Bir elti meselesi

Eltinizin ailesini(eşinizin kuzeni olsa bile)bayramda neden arayasınız ki? Ya siz çok düşünceli ya ben çok düşüncesizim. Bilemedim. Ben eltimi cok severim ailesini de öyle. Cok iyi insanlar ama bayramda aramam. Eşimin kuzeni olsa dahi böyle insan için kılımı kıpırdatmazdım. Ablasını aramışsınız, gecmis olsun dileklerinizi iletmişsiniz zaten. Bir de pasta, cicek alıp 3 cocukla kapısına gitmek...

Ay bu kadar el iyisi olmayiverin ya, mevlana degilsin bu kadar olma. Cocuguna su vermeyenlere ustelik kucucuk cocugu baska sehirde de birakmislar küs kalmak istemiyorum diye donmussunde donmussun birde telefonda trip atmissin kizginim kirildim diye ahahah. Sen istedigin kadar icimde kalmadi tavir aldim de umurlarinda bile degildir. Enayilik derecesinde el iyisi olman seni ve aileni yorar. Şahsen annem bana su vermeyen kadinin kapisina cicekle pastayla gitse o cicegi pastayi paralardim. Bayramda seyrandada merhaba merhaba etmeye devam et küs kalamadigin icin daha cook susuz kalir cocugun bacim. El iyisi anne,baba travmam tetiklendi şuan.

Çocuğuma ve aileme de iyi olmaya gayret gösteriyorum. Benim anne baba tarafımda ne olaylar yaşandı da kimseyle küs olunmadi. İyiki de olmamislar hiç bir olumsuzlugunu yaşamadım. Çünkü el iyisi değil en iyisi olmaya çalıştılar hep. İyiki böyle bir ailenin çocuğu olmuşum. Babam vefat etti korona zamanı cenaze namazı kılınan cami doldu taştı. Herkes en güzel şekilde andı hala da dua ediyorlar arkasından. Babam millete iyiydi bize çok çok iyiydi. Hepsi birlikte olunuyor demek ki diyorum. Ama bu elti ailesiyle hiç bir şey olmazmis anladım... Bir de Eylül'ün basina bı dugin var ortak katılacağız .. hiç gitmek istemiyorum. Bir araya gelmemek en güzeli olurdu artık ama zor.

Gerçekten sizi istemeyen insanların evine gidip, kapıya çiçek mi bıraktınız? Sizi sevsinler diye başka ne yaparsınız mesela, sınırınız ne? Pek normal gelmediniz bana.

Toksitlikten mi keyif alıyorsun iki günlük dünya diye bütün ruh hastalarını mi cekelim yani ne mantık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…