Bir derdim var fikir yada anlaşılmak istiyorum

16 evlenmedim 18 evlenmdim 19 da kızım oldu derdim babamdı çözebilecek misin acaba
7 yıl evlilik yazmışsın yaşın 23 olunca quick math. Keşke okul ve ekonomik özgürlüğünü alana kadar dişini sıksaydın. Neler çekenler var aile evinde hepsi üniyi bitirene kadar dişini sıkıyor anlatsam aklın durur.

cocugunu kreşe gönderdiğini de düşünmüyorum.

Evi kiraya verip size gönderecekler demişsiniz ama öncesinde kardeşi gelince evden çıkmamız gerekecek 2 seneye demişsiniz. Evin kirasını 2 sene mi alacaksınız sadece? 2 sene için kiracı girse nasıl çıkaracaklar sonra? Bence sizi oyaliyorlar ya da biz tepki verdik diye konuyu biraz değiştirdiniz. Yine de doğru kabul edersek, oradan gelecek paraya güvenmeyin derim.

Evet yani kendinizi toparlayana kadar biz yollariz dediler ama oda bizim zorumuzla dediler gbi oldu

Senin neyi gerek görüp görmediğin de beni alakadar etmiyor madem konuyu kamuya açtın o zaman seve seve okuyacaksın görüşleri
Okuyorum zaten ama inandırmak zorunda değilim yani kızımı kreşe yolladma ister inan ister inanma neyi değiştirir kaldı ki bu konuda niye yalan söyleyim ki

Okuyorum zaten ama inandırmak zorunda değilim yani kızımı kreşe yolladma ister inan ister inanma neyi değiştirir kaldı ki bu konuda niye yalan söyleyim ki
Sana kim inandırmak zorundasın dedi öyle bişi dediğimi animsamiyorum iki üniversite mezunu hanım ben inanmıyorum dedim bu bir görüş bildirmek tır . Nerenin lisans mezunusun sen su fakültesinden mi

Çalışabilecek olmanız şart.O yüzden kreşte çalışmaktan bahsetmişsiniz arkadaşınızla net olarak maaş için görüşün.Bir tanıdığım çocuğu oraya gittiği için maaş almadan çalışıyordu hiç geliri yoktu yani çocuğun eğitim ücreti olarak sayıyorlardı.İlla gidecekseniz eşiniz önce gidip işini ve evi netleştirsin.

İşte konuşuluyor düşünüyoruz gitmeyi ama kesin hemen değil fikir almak için yazdım zaten ama en kısa olan vakitte ayarlanacak en iyi şartı ayarlayıp öyle gidicz olmadı eşim bu işten çıkıp başka guzel aylikli bir iş bulursa işte hep düşünüyoruz araştırıp bakıyoruz hayırlısı olsun halkımıza

Ne hakkiniz var da helal etmiyorsunuz pardon... fikir sormssunuz yorum yapiyoruz. Burasi şakşakçi bi platform degil yanlişa dogru niye diyelim ki... alinp kirilacaksanz ve dogrunyz sabitse konu açmayin...

Sahil var zaten gel kokusuna bak boydan boya nerdeyse duvar ördüler deniz taskini oluyor böcekler var diye keşke herşey uzaktan güzel olsa
E izmir de aynı. Koku desen var, böcek desen var, her kış su altındayız. Ama istediğin yerlerden biri izmir. Eminim diğer yerlerde de benzer sorunlar vardır. Muğlada mesela termik santraller var havası berbat, denizli zaten sanayi şehri, yine havası berbat. Başka neresi vardı listede hatırlamıyorum ama her yerde bu saydığın şeylerle karşılacaksın. 10-15 bin bandında kiralayacağın evler zaten eski ve dökülüyor olacak sonra ay böcek çıktı, of rutubetten oğlumun astımı azdı diye konu açacaksın.

Ne hakkiniz var da helal etmiyorsunuz pardon... fikir sormssunuz yorum yapiyoruz. Burasi şakşakçi bi platform degil yanlişa dogru niye diyelim ki... alinp kirilacaksanz ve dogrunyz sabitse konu açmayin...
Şakşaklayin demiyorum zaten ama bu denli anneligime laf denecek kadarida fazla kaç tane kişi normal şekilde fikrini söylemiş doğru olduklarını haklı olduklarini söyledim zaten ama bir iki tanesi abartarak anneligime laf diyerek ters bir şekilde azaralayarak yazamaz hakları yok o sekilde

Sizinle konusmuyorum yazmayın sizin fikrinizide istemiyorum

Uyarsan da dinlemiyorlar. Bi tanıdığım var... Kız memur maaşına yakın maaş alıyor, işi çok rahat, kadrolu sayılır. Eşi özel sektörde asgari ücretli, Şimdi herkesin okuduğu bi bölümde son sınıfta. Mezun olunca bilmem kaç binle işe başlıyorlarmış. Kız istifa edecek gidip başka şehirde yaşayacaklarmış. Kız çalışmasa da olurmuş. Herkes kollarını açmış iş vermek için bunları bekliyor sanki. Daha ortada hiç bişey yok. Şimdiden göç planları yapıyorlar. Kız kafaya koymuş istifa edecekmiş. Ve gitse tekrar o işe girme ihtimali yok. Benim aklım almıyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…