Bir derdim var fikir yada anlaşılmak istiyorum

Bekarken ne yaşadığımı ne biliyorsun evlenince liseyi bitirdim çocuk gelişim okudum ve atanacam göreceksinz burayada yazacam
Ben çok isterim ki bunu başarın Allah yardım etsin, her şey gönlünüzce olsun, her şeyi planlı yapın bilinmedik bir şehre işsiz evsiz 2 çocukla çok zor, tek başına bile çok zor

Ben çok isterim ki bunu başarın Allah yardım etsin, her şey gönlünüzce olsun, her şeyi planlı yapın bilinmedik bir şehre işsiz evsiz 2 çocukla çok zor, tek başına bile çok zor
Amin sağolun o kadar kırgınlıklar ile büyüyen bir kız çocuğuyum ki inanın birşey başarmak insanların gözüne sokmak istiyorum

Depremzede olduğu için düşük kiralamış olabilirler ama ev sahipleri de ilk etapta düşük verdi zaten. O mağdur insanlar yeni bir hayat kurup biraz toparladıktan sonra onlar da kuş kadar paraya talim etmeyecektir. Şu an gitse kimse depremzede diye ucuza vermez evini. Biz biraz gazla çalışan bir milletiz maalesef.

Bekarken ne yaşadığımı ne biliyorsun evlenince liseyi bitirdim çocuk gelişim okudum ve atanacam göreceksinz burayada yazacam
Abla çocuk gelişimlerin atamalarından haberin var mı? Mülakattan haberin var mı? Kpss kitap paralarından haberin var mı? Bir sürü rakibin olduğundan ve iki çocuğun oldugundan haberin var mı?

E niye çocuk gelişimi okudun o zaman? Adalet fakan okusaydın.

Konuların bitmemiş, hala Türkçeyi düzgün yazamıyorsun. Yazamayan insan soru çözemez.
Adalet yazmıştım ama ilk sırada çocuk gelişim vardı o geldi şuan katiplik daha hoş geliyor gözüme arkadaşım çok kolay atandı 73 ile katip oldu tabi klavye filan mülakat vardı geçti onlari

Hazır olduğunuzda yolunuz açık olsun, inşallah çok daha güzel şartlarda yaşayacağınız bir yere gidersiniz. Yorumları dikkate almanıza ve fikrinizi değiştirmenize sevindim.

Adalet yazmıştım ama ilk sırada çocuk gelişim vardı o geldi şuan katiplik daha hoş geliyor gözüme arkadaşım çok kolay atandı 73 ile katip oldu tabi klavye filan mülakat vardı geçti onlari
Arkadaşının torpili vardır. Kaynım 50 kişinin işe alınacağı sınavda 7. oldu ve almadılar işe.

Ben baktım sarı siteye, Ankara'da Sincan Tokilerde giriş katı veya kot1 , 1+1 veya 1+0 stüdyo daireler ortalama 6000...

Hazır olduğunuzda yolunuz açık olsun, inşallah çok daha güzel şartlarda yaşayacağınız bir yere gidersiniz. Yorumları dikkate almanıza ve fikrinizi değiştirmenize sevindim.
Eşime demedim buraya yazdığımı konuştuk ben böyle fikir sundum diye söyledim işte oda kabul etti umarım iş yeri fikir değiştirdik diye sorun çıkarmaz

Bak guzel arkadasim tane tane anlaticam; sehirden gitmek istemen normal ama hayat cok asiri pahali... bizde diyoruz ki hazir kira odemiyorken çikma evden birikim yapmaya bak zaten 2 yil sonra çikacakmssn o zaman sehirdende ayrilirsin.22 bine kira & fatura odeyip gecinmek çok zor... ben kendimden ornek vereyim Bursada'yim evim var kirada, kira 7500 eylulde enaz 12 bin olacak. Ki kiraci yeni girmiyor sitede kiralar 20den basliyor kiracim çiksa 25 e ilan koysam aninda tutulur.Iki cocukla cok zorlanirsin hayat cok pahali herkes sana burda bunu anlatmaya calisiyor.Keşke şartlar daha iyi olsa bizde konuna daha umutlu yorumlar yapabilsek

Hayır ya Hatay'da depremden sonra ilk defa o kadar çok alım oldu ki zaten lise mezunu o bide yani bizede umut oldu işte
Peki bu yıl hükümetin tasarruf tedbirleri kapsamında kpss de alımların üç yıl boyunca minimum düzeyde yapılacağına dair duyurusuna denk gelmedin mi?

Hayır ya Hatay'da depremden sonra ilk defa o kadar çok alım oldu ki zaten lise mezunu o bide yani bizede umut oldu işte
Kaynım kaç yıl denedi kâtip olmayı. İyi de yapıyordu sınavlarda ama torpili yok diye hep mülakatta elediler. Başka işe başladı artık ordan fayda gelmediğini görünce. Arkadaşınız istisna olmuş gerçekten torpili yok ise. Maalesef Türkiyede genel durum bu şekilde.

Bakın çok haklısınız. Bu istekleriniz de çok makul ama bunları sağlayacak imkanlarınız yok. Ben de deprem şehrindeyim, depremi de yaşadım. O dönem eşim çok istedi tayin alayım, ki kamu personeliyim hak tanındı ama ben istemedim. Şimdi olduğum şehir çok mu normal ama benim o şehirden çıkmam her şeyin alt üst olması demek. Çift maaşız çok şükür. Kocamın maaşı eşinizinkinden yüksek. Ben de memur maaşı alıyorum ama değil şehir değişmek ev değişmeyi bile gözüm kesmiyor. Çünkü bu evden çıkmam kaç katı kira taşınma masrafı ıvırı zıvırı demek. Ben çift maaşla göze alamıyorken sizin gözü karartmanız çok cahil cesareti gibi geldi bana. Arkadaşınıza güvenmişsiniz ama o yerlerde asgari ücret bile verilmiyor. Sigorta yok. Çocuğumu yanımda götürücem diyorsunuz ki onun da cüzzi de olsa masrafını alır. Eee astarı yüzünden pahalıya geldi. Evinizde oturun daha ii. Sizin iki çocuğunuz var her şeyi düşünmek zorundasınız. Yarın bambaşka şehirde yapayalnız sıkıntı yaşarken kimin kapısını çalacaksınız

Sağolun anlıyorum bende öyle karar verdim ztn

Haklısınız bende öyle düşünüyorum o yüzden bir süre daha burda kalicaz en azından çık denene kadar diye karar verdik esimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…