BİR DUA DA BANA EDER MİSİNİZ?

QUEENofTURKEY

Garson masa iyi, manzarayı değiştir.
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
3.816
7.459
32
Duaların gücüne olan inancım ve hayatım boyunca olmasını istediğim her şeyin dualarla olması sebebiyle çok acil duaya ihtiyacım var arkadaşlar.

Hayırlısı ise bir isteğim var ve olması için Esmalarla dua ediyorum. Sayılara pek takılmam sürekli her gün başka bir esma.

Siz de bu hayırlı isteğim için bildiğiniz herhangi bir dua, ayet, sure, esma ne olursa benim için bir kez okur musunuz? Şimdiden ALLAH razı olsun. Herkesin gönül muradını versin RABBİM.

Sizin için 1 Fatiha, 20 Ya Vedud, 55 Ya Rafi, 55 Ya Mucib okudum.
Kalbinizden geçen tüm dualar kabul olsun, hayırlı isteğinizin çok şükür oldu sevincini yaşarsınız inşallah.

Sizin için 1 Fatiha, 20 Ya Vedud, 55 Ya Rafi, 55 Ya Mucib okudum.
Kalbinizden geçen tüm dualar kabul olsun, hayırlı isteğinizin çok şükür oldu sevincini yaşarsınız inşallah.
ALLAH bin kere razı olsun sizden. Tüm güzellikler ve hayırlar sizinle olsun. Ben bir dua istedim sizler bir sürü dua yolladınız. Böyle iyilikler hala var, ne güzel RABBİM... Ne muradınız varsa versin ALLAH.

Canım arkadaşlarım.
Sizlerden ALLAH razı olsun. RABBİM gönlünüzün muradını versin. Bugün sizlerden dua istediğim hayırlı işim için sonuç aldım. Sizler dua ettiniz gönlünü açtınız. RABBİM sizden razı olsun.

Konunuz kapanmadan yazayım istedim :) sonuç almanıza çok çok sevindim, inşallah her zaman çok güzel sonuçlar alırsınız :)
Allah sizden de razı olsun.

11 ihlas, 3 fatiha okudum. Dileğiniz hakkınızda hayırlıysa kabul olsun inşallah.. Allah gönlünüze göre versin.. Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…