bir dua meselesi

Bende bir ara bayağı bakmıştım bulduklarim ve yaptıklarım
Kenzül arş
İsmi azam
41 Yasin
41 fetih
41 vakıa
313 Fatiha
313 Ayetel Kürsi
313 Kevser suresi
1641 Ya Latif
3025 Ya mucib
1000 ya Latif ve 100 salavati fatih
12 rekatlik hacet namazı
Cennetul Esma
İnşallah duanız kabul olur 🌷

Kenzül arş
İsmi azam
41 Yasin
41 fetih
41 vakıa
313 Fatiha
313 Ayetel Kürsi
313 Kevser suresi
1641 Ya Latif
3025 Ya mucib
12 rekatlik hacet namazı
Cennetul Esma
Bir de Eyüp sultanda Mehmet Emin Tokadi türbesinde çikolata alıp üzerine benim için dua edin yazıp dağıtmıştım.
Bir de eğer namaz kılıyorsanız sabah ve akşam namazlarının farzı ile sünneti arasında 41 Fatiha okumak.

Bir de Eyüp sultanda Mehmet Emin Tokadi türbesinde çikolata alıp üzerine benim için dua edin yazıp dağıtmıştım.
Bir de eğer namaz kılıyorsanız sabah ve akşam namazlarının farzı ile sünneti arasında 41 Fatiha okumak.
Valla bilmiyorum namaz kılmayı bilsem kılarım bildiğin tek dua Ayet-el kürsi onu ezberledim diğerlerini internetten okurum ama

Bazı sırlı dualar hariç ( alim veya evliyaların duaları) sayılı işte şu kadar okursan su olur vs gibi şeylere inanmıyorum şahsen hâşâ Rabb'im i dener gibi oluyor bence işte bu kadar okudum bana isteğimi ver der gibi peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem in çok güzel duaları var onları okuyun Rabbimle konuşun dertlesin Rabbim bunu bunu istiyorum deyin göz yaşı dökün bazen çok yoruldugunuzda Rabbim yorgunum kapına geldim deyin her zaman bunu yapamıyoruz malesef insanoğlu olarak ama Rabbimiz her daim her koşulda bizlerle

Kenzül arş
İsmi azam
41 Yasin
41 fetih
41 vakıa
313 Fatiha
313 Ayetel Kürsi
313 Kevser suresi
1641 Ya Latif
3025 Ya mucib
12 rekatlik hacet namazı
Cennetul Esma
çok teşekkür ederiz arkadaşım bizimle paylaştığınız için. Hepsini bir dilek için mi okumuştunuz ?

Bazı sırlı dualar hariç ( alim veya evliyaların duaları) sayılı işte şu kadar okursan su olur vs gibi şeylere inanmıyorum şahsen hâşâ Rabb'im i dener gibi oluyor bence işte bu kadar okudum bana isteğimi ver der gibi peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem in çok güzel duaları var onları okuyun Rabbimle konuşun dertlesin Rabbim bunu bunu istiyorum deyin göz yaşı dökün bazen çok yoruldugunuzda Rabbim yorgunum kapına geldim deyin her zaman bunu yapamıyoruz malesef insanoğlu olarak ama Rabbimiz her daim her koşulda bizlerle
çok gözyaşı döküp yorulduğumu anlattım.umarım dualarım kabul olur teşekkür ederim.

çok teşekkür ederiz arkadaşım bizimle paylaştığınız için. Hepsini bir dilek için mi okumuştunuz ?
Rica ederim inşallah okuyan herkesin duası kabul olur 🌷
Çoğunu bir dilek için okumuştum olmadı ama sonra olmamasının benim için daha iyi olduğunu gördüm.
Şimdi de atanmak memur olmak için tekrar okuyorum inşallah bu defa dualarım kabul olur 🙏

Rica ederim inşallah okuyan herkesin duası kabul olur 🌷
Çoğunu bir dilek için okumuştum olmadı ama sonra olmamasının benim için daha iyi olduğunu gördüm.
Şimdi de atanmak memur olmak için tekrar okuyorum inşallah bu defa dualarım kabul oGüzel haberlerinizi alırız inş.
Güzel haberlerinizi alırız inş. Aminnn

Bende geçen bir arkadaşıma sormuştum dua için bana teheccüd namazını kıl dua et demişti.Sonrada gör dedi.Fakat normaldede farz namazlarımı kılamıyorum teheccudu nasil kılacağım bilmiyorum.Tabi bu vesile ile baya araştırdım teheccud namazını.Nasip artik

X