Bebek İkinci El Bir dolandırılma ,yasal süreç ve uyarı ...

şort olayını ben de okudum

geçmiş olsun sızın adınıza uzuldum böyle sahsıyetler yuzunden ınsan guvenemez ve alamaz oluyolar gerçi bende satıcı olmama ragmen bende aldıgım ve alakasız seylerın geldıgını sıfır dıye ıkıncı el onunde koca bır yırtıkla geldıgı çok oldu...uzuluyorum böyle seylere gerçekten çok sınır bozucu sonucuda merak edıyorum

geçen ilk arabamı satan biri vardı bir an baktım almak istedim ama 6. hissim kuvvetlidir.o muydu arkadaşlar bu kişi?

BU ne arkadaslar sok oldum zaten sorunlar bu uç isimden cikmadimi Elmalıturtamla başladı uç gün önce annedemiroz şimdide bu emirin annesi site nasıl farketmiyor ki farklı bilgisayar mı kullanıyor acaba yeminle soklardayim yuh..........
Ben spor ayakkabısı aliyim dedi daha önce Ankara'dayim deyince elden aliyim dedim yok ben 150 km ötede sivrihisardayim dedi bende şüphelendim özelden bir sürü soru sorunca bana bir daha hiç. Donmedi uç numara var hepsinin etiketi üzerinde niye giydirmedi niye aldı birde numaralar 23,5 24 25 bu nasıl oluyor anlamamıştım şimdi anlıyorum yazik

Son düzenleme:
dolandırılma benim hassas noktam 2 sene önce yöresel ürünler satan bir siteden 4-5 ürün satın aldım ki iyki daha fazla almamışım.deneme amaçlı alışveriş yapmıştım kızlar.ve bu sitenin reklamını da çok bilinen bir gazetenin internet sitesinde görerek güvenip alışveriş yapmıştım.neyse bizim ürünler 1 ay oldu gelmedi.mail attım siteye yok telefon açan yok.2. ay gelmedi mail attım tüketici hakem heyetine gideceğim diye.sahibinden cevap geldi.yok efendim köklü bir ailedenmiş kimsenin hakkını yemezmiş.ürünleri en kısa zamanda yollayacakmış.bir sürü bahane.yok yine gelmedi.başvurdum hakem heyetine.adamın sitesinde 4-5 bankadan hesap nosu ve posta çeki hesabı var.şikayet sitelerine bir baktım 4-5 kişi daha benle aynı durumda.bir tanesi yazmış ürünlerim eksik geldi diye.belli bir tarihe kadar ürünleri gönderiyormui sonra batmış sanırım.hakem heyetine herşeyi belgeleyerek çıktı alarak verdim .o internet sitesinden bir daha alışveriş yapıyormuş gibi sipariş oluşturdum ertesi gün mail geldi ürün ödemesini şu kadar gün içinde yapınız diye.demekki site hala aktif dedim.artık yolladıkları msj otomatik mi bilemem.hakem heyetinden baya uzun bir süre sonra cvp geldi verilen adresteki kişiye ulaşılamamış filan.yaptığım alışveriş düşük bir meblaydı.allaha havale ettim kızlar .ama adamın sosyal paylaşım sitesini buldum gayet güzel gezmiş tozmuş yukarda allah var o kadar kişinin hakkını yiyor ve rahatça gezip tozuyo.benim anlamadığım hesap nosu isim bilgisi herşeyi hakem heyetine verdim nasıl ulaşamadılar anlayamıyorum.sonra o gazeteyede mail attım sitenizde reklamı yapılan alışveriş sitesinin dolandırdığını vb anlattım onlar da dönüş yapmadılar.ondan sonra bilinen sitelerden alışveriş yaptım adını sanını bilmediğim bir yere girmeye korkuyorum valla eşim de hala soruyo takılıyo bizim ürünler ne zaman gelecek diye.allaha havale en güzeli.

ay ucude aynımıymıs

Elmalıturta bişeyler satıyorken gece mesaj atmıştım dikkat edin bu kadında var bir iş,sabah ,emirin annesi hemen atlamıştı bugün kargomm geliyo bilmemne,sonrada özeldenmesaj attı kargom geldi kadına ayıp ettin falan:))

Ben spor ayakkabısı aliyim dedi daha önce Ankara'dayim deyince elden aliyim dedim yok ben 150 km ötede sivrihisardayim dedi bende şüphelendim özelden bir sürü soru sorunca bana bir daha hiç. Donmedi uç numara var hepsinin etiketi üzerinde niye giydirmedi niye aldı birde numaralar 23,5 24 25 bu nasıl oluyor anlamamıştım şimdi anlıyorum yazik

bende o kadar savunmasına sasırmıstım aynı nursen hanım ısısne benzemıs

aaa nursellanın da aynı kişi olduğunu söylemeyi unutmuşum
gerçi artık farkedilmiştir yasemindemirözle aynı olduğuna göre nursella da o sonuç olarak

Son düzenleme:
Vallaha şu an bile aramızda olabilir ,ne çektik be arkadaşş:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…