Bebek İkinci El Bir dolandırılma ,yasal süreç ve uyarı ...

annedemirözün ne olduğunu söyledim kimse inanmadı bana ama.hatta yapmayın böyle iftira atmayın milleti karalamayın diye bir sürü laf yediğimle kaldım.ben kızı takip etmesem dolandırıcı diye yazar mıyım?tabi allem etti kallem etti bana özür diletti o ayrı bir konu :KK70: özür dilemesi şartıyla yapmıştım ama bendeki saflığa bak özür bekliyorum :KK70:

annedemiröz yalanmıymış anlamadım ben şimdi..emirinannesi anlattı ya hani şurda oturuyor şöyle böyle diye..dolandırıcmıymış? noluyor yaa kafam karıştı iyice benim

Herkes herseyi en basindan beri biliyordu da soylemek bugune nasipmis..hepsinin ayni kisi oldugu belliydi cok tutarsiz mesajlari vardi..neden birimizden biri cikipda elmaliturtami yada annedemirozu korumadik da hep emirin annesi onlari aklamaya calisti?bisey soylemiyorsak bilmedigimizden degil?

annedemiröz yalanmıymış anlamadım ben şimdi..emirinannesi anlattı ya hani şurda oturuyor şöyle böyle diye..dolandırıcmıymış? noluyor yaa kafam karıştı iyice benim

evet canım sahte hesap.bi de emirinannes bana msj atıyor bizim işyerinde kk yasaklandı annedemiröz ağladı falan.İyice saf sandı beni :KK37: annedemiröz ve senaay80 mesajlarına bakın ikisi de aynı yöntemle çay satmaya çalışıyor.emirinannesi annedemirözün sattığı şeyleri satıyor onun adına konuşuyor.bu arada nedense emirinannesi de irisse çay satıyor ve hesap nosu yasemindemiröz adına.bak bak bak.emirinannesi annedemiröze bi akrabam diyor bi arkadaşım diyor daha karar veremedi.ooooo daha bir sürü çelişki:KK53:

evet canım sahte hesap.bi de emirinannes bana msj atıyor bizim işyerinde kk yasaklandı annedemiröz ağladı falan.İyice saf sandı beni :KK37: annedemiröz ve senaay80 mesajlarına bakın ikisi de aynı yöntemle çay satmaya çalışıyor.emirinannesi annedemirözün sattığı şeyleri satıyor onun adına konuşuyor.bu arada nedense emirinannesi de irisse çay satıyor ve hesap nosu yasemindemiröz adına.bak bak bak.emirinannesi annedemiröze bi akrabam diyor bi arkadaşım diyor daha karar veremedi.ooooo daha bir sürü çelişki:KK53:

way anasını :KK53: :KK53: benim hafiyelik bu kısımlarda çalışmamış zannımca :KK52:

birkaç hesabı daha var.ya zaten biri şuna ihtiyacım var diyor ve aradan fazla geçmeden biri ilan veriyorsa bir araştıracaksın doğruluk payı ne kadar diye.evde çektim diyor araştıyorum bilmem kimin forumunda çıkıyor fotoğraf ama bir şey demiyorum,ne diyim suçlu çıkıyorum :KK53:

emirinannesi=annedemiröz=yasemindemiröz=senaay80=elmalı_turtam= ayşeli bi nick vardı tam hatırlamıyorum o.3 tane daha var onlarda da takipteyim bir iki açık verdi ama tam belgeleyemem o yüzden söylemiyorum arkadaşlar.emin olursam ve siz ondan bir şey alacak olursanız uyarırım tabi inanmazsanız bir şey diyemem.hepimize güvenli alışverişler.:KK16::KK16:
aslında 2.elin admini olsam iyi olurmuş:KK47:

Son düzenleme:
bandag haftalar önce bunları konuşmuştuk görüyorsun değil mi?Ne kadar safız ya çıkıp söylesek ya

emirinannesi=annedemiröz=yasemindemiröz=senaay80=elmalı_turtam= ayşeli bi nick vardı tam hatırlamıyorum o.3 tane daha var onlarda da takipteyim bir iki açık verdi ama tam belgeleyemem o yüzden söylemiyorum arkadaşlar.emin olursam ve siz ondan bir şey alacak olursanız uyarırım tabi inanmazsanız bir şey diyemem.hepimize güvenli alışverişler.:KK16::KK16:
aslında 2.elin admini olsam iyi olurmuş:KK47:

korku filmi gibi eşitlemeler :KK53: :KK53:

birkaç hesabı daha var.ya zaten biri şuna ihtiyacım var diyor ve aradan fazla geçmeden biri ilan veriyorsa bir araştıracaksın doğruluk payı ne kadar diye.evde çektim diyor araştıyorum bilmem kimin forumunda çıkıyor fotoğraf ama bir şey demiyorum,ne diyim suçlu çıkıyorum :KK53:

bandag haftalar önce bunları konuşmuştuk görüyorsun değil mi?Ne kadar safız ya çıkıp söylesek ya

Benim de sana ozelden,elmaliyla ilgili yazasim geldi kaç kere şüpheleniyorum diye de vazgeçtim hep :)

Allah evlatlarımıza haram lokma yedirmesin ve kötü niyetli insanla karşılaştırmasın herkesi kendimiz gibi sanıyoruz

Konuyu acan arkadas nerde yaa?durmadan yaziyoruz o bir kere bile yorumda bulunmadi?merak ettim de??

ben şöyle düşünmüştüm oysa:

emirin_annesi devlet dairesinde çalışıyorum dedi ya, annedemiröz de haftada 3 kez geliyor bizimle çalışıyor dedi.. şimdiiiiii bu bayan kesin sağlıkçı dedim iş arkadaşı o bayan da ayrı biri..pc de emirin_annesi bu siteyi farkedince aynı pc den üyelik açtı arkadaşlarına.. yani böyle düşünmüştüm arada para mevzularını bilmiyorum tabi..
bu arada tokat ta kardeşim war dedi bana senden alacakları war dedi dur bakayım nickine belki onu da o açmıştır :KK53:

Benim de sana ozelden,elmaliyla ilgili yazasim geldi kaç kere şüpheleniyorum diye de vazgeçtim hep :)

evet canım gözüm kararmış bir şekilde sandalet arıyorken denk geldim elmaalıya:)sabahtan akşaama bütün günümü yedi,satmamak için bin takla attı.Bende kadının boğazına yapışmışcasına inat ettim:)baktım başa çıkamayacğım almıyorum kardeşim dedim o da sevindi almadığıma,işe bak sen:)))o ara benim kararmış gözlerimi bandag açmıştı.Arkadaşım öpüyorum seni...

Son düzenleme:
Yaa zaten bi insani baskasi ovecek kendi degil..emirin annesi durmadan bisuru kisiye sattim herkes memnun benden bilmem ne..durmadan cok guvenli oldugunu yaziyodu..annedemirozle ayni isyerindeyiz diyo sora bi ilaninda birbirlerine sortlar en son kaca olur diyorlar..madem ayni yerdesin birbirini taniyosun niye netten soruyosun?bi ilaninda kim kimin isyerine gidiyo yazmistim biri eskisehir diyo biri ankaradayim diyo..daha bisuru sey...

X