Bir elti sedef vakası da benden kızlar

kızçeler :KK3:

ohh tatil planları yapılmaya başlamış ne güzel :21:..biz bu sene denize gitmiycez ürgüp taraflarına gitmeyi düşünüyoruz.hem denize gitsek bile ben giremiyorum çünkü "birikmiş su korkum var" :KK53:

haftasonu canımın içi kaynanacığım geliyor öyle mesutum ki anlatamam :KK37:

ohh tatil planları yapılmaya başlamış ne güzel :21:..biz bu sene denize gitmiycez ürgüp taraflarına gitmeyi düşünüyoruz.hem denize gitsek bile ben giremiyorum çünkü "birikmiş su korkum var" :KK53:

Ayyyy hemen sıkı sıkı sarıl kvye :)

Ürgüp de cok güzel dimi. Ben sonbaharda seviyorum orayı, sarap esliğinde :)

Sağol canım, ya konaklama yerini sarımsaklımı cunda mı yapsak ona karar veremedim.

Ben olsam cundaya giderdim, yaşlı ipek gitmiyor D: cok romantik orası

bizde kapadokyaya gidicezz, karlık evi diye bi yer bulduk biraz tuzlu öyle 1 hafta falan kalamayız ama 3-5 gün yeter balona falan binicez :KK1:

Bende kansızım pekmezden nefret ederim
Annem birkaç kere yedirdi ama hemen etki etmiyo ki düzenli ve rutine bağlamak laızmmış onu da ben yapamam
Kuru siyah çekirdekli üzüm aldılar bana, sabahları ye dendi.
Sabahın köründe bu tatlı şeyi yiyemem ben dedim, fındıkta eklediler, ikisi birleşince biraz araya kaynıyo
Börek vs. olmadan olur mu hiç :KK1: çnce börek sonra o çerezlerden yiyorum işyerinde kavanozum var :KK17:

bende bi başlıyorum sonra bırakıyorum tabi etkisi olmuyor rutine bağlamadığı için
keçi boynuzuda ii diyorlar Kader ben yiyemedim ama

Hoş geldin :KK3:

Bende balık gibi yüzemem :KK1: azcık kıyıdan köşeden eşimin desteğiyle
Benim de su korkum var maalesef
Yüzme kursuna git istersen diyo eşim ama ben korkuyorum yüzme hocası mı gerçicek :KK53:

bende kaldım o otelde kaydıraklı felan ama küçücük kaydırağı 3 tane havuzu var hepsıde ufacık denizi havuz gıbı yuzme bılmeyenler için ideal gdıyosun gıdıyosun dızlerıne gelıyoo bı gıdıyosun boyunu geçiyo tuhaf bı denızı var denız taşlı değil bu arada

biz bu yıl didime gıtmeyı düşünüyoruz iden varmı guzelmi

ben gittim canım didime. denizi bir harika zaten. çocuk da varsa şiddetle tavsiye ediyorum. geçen sene Holiday Resortta kaldık biz. her şey iyi hoş da ahçısı rafadan yumurta pişirmeyi bilmiyor kesinlikle. kahvaltıya inmiştim üstünde normalde pişme dakikaları yazar yazmıyordu. dedim hangisi rafadan bunların. hepsi aynı dedi çocuk. ahçıya söyledim rafadan yapsın diye. yine katı olmuş. Çok kızdım eşimi gönderdim. Yine katı geldi. Yemin ediyorum aynen böyle. Kendim girdim içeri. Nasıl yapıyorsun sen bunu dedim.. kaynayan suyun içine yumurtayı atıyor ve bekliyormuş. Allalal dedim ilk kez görüyorum böyle bir şey ve 1 hafta boyunca kızımın yumurtalarını ben yaptım içeride..

Hoş geldin :KK3:

Bende balık gibi yüzemem :KK1: azcık kıyıdan köşeden eşimin desteğiyle
Benim de su korkum var maalesef
Yüzme kursuna git istersen diyo eşim ama ben korkuyorum yüzme hocası mı gerçicek :KK53:

cnm kemere git yuzme öğrenmek için ıkı adım atıyorsun denız 2 metre derınleşiyo mecbur öğrenıyosun kumda oynamak istemıyosan :)) gerçi orda kumda yok

Elmayra senin için de sarılıcam k.valideme böyle sevgiyle :KK1:

Nemesis belki karşılaşırız oralarda kim bilir :)

Kader ya ne kadar benziyoruz biz seninle,bana abla diyebilirsin :KK51:

bunlar altın kum tarafındamı oluyor merkeze yakınmı yanı akşamları gezebılecek yer varmı

holiday resort Akbük'te.. diğeri merkeze yakın.. ama zaten dışarı çıkmaya ihtiyacın olmuyor. kaldı ki her şey dahil konseptinde dışarı para vermek istemiyorsun... ben akbükteyken 1 kere çıktım ve erkenden geri döndük.

cnm kemere git yuzme öğrenmek için ıkı adım atıyorsun denız 2 metre derınleşiyo mecbur öğrenıyosun kumda oynamak istemıyosan :)) gerçi orda kumda yok

Kumda oynarım ben bebeler gibi :KK55: dermişim :KK1:
Eşim tutmasa ben adım bile atmam o dereceyim yani :KK17:
Su hafif kaldırıyo ya ben gümlicem sanıyorum :KK53:

Geçen Bolu'ya gitmiştik kaplıcalara 2 günlüğüne haftasonu
Kaplıcalar da bile tırstım dalga olmamasına rağmen :KK53:

oraya çok güzel diyorlar nemesiss..

benim de dibim düştü

Karlıkevi süper ama cok pahalı canım yaa 352 te la :KK70: Geceliği :KK70: Ama harika biryer

Ben de sinsi sinsi takılıyorum :KK70:

ama balayına gitmedik biss, bide cazibemi kullanarak fiyatı düşürmeyi denicem :KK1:

Elmayra senin için de sarılıcam k.valideme böyle sevgiyle :KK1:

Nemesis belki karşılaşırız oralarda kim bilir :)

Kader ya ne kadar benziyoruz biz seninle,bana abla diyebilirsin :KK51:

valla ikizleri görürsem hele bide seslendiğini duyarsam yanınızda biterim :)

X