Bir derdim var deyip dahasını ekleyenler :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madam, dünya hassas kalpler için bir cehennemdir..

Başlıkta haksız çıkmak gibi bir durum yok.
haklı olmadığı halde konu açıp ama yanlış düşünüyorsun diyen kişilere ama şöyleydi diye nir sürü eklemeler yapanları,bunu da anlatmamıştım ama şu da olmuştu diye anlatan kişileri eleştiren bir bakış açısı ile başlık atıldığını düşünmüştüm ama öyle değilmiş,içerik başkaymış dedim.

Ne yapayım ben duygularımdan kaçmam, bastırmam. Böyleyim işte. Mutluluğu da a
azicik okudum, habire aglayip sızlaniyorsunuz diye adam sizi sarip sarmalamak zorunda değil, içinden gelmiyordur artık hakli olarak. Surekli negatif enerji veren birinin yanina ben de .
azicik okudum, habire aglayip sızlaniyorsunuz diye adam sizi sarip sarmalamak zorunda değil, içinden gelmiyordur artık hakli olarak. Surekli negatif enerji veren birinin yanina ben de yaklasmam.
Aaa ağzım açık kaldı. Atma şu zehirli oku sonra muhattap alıp cevap yazıyorum. Benim olduğum yerde negatifliğe yer olmaz, aslında konunun içeriğinden bile anlamanız lazım tuhaf. Olumsuz duyguları çok suk deneyimlemem ne mutlu ki, benimle olanlar da deneyimlemez. Genelde modumuz yüksektir. Allah ya da enerji deyin, ne isterseniz.Bu yüzden siz belki alışıksınız kaoslara çatır çutur yazıyorsunuz ama ben afallıyorum. Bir kelime bile trigger ediyor, çünkü tanıdık bir duygu değil. Şimdi anlayabilmişsinizdir umarım. Sevgiler.

Haklısınız, ben paylaşım ve sohbet niyetiyle yazmıştım birden okazyon değişik bir hal aldı. Ama tecrübe kısmına katılmıyorum, bazı yorumlarda içerik yok, yorum yok, ilginç bir nefret kusma arzusu var. Psikolojide yüksek yapmayı düşündüm bir anlığına ama bu zihniyeti anlamasam da olur :)

Yazınızdan tam tersine olumsuzluk akıyor. Mıy mıy gıy gıy bir tip canlandı gözümde mesela yazıyı okuyunca benim. Hiç öyle müthiş enerjik bir insan vibe ı almadım. Realist olmak size kaos gibi geliyor olabilir ama bu kadar karmaşık duygular yaşayan ve burada paylaşan sizsiniz, biz sadece yorum yapıyoruz.

Gözlerime kıyamadım valla , okuyan varsa helal olsun...

Neye göre nefret kusma , kime göre. Şimdi bazı üyeler konu açan üyenin geçmiş konularını da biliyor ona göre yorum yapıyor. Ya da durum bariz ortadadır ama üye ısrarla diretiyordur. Bazı üyeler başka üyeliklere geliyor bir kelimeden ya da olay örgüsüden eski üye olduğu anlaşılıyor ona göre yorum yapıyorlar. Ha kötüsü yokmudur illa ki vardir. Sonuçta her insan farklı duygu demek.

Size değil de çevrenizdeki insanlara Allah sabır ve kolaylık versin.

Tüm yanlışlarınızı, pms diye bahane bulmuşsunuz. Ama iletişim sorununuz var. Lütfen çevrenizdeki insanların iyiliği için bir terapi alın.

olumsuzluk ne alaka vallahi anlamıyorum. Ben size ispat etmiyorum ki, hani sanki odanıza girmişim tepiniyorum ben mutluyum vibeıma baaak uyaaan afasfsvsv çok şükür büyük bir derdim yok sağlık sorunum yok, seviyorum seviliyorum keyfim yerinde. Karmaşık duygum da olsun, insanız olacak o kadar.

Bilemiyorum Altan. Buranın kendi şeydidir o. Okuduklarım üzdü biraz, hani zorbalık yapma potansiyeli olanlar var gibi geldi. Çok yardımcı bir durum gibi değil. Onda şeyettim

Konu sahibi, kendini sevmediğin bu konuyu açmandan belli. Kendini bir anonim, internet ortamında kanıtlamak için yazıp durmuşsun. Ben dahil hiçkimse o yazıyı baştan sona okumaz. Kendi kusurlarını görüp, kabul edemediğin için bunu sızlanarak dışarı vuruyorsun günlük hayatında ağlıyorsundur vs, burda da yazıp durmuşsun. Dışarıya böyle mutluyum vs yazarsın gösterirsin, ama evine geçtiğinde sızlanırsın. Hayat böyle geçmez. Daha mantıklı, sakin davranmaya çalış. Hayatı kendine zorlaştırırsın.

Bir odamıza girip tepinmediğiniz kalmış zaten, destan yazmışsınız hiç görmediğiniz, tanımadığınız insanlara. Bir de bu random gülüşü çok kullanınca çok enerjik bir görüntü olmuyor. Aksine sizin deyiminizle çok “cringe” duruyor.

Eski konunuza baktım da şimdi. Yorumlarda ki detaylar beni benden aldı.
Eltime tekne almışlar, bana da ister misin demediler elim beni korumadı.
Gerçi bana da yarış atı almışlardı ama neyse.
İki yardımcım var yatılı, iş yapmaz eşim onlar yetiyor zaten.
Çalışanım okumuş yabancı çalışanım beni ingilizce uyardı kendinizi açık ediyorsunuz çok detay vermeyin dedi.

şu yukarda özetlediğim açıklamalarınızı okuyunca anladım ki trol sünüz.

Ya noldu şimdi Allah aşkına. Ne üzdü sizi bu kadar. Hangi noktaya bastım da bu kadar tepki. Beni tanımazsınız, çevremi tanımazsınız. Evet ben biraz prensesimdir sevenlerim de ona göre davranır, arkadaşım kırıcıdır ama ben ona göre davranırım, başka biri hassastır ona göre davranırım. Hayat bu, hiçbirimiz mükemmel değiliz ve bir aradayız, birbirimizin senkronuyla yaşıyoruz. Umarım siz de bu agresiflik ve halsizlikle kabul görebileceğiniz bir çevre edinebilmişsinizdir. Öpücükler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…