana huzur verirmi

Bence eltinle arana mesafe koymalısın. Kv ile eltin normalde kavgalı olsalar bile konu sen olduğunda ortak olabilirler. Sen kendi mutlu yuvanla ilgilen, herkes Allah tan ne gelecekse onu görsün. Kötü niyetli ol demiyorum ama ekstra lütuflarda da bulunmana gerek yok bence.. O da böyle uğraşa uğraşa öğrenecek hayatı, senin nasihatlerinden öğrenmesine gerek yok bence.

İkisiylede sınırlarını net çizersen Ankara ya döndüğünde sorun olmaz. Ama bana bunlar ortak gibi geliyor yani kv uzak eltiye yakın olayım diye bir lüksün yok..

İkisiylede sınırlarını net çizersen Ankara ya döndüğünde sorun olmaz. Ama bana bunlar ortak gibi geliyor yani kv uzak eltiye yakın olayım diye bir lüksün yok..

ortak bile olsalar kv daha cin, o hiç eltimi kötülemez yani bana, ama eltim belkide taktik gereği hep kötüler, ilk başta çok akıl veriyodum ona, onun hayatı için,mesela bu kız liseden pastacılık bölümünden mezun olmuş markette kasiyerlik yapıyodu, pastanede falan çalışsana diyodum kasiyerlikte ne uzalıcan ne kısalıcan kendi işini yap, kendini geliştir madonun pastacılarından neyin eksik iyi para kazanırsın diyodum, onun iyiliği için, çünkü kv'den uzağa taşınmak istiyodu para lazımdı, ama sonra amaaan dedim banane

hiç yazmamak iyice kudurtabilir, kayınvalideyi gaza getirebilir zaten kv ile de aram yok yani aramam sormam,kısa mesajlar yazıyorum
beni şu an düşündüren Ankaraya dönsem bana huzur verirmi

huzur verip vermemesi senin elinde ama ben birşey yapacağını sanmam..bilmiyorum ama o kızcağız seni aşırı kıskanıyormuş gibi geliyor bana.

en az seviyede muhatap olursun.biz de çok konuşmayız eltiler olarak.2-3 ayda bir falan.msj olayımız hiç yoktur.k.validem en küçüğümüzü daha çok sever ya da öyle görünür ma inan umrumuzda değil.çok çok sevsin hatta

sende politik olacaksın o zaman..resmi davranacaksın ve laf vermeyeceksin.

Son düzenleme:
milletin evliliğinin ilk aylarında bi şekilde yaşayıp atlattığı şeyleri biz 4 seneden sonra Ankara dönüşü yaşıcaz galiba, çünkü biz 16 temmuzda evlendik 19 temmuzda batmandaydık aradaki sürede otelde kalmıştık zaten, dönsek mi dönmesek mi bilmiyorum eşimin ailesine karşı aşırı bi hasreti falan yok çünkü abisiyle falan bi yakınlığı yok, ama ben özlüyorum annemi babamı özellikle balkardeşimi, askerden döndü göremedim daha, şırnaktayken hop oturdum hop kalktım aylarca, aman ne biliyim ne zormuş bu işler

Bikere sizde farkındasınız ve bu kız kayınvalidenizle gayet iyi sadece sizi deniyorlar yaşı dolayısıyla ne yaptığını bilmiyor kayınvalidesine yaranmaya çalışıyor gibime geldi GÖZDE gelin olmak için..

canım zaten gözde olsun hiç umrumda olmaz

maalesef aynen dediğin gibi olacak..
eltin kv nin huyunu öğrenmiştir..sen herşeye acemi olacaksın..
umarım çok yıpranmazsın...
eğer ki taşınırsanda en uzak semtte yaşayın ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…