Bir daha konu açmayabilirim, kocamla gelinin son gelişmeleri.

Siz gitmiyor musunuz eşinizle hayırdır? Sadece üçlü yapılan aktiviteler yapıcaklar herhalde, okey değil ki dördüncü lazım olsun.

Siz niye formaliteden boşanıyorsunuz ki ne işler çeviriyorsunuz yasa dışı?
Normal bir iş için kimse formaliteden boşanmaz sizin ailede gelin ve kocanızdan önce kim bilir neler var formaliteden boşanma doğruysa.
Baya körler,sağırlar birbirini ağırlar tarzı değişik şeyler var belli
Umarım yakalarlar sizin formaliteleri tümden

Sakın kızını bu ahlaksızların yanına gönderme. Ruh hastası mı bu insanlar, böyle salak bir ortam mı var. Ortada gelin ve senin kocanın ilişkisi var,kardeşinin tek derdi para, belki olan bitenden haberdar eee kardeşin sen dururken bayramı sen ve büyük kızınla geçiriyor. Olur mu böyle saçmalık. Sen nasıl bunu aklından sıradan, normal bir şey gibi geçiriyorsun, kızının orada ne işi var, neye şahit olacağı belli değil, nasıl bir annelik bu. Hay Allahım ya.
Çocuk önemli değil tabi ki. Eski koca gelinin yanına gidiyor ya, onlardan haber almak için annesi de farklı türlü kullanır çocuğu.

Çocuk önemli değil tabi ki. Eski kocan gelinin yanına gidiyor ya, onlardan haber almak için annesi de farklı türlü kullanır çocuğu.

Ama yani yazık çocuğa, niye çocuk annesinden ayrı kalıyor bayramda, ben neden kendi ablam/abim varken eniştemle bayram geçireyim tövbe tövbe ya. İnsanın okurken böyle sinirleri bozuluyor. :sinirli::sinirli::sinirli:

Ayrıca eski kocayı bırakta kızını gönderme o manyakların yanına. Midenle beraber annelik duyguların da mı alındı?
Çocuğu kullanıyor babası, dayısının karısıyla vakit geçirmek için.
Bu çocukların görüşme meraki.. Kuzenlerin arasıni acmam gerekecek

Ben esimin memleketine gitmiyorum ailesi beni hic istemedi diye
Ay şaka gibisiniz. Siz gitmiyorsunuz ailesi istemedi diye ama kardeşiniz orda sizi istemeyen ailenin evinde kalıyor. Madem rahatsızsınız bu kadar yakınlaşmalarından gidin kocanızı bu üçlü muhabbetin içinde bırakmayın :)

gelinimiz ona duygularini söyledi
Bunu uydurduğunuza o kadar eminim ki. Aylardır bunu yazıyorsunuz ben hiç inanmıyorum çünkü birinin sizi desteklemesi lazım. Kocayla pardon eski kocayla fingirdeşmek isteyen gelini her platformda taşlarlar, sizin durumunuzdakine de empati sempati duyarlar. Sabah uyanıp yüzünüzü yıkayıp ilk bunları mı kuruyorsunuz kafanızda? Keşke o gelin konu açıp kendisi de yazsa bir şeyler. Hangisi hayal kurgu hangisi gerçek biz de bilsek. Acayip enerji emici sabit fikirli ve içi yeşermiş birisiniz.

Milletin eli tutuldu yoruldu size sayfalarca yorum yaptılar. Tık yok, gelin ve kocam gelin ve boşandığım kocam... Pardon gönlünüz birdi unutmuşum. Konuyu ilk kez okuyanlara hiddetlenip coşmadan önce konunun öncesini okumanızı tavsiye ederim, eliniz boşuna yorulmasın.

Siz niye formaliteden boşanıyorsunuz ki ne işler çeviriyorsunuz yasa dışı?
Normal bir iş için kimse formaliteden boşanmaz sizin ailede gelin ve kocanızdan önce kim bilir neler var formaliteden boşanma doğruysa.
Baya körler,sağırlar birbirini ağırlar tarzı değişik şeyler var belli
Umarım yakalarlar sizin formaliteleri tümden
Resmiyette boşandık bana formaliteden dedi ama kandırıldım galiba birdaha evlenme olmayacak

X