Bir elti sedef vakası da benden kızlar

iki ablam var aynen bu şekilde oldu ikiside

şimdi geri kaçmak için uğraşıyolar:KK31:
ama kendi ailemiz orda...annem için katlanıyolar..

en fazla birbirimize gireriz ben görüşmeyi keserim, benim kayınvalidemde kayınpederin kardeşleriyle görüşmüyo, eşim kendi der, annem anlaşamadığı kişilerle görüşmüyo sende anlaşamazsın görüşmezsin bişey diyemez kendide sen gibi diyo, ablalarınada Allah sabır versin canım,benim annemde şeker hastası e babamda geldi 52 yaşına bi bu kadar daha yaşamıcak hasretmi gideyim yani onlara

en fazla birbirimize gireriz ben görüşmeyi keserim, benim kayınvalidemde kayınpederin kardeşleriyle görüşmüyo, eşim kendi der, annem anlaşamadığı kişilerle görüşmüyo sende anlaşamazsın görüşmezsin bişey diyemez kendide sen gibi diyo, ablalarınada Allah sabır versin canım,benim annemde şeker hastası e babamda geldi 52 yaşına bi bu kadar daha yaşamıcak hasretmi gideyim yani onlara

en fazla değil en iyisi o oluyo tabi genel değil ama çoğunlukla durum bu..
eşin dengeyi sağlarsa sorun olmaz inş..
kimse için ailenden uzak kalma tabi ki..
sen burdan tanıdığım kadarıyla mantıklı birisin..halledersin inş.:KK1:

en fazla değil en iyisi o oluyo tabi genel değil ama çoğunlukla durum bu..
eşin dengeyi sağlarsa sorun olmaz inş..
kimse için ailenden uzak kalma tabi ki..
sen burdan tanıdığım kadarıyla mantıklı birisin..halledersin inş.:KK1:

sağol güzel düşüncen için :)
ama işte terzi kendi söküğünü dikemez derlerya öylemi olur bilemedim

sağol güzel düşüncen için :)
ama işte terzi kendi söküğünü dikemez derlerya öylemi olur bilemedim

eltine ablalık niyetin çok güzel ama o kardeşlik niyetinde değilmiş..
eğer ki gidersen ona karşı daha dikkatli ol..
asla kv.ni çekiştirme aile ile ilgili akıl verme..
eğer ki o msjları senden laf almak için atıyoduysa akla ihtiyacı yok demek..

eşim dün annemlerin mahallede hırsız dolanıyomuş dedi, bu sabahta aradı abimlerin eve hırsız girmiş dedi, abisinin telefonunu,fotoğraf makinasını bide kredi kartını almış, hiç arayasım yok eltimi, ben geçmiş olsun gibilerinden mesaj atsam uzattıkça uzatacak biliyorum, ama bişey dememekte olmaz bu durumda, burada benim günlüğüm oldu her şeyi yazar oldum :KK43:

eşim dün annemlerin mahallede hırsız dolanıyomuş dedi, bu sabahta aradı abimlerin eve hırsız girmiş dedi, abisinin telefonunu,fotoğraf makinasını bide kredi kartını almış, hiç arayasım yok eltimi, ben geçmiş olsun gibilerinden mesaj atsam uzattıkça uzatacak biliyorum, ama bişey dememekte olmaz bu durumda, burada benim günlüğüm oldu her şeyi yazar oldum :KK43:

Mesajla olmaz, gün içinde ofiste ara cok geçmiş olsun, yapabileceğimiz birşey var mı şimdi toplantıya giriyorum vs de kapat.

Eltini az çok biliyoruz :KK1:
Kaynını ara istersen, geçmiş olsun dersin hem o fazla uzatmaz..

siz yazmadan ben mesaj atmış bulundum kızlar, hırsız girmiş eve yeni öğrendim çok geçmiş olsun iyiki uyanıpta karşılaşmadınız size bişey olmadı yazdım, eve hırsız girdi zaten mal gibiyim bide kaynanamla kavga ettik yazmış, önceden olsa sorardım niye noldu diye ama sormadım, kapıyorum ben bu işi yavaş yavaş :)

siz yazmadan ben mesaj atmış bulundum kızlar, hırsız girmiş eve yeni öğrendim çok geçmiş olsun iyiki uyanıpta karşılaşmadınız size bişey olmadı yazdım, eve hırsız girdi zaten mal gibiyim bide kaynanamla kavga ettik yazmış, önceden olsa sorardım niye noldu diye ama sormadım, kapıyorum ben bu işi yavaş yavaş :)

Şu cümle bomba yalnız :KK70: dedikodunun kapısını aralamış ahahahha

bi arkadaş soruyodu herkese olumsuz yorumlar yapıyosun senin derdin yok mu diye, var, ahanda eltim, benim derdimde o, nisanda kayınvalidemler gelicek bende gelmek istiyorum demiş,şeytan diyoki kayınvalideyide eltiyide çek mutfağa herşeyi ortaya dök sen ona şunu yapmışsın o sana bunu yapmış nedir derdiniz de :KK1:

:KK1:
O da hep bişeyler anlatmaya hazır gibi bekliyo sanki :KK8:

Benimde başımda var bi tane ama senin ki gibi tehlikeli değil :KK1:
Eşimin kuzeni..
Bizim işyerine yakın bi okulda yeni öğretmen.. Boş dersleir olunca bana uğruyor.. Ama zırt bırtta olmaz ki :KK1:
Bir de biraz cimri galiba dışarda yemek yemiyor yanında bişeyler getirip benim yanımda yiyor :KK53: bi çay içerim diyor bana da :KK53: burası da iş ortamı sonuçta piknik yeri değil ki :KK1: Allah'tan bu katta tek çalışıyorum..

Bazen telefonunu açmıyorum bile ama açmasam da gelmişti bi kere :KK1: Eşime diyorum senin kuzen benim abonem oldu herhalde :KK53: Birkaç kere eşim gelme bile dedi.. Ama herkes laftan anlamıyor..

bi arkadaş soruyodu herkese olumsuz yorumlar yapıyosun senin derdin yok mu diye, var, ahanda eltim, benim derdimde o, nisanda kayınvalidemler gelicek bende gelmek istiyorum demiş,şeytan diyoki kayınvalideyide eltiyide çek mutfağa herşeyi ortaya dök sen ona şunu yapmışsın o sana bunu yapmış nedir derdiniz de :KK1:

Benim yorumlarımı da sevmiyolar nedense :KK1: dertsiz insan yoktur ama o dertler karşısında tepkilerimiz farklı demek ki..
Bence karışma :KK1:

:KK1:
O da hep bişeyler anlatmaya hazır gibi bekliyo sanki :KK8:

Benimde başımda var bi tane ama senin ki gibi tehlikeli değil :KK1:
Eşimin kuzeni..
Bizim işyerine yakın bi okulda yeni öğretmen.. Boş dersleir olunca bana uğruyor.. Ama zırt bırtta olmaz ki :KK1:
Bir de biraz cimri galiba dışarda yemek yemiyor yanında bişeyler getirip benim yanımda yiyor :KK53: bi çay içerim diyor bana da :KK53: burası da iş ortamı sonuçta piknik yeri değil ki :KK1: Allah'tan bu katta tek çalışıyorum..

Bazen telefonunu açmıyorum bile ama açmasam da gelmişti bi kere :KK1: Eşime diyorum senin kuzen benim abonem oldu herhalde :KK53: Birkaç kere eşim gelme bile dedi.. Ama herkes laftan anlamıyor..

işte canım bazı insanlarda şöyle bi huy var, bizim aileye girdi akraba olduk çat kapı gidilir çekmecelerine kadar karıştırılır elimiz dolabından eksik olmaz, akrabalık adı altında vıcık vıcık olmayı bekliyolar

Onlar şeytanın çırağı canım. Senin mantık cercevesinde çözmeye kalktığın olayı yalanla dolanla iki dkda çözerler :) İhale de sana kalır, boşver girme cahille sohbete.

Benim yorumlarımı da sevmiyolar nedense :KK1: dertsiz insan yoktur ama o dertler karşısında tepkilerimiz farklı demek ki..
Bence karışma :KK1:

benim anlamadığım bu kadar didişipte sonra fal baktırmaya gidiyolar, bize gelicekler bende geliyim diyo, ben kayınvalidemle o derece didişsem mümkün mertebe aynı ortamda bulunmamaya çalışırım, kafam almıyo bunu

X