Bir derdim var fikir yada anlaşılmak istiyorum

Bende sizi yorumunuzu okuyunca yorumumu gereksiz buldum çok haklısınız.
Sadece kafamda başka canlanmisti denilen yer ve çok kısa Google görseliyle anlık yorum yaptım.
Halbuki gercek hayat Google görsellerinden çok başka.
Ve düşündüm de evet dediğiniz gibi depremden etkilenmedigimiz için belki de bu kadar kolay ve duyarsizca yorum yaptım.

Bekarken ne yaşadığımı ne biliyorsun evlenince liseyi bitirdim çocuk gelişim okudum ve atanacam göreceksinz burayada yazacam
Lise çocuk gelişimi mezunu musunuz? Üniversite bile olsa artık her yer çocuk gelişimci dolu. Geçen bi yerde "elini sallasan çocuk gelişimciye çarpıyor" dedim, ortamdaki biri de "öyle deme ben de çocuk gelişim mezunuyum" dedi. "Al işte birine daha çarptı" dedim . Yani artık üni okumak ayrıcalık değil. Her yerde üni var. Çocuk gelişimi dediğiniz açık öğretimde var, hatta sınavsız ikinci üniversite olarak da var. Herkes okudu yani. Devlet de tasarrufa gitti. Memur alımı sınırlandırıldı. 80-90 alamayan için atanmak imkansız gibi bişey. 80-90 alacak adam da şimdiye kadar alırdı. Lütfen biraz gerçekçi olun

Evet gidin ama hayırlısını dileyin. Mutlu olacağınız yere, en güzel şekilde gidin inşallah. En çok da çocuklar için bu duam

Zonguldaka taşınmanızı asla tavsiye etmiyorum. (ereğli dışında herhangi bir ilçesine) her ilçesinde üniversite kampüsü olduğu için kiraları neredeyse istanbul ile yarışıyor bilginiz olsun.

7 yıllık evliyim diyorsunuz 23 yaşında olduğunuzu kabul ediyorsunuz 16 yaşında mı evlendiniz? Sizi yargılamak istemiyorum da bence siz kreşte çocuk bakma işine falan hiçbir şekilde girişmeyin..

Bursa büyük şehir kendiniz bir kreşte çalışıp küçüğe de orda bakabilirsiniz ama kiralar fazla ucuz yerlerde yaşanmaz durumda uyuşturucu tinerci hep gece kondu mahalleleri şeklinde hatayı ararsınız. Bende Hatay'dan Bursa'ya taşındım inanın hayat şartları ve pahalılık çok daha fazla . İptal edebilirseniz edin iki yıl ise girin çalışın para birikimi yapın hem iş tecrübeniz de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…