Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Ay kaçırdım konuları, komşum aradı, çok sevdiğim, saydığım, eşimin yokluğunda sürekli bana manevi destek olan.

2,300 lira borç para istiyor, ben ömrümde kimseye borç vermedim ve kimseden de almadım.

Vermek zodunda değilsin, küsmem dedi.

Kendisi de çalışıyor, ama kardeşine kredi çekmiş ve sabah mesaj gelmiş 3 aydır krediyi ödememiş kardeşi.

Daha öncede aynısını yaptı, eşim duyarsa kötü kavga ederiz o duymadan halletmem lazım dedi.

onun içinde senin içinde zor bir durum ECD.
ne yapsan acaba :S

Ay kaçırdım konuları, komşum aradı, çok sevdiğim, saydığım, eşimin yokluğunda sürekli bana manevi destek olan.

2,300 lira borç para istiyor, ben ömrümde kimseye borç vermedim ve kimseden de almadım.

Vermek zodunda değilsin, küsmem dedi.

Kendisi de çalışıyor, ama kardeşine kredi çekmiş ve sabah mesaj gelmiş 3 aydır krediyi ödememiş kardeşi.

Daha öncede aynısını yaptı, eşim duyarsa kötü kavga ederiz o duymadan halletmem lazım dedi.

borç vermek rısklı iş yanı annen baban saydığın ınsanlar bıle olsalar şahsen ben 6 yıldır 8 tane 30 grlık bileziğini alamamış bı madur olarak verme derım ama bi insanada zor gunun yardım etmek güzel bişey ben hala akıllanmamışım sanırım olsa gene ısteseler gene vercem :KK43::KK43:

Aaa ne kadar kötü bi örnek :KK1:
70 almış :KK53:

nickimi değiştiricem
mapusanegülü yapıcam:KK9:

aaaaa iftiraya baak beee :KK70: Ne yani torpilli miyiz biz :)

bilmem bundan kelli peşinizdeyim
point hesaplıycam:KK53:

kadişşş tatilemi gidiyon beni de götür hayrına $a70wbtd2.gif

cnm sağol cvbın için bır an kendımı görünmez sandım :KK9::KK9:

hazıran 10 gıbı gıtmeyı düşünüyoruz

bi otelle konuştuk ama tam gıdış tarımız belli olmadığından

kesın değil Venosa Beach Resort & Spa güzel görünüyor

inşallah denk düşerde gıderız bu oteldede aşçıdan şikayet var bıraz

benım oğlum ufak bana tam pişmiş yumurta lazım :))

yumurtayı dırek haşlanmış suya atanıda ılk defa duydum

evt o da güzel. ben geçen sene onu düşünmüştüm önce de temmuzda gitmiştim ramazan öncesi fiyatlar çok yüksekti. venosa baya bir pahallıydı sanırım kişi başı 230 civarı olması lazımdı. ama ramazandan sonra çok düşmüştü fiyatlar. netteki yazılanlara inanama hiç iyi yorum bulamazsın zaten oteller için.

Amin :KK1:

Hatta bi ara yokladım sen kk yı biliyo musun abla, ben işyerindeyken giriyorum diye
Face te gördüm ama girmedim uzun uzun konuları var okuyamam dedi :KK53:

:KK9:

kahkaha attım şu anda,tipimiz de benziyo mu bare demin yazdım özelliklerimi :KK53:

ECD borç olayı biraz karışık bi durum..yani ben olsaydım hemen tamam diyemezdim sanırım.

canım param yok diceksin o zaman, neticede o paranın yeri belli kızının eğitim parası, arkadaşın zaten anlayışlı küsmem demiş ki küsülecek bişey değil zaten bu, kardeşi 3 aydır ödemiyosa ablasınada borcunu ödemez bu iş karışık biraz

:KK9:

kahkaha attım şu anda,tipimiz de benziyo mu bare demin yazdım özelliklerimi :KK53:

Yok o biraz dombili ( ablam duymasın ) :KK1: İkizlerden sonra da sürpriz oldu ya kilo kaldı
Hep diyette ama ben gidince bozuyo :KK53: çeşitli cips kola vs. ile gidiyorum :KK23:
Boyu da senden 5 cm uzun sanırsam

Anladım artık, öz ablam değilsin.. Kk nın ablası Kadesa aplasın :KK1:

yaa hep görüyorum muhabbetinizi okuyorum. ama ben dahil olmadığım için çok kıskanıyorum benide alın aranızaaaa...:KK19::KK19:

evt o da güzel. ben geçen sene onu düşünmüştüm önce de temmuzda gitmiştim ramazan öncesi fiyatlar çok yüksekti. venosa baya bir pahallıydı sanırım kişi başı 230 civarı olması lazımdı. ama ramazandan sonra çok düşmüştü fiyatlar. netteki yazılanlara inanama hiç iyi yorum bulamazsın zaten oteller için.

bız yıllardır çocuğumuzla tatıl planı yapıyorduk 8 yıl çocuğumuz yoktu bu yuzden bu yıl abartıcaz bıraz aslında çok pahalı ama çok uzun yıl bekledık hayalını kurduk bu tatılın şimdi allah nasıp ederse oğlumla gıdıcez

ECD75 alıntı yapamadım da sana kendimce söylemem lazımsa gerçekten zor bir durum ki şimdi herkes kendi parasının dilenciliğini yapıyor. yani borç veriyor ama almak için kendi peşinden koşturuyor.istediği de az bir şey değil. eşinden gizli olması da ayrı bir muamma. ikinizi de yıpratabilir bu durum.

Yok o biraz dombili ( ablam duymasın ) :KK1: İkizlerden sonra da sürpriz oldu ya kilo kaldı
Hep diyette ama ben gidince bozuyo :KK53: çeşitli cips kola vs. ile gidiyorum :KK23:
Boyu da senden 5 cm uzun sanırsam

Anladım artık, öz ablam değilsin.. Kk nın ablası Kadesa aplasın :KK1:

kadesada ben gıbı 83 lü yazık gunh bıze apla demeyın yahuu

kadesaya dedıkçe bende alınıyorum

daha körpeciğiz:KK37::KK37:

X