Bir derdim var

Evet hiçbir nedeni yoktu gelmek için canı sıkıldı geldi bizim huzurumuzu kaçırdı sadece olan bu. Belirli bı sure olması için bunu önceden bilmemeiz gerekirdi kız tatile on günlüğüne diye geldi sonra da laf arasında caliscam ben dedi yani durul kendisi de anlatmadı lafı gelmese öyle yamancakti

Soylediklerinizin hepsine katılıyorum eşime de belki içten içe öfkem dinmedi kırgınlıkların var tabiki ama bebeğim doğmuştu herşeyi kenara bırakıp oma odaklandik daha da uzatıp çocuğumun güzel gunlerinden alamazdim. Çünkü değmeyecek biri daha fazla hayatımızda yeri olsun istemedim.

Valla bana sormadan kimse benim evimde düzen kuramaz kendi ailemde dahil olmak üzere
Hele misafir ayağına kardeşi eve yerleştirmek ülkemizde bolca olan bir şey maalesef

Bu arada çocuğun barınma ihtiyacı olacaksa bunu karşılaması sorun etmesi gereken anne babasıdır abisi yengesi değil ha kendileri davet ederler o ayrı. Ya ailesi kız maaşını alana kadar kadar ev bulup kirasını verecek ya da kendine yakın iş bulacak.

Ev sahibine haber vermeden kafasına göre gelip hamile kadının evinde 5 ay kalmak nedir ya? Bir de burada ne olmuş ki diyen üyeler olmuş, size bir telefon açıp haber bile vermeye tenezzül etmeden biri gelip evinizde aylarca kalınca da aynı şeyi söyleyebilecek misiniz?
Gerçekten bazen şok oluyorum.

Bende fazlasıyla şok oldum. Başa gelmeyince bazıları anlayamiyo demekki.

Hem saygısızlık olduğunu söyleyip hemde abarttigimi düşünüyorsunuz. Sizin gibi saygılı davransaydi bunlar yaşanmazdı. Sizin evinize habersiz yerleşmeye gelen biri oluncaki tepkinizi merak ediyorum. Çocuğum onun yüzünden erken doğmadı sağlık sorunlarında vardı ama yaşattığı stresin de beni etkilediğini düşünüyorum

Bende fazlasıyla şok oldum. Başa gelmeyince bazıları anlayamiyo demekk
Ben anlamakta çok zorlanıyorum hadi ev sahibini geçtim, misafir pozisyonundaki kişi de başkasının evine yerleşmekten hiç mi rahatsız olmuyor yani?
Aciliyeti olan bir durum olur, mecbur kalınır, geçici bir süre içindir vs o zaman da insan gibi ararsın abini, yengeni izah edersin. Gelecek olursan da ayrılacağın güne kadar evin insanı gibi yemeğe, temizliğe yardım edersin.
Siz haklısınız, bende kesinlikle sorun çıkarırdım

Bende çok zorlanıyorum. Bazıları abartmissin yazmış başlarına gelse böyle kabullenirler mi acaba. Kimse gaddar canı değil izah edilse ya da muskul bişey olsa ben zayen cok vicdanlı bı insanım ama ona karşı artık bütün iltimasim bitti

Abartı olduğunu dusunmuyorum. Ne yaşadığımı bilmeden kesin hüküm veremezsiniz sağlık sorunlarım vardı zaten yaşadığım gereksiz streste etkiledi tabiki.
Malesef çocuk konusunda da fazlasıyla zorluyo beni

Çok teşekkür ederim. Evet çözülemeyecek bişey değil biliykrum ama bı destek almamız sart oldu çünkü ben anlattıkça bişey degismiuo. Arastiricam teşekkürler

Kendi içinizde çok fazla şey yaşamışsınız o konuda hem fikirim. Ama gerek yokmuş. Değdi mi?

Erken doğurma seçilebilen bir durum değil!
Ne ablamin ne kaynimin evine çökerim. Böyle bir dengesizlik sözkonusu bile olamaz!

Böyle terbiyesiz, yol yordam bilmeyen görümce zimbirtisi gelinin yüzüne baksa ne bakmasa ne?! Hadi görümce cahil, anasi danasi yokmu bu kizin? Nasil hayatlar yaşiyorsunuz anlamiş değilim

ben abarttığını düşünmüyorum. hamilesin kendince stresin var, daha rahat dinlenmek evde yayılmak istediğin bir süreç var sonuçta ve haber bile verilmeden evine yerleşiyor birisi. bu ne rahatlık yahu eşin de ne oluyor dememiş nasıl bir yok sayma haliyse bu.
çocukla ilgili de sorumluluğu daha fazla yükle her haltta seni suçluyor kendisi baksın yok öyle yarım saat gösteriş babalığı.
madem çok biliyor, çocuğu yatıştırmayı öğrensin.
aşırı sinirlendim.

Aynen öyle. Abim evleneli iki sene olacak evlerine daha bir kere gittim ki aynı şehirde yaşıyoruz. Allah muhtaç etmesin değil 5 ay 1 hafta kalmak zorunda olmak istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…